Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 16:27


kadishona, браво, че отново написа един тон глупости. Както виждам дори не си се опитал да ми оспорваш аргументите - браво, имаш малко мозък в главата.

Колкото до твоите думи, ето ти няколко факта, които ти разбиват напълно въздушните кули:

DotA няма нищо общо с Blizzard.

Има турнири по много игри. Малка част от тези, които се сещам, са Modern Warfare, Quake, Fifa, Red Alert, Unreal, Avalon Online(която засега няма английска версия).

Причината да няма турнири по HoN е, че не е излязла все още.

IceFrog е един човек. Колкото и да му пишат, да отсяват грешките и да му показват бъгове, exploit-и и глупости, той не може да прочете всичко. Да не говорим, че трябва да измисля и НОВИ неща, което не може да стане от никой друг освен от него.

http://forums.heroesofnewerth.com/, http://beta.heroesofnewerth.com/view_bugs.php

"Светлинките" могат да се изключат с три клика.

Коментарите, които си извадил, особено последния, са на пълни идиоти - как може въобще някой да се изгуби в гората и да не може да различи два героя?

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 16:59


Draksis написа:
Та да се върнем на темата - любителски въпрос - бихте ли се съгласили, че Runed Axe (демек Battlefury на DotA май) е добър избор за една Аракна?

Зависи. DMG за тези пари не струва. Регенерацията никога не е излишна, но не е нищо gamebraking. Splash dmg-a е доста полезен за фармене, но съм останал с впечатление, че тя е герой, който трябва да се съсредоточи повече върху gank (пък е и рейндж).
my 2 cents

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 17:29


Tiny написа:
Draksis написа:
Та да се върнем на темата - любителски въпрос - бихте ли се съгласили, че Runed Axe (демек Battlefury на DotA май) е добър избор за една Аракна?

Зависи. DMG за тези пари не струва. Регенерацията никога не е излишна, но не е нищо gamebraking. Splash dmg-a е доста полезен за фармене, но съм останал с впечатление, че тя е герой, който трябва да се съсредоточи повече върху gank.
my 2 cents


Просто днес играх срещу Night Hound и Valkirye и Warpcleft, Whispering Helm, Steamboots (Agi-based), Runed Axe и един допълнителен Sustainer ми спечелиха играта. Колкото и dmg да ми направят, въобще нямаше никакво значение, аз си връщах кръвта с три удара.

Основната причина, поради която се развих така, беше че на моя човек лага му беше непоносим. И все някой трябваше да опере пешкира.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 18:52


На range герой сплаша от брадвата работи ли? :shock:

@kadishona признай си, че имаш проблем с очите и затова тези светлинки толкова ти пречат :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Дек 2005 19:41
Мнения: 2610
Местоположение: q3dm6
В момента играе: q3
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 19:16


Според мен типичният пример като ХоН-ДотА е ЦС - ЦС Сорс.
Добра графика същия гейм плей, но в старя цс още си има чар, затова има турнири и по идната и по другата, и сигурно така и ще продъжи.Какво пречи да има турнири и по 2те??

___________________________________
Reaching aural nirvana...


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 21:57


the_presator написа:
На range герой сплаша от брадвата работи ли? :shock:


Не бе, ти пък. :lol: То изрично си го пише. Иначе range-овете бая щяха да си я избират нея.

Както и да е, в мача, който описах, взех брадвата заради добрия dmg, а и бонус регенерациите. Както казах, на моя съотборник му лагваше адски много, затова трябваше да се развия на регенерация. С Whispering Helm, Warpcleft и допълнителен Sustainer се пълнех толкова бързо, че горките хорица нямаха друг избор, освен да паднат.

Добра игра беше. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 22:10


Цитат:
DotA няма нищо общо с Blizzard.


Първо: Не съм и твърдял да има
Второ: Дори и да не съм твърдял имамного общо

Да има турнири по Фифа (която никога не се е различавала много от предишните версии и коментарите са от рода на "айде венецуелски сериал' "много УНИКАЛНА игра, няма като нея с изключение на FIFA 2000-2009..) Tъйче си се запазва старото..

айде момчета спрете се защото турнирите на абсолютно всички игри взети заедно са 10 пъти по-малко от сборът на турнирите по CS 1.6,SC,W3, DOTA. И ако броим WoW, арени(от където българите Inner Fire взеха $40 000) стават 15 пъти по-малко

сега, че има някъде турнири по други игри (които ги няма на англиски дори :) :) :) )


айде със здраве, щом ви харесва играта, играйте си я, само моля ви нека прекратим този спор! Ще проуча играта още и ще си променя постовете, ако си променя и мнението...

reg/tards


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 23:45


Дам, ако беше отделил малко време, за да разбереш каква е играта, щеше да знаеш защо точно я споменавам, но уви - ти не отделяш време дори и да мислиш.

Draksis, ако беше само брадвата едва ли щеше да бъде подходяща за Arachna, но в играта по-важна е комбинацията от предмети, отколкото отделният такъв. За да разбереш дали комбинацията наистина работи за теб ще трябва да я повториш :)

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 17 Сеп 2009 13:28


kadishona , спри да се постваш глупостите и да се излагаш. Вече всички видяхме че си полуграмотен и не знаеш изобщо за какво става дума. Ходи си прочети и редактирай поста на предната страница че е жалка картинка.

С копиране и пейст на някакви глупости взети от нета ставаш само по- смешен . Не били ясни анимациите , губил се някой се в гората и не знам си кво , главата му щяла да експлоадира от графиката ахахахах леле как се смях това като го прочетох. То бива глупости ама чак пък толкова това даже не може и сериозно да прозвучи .Тоя който го е писал това ако е с твоя IQ сигурно се губи и в квартала си.
Аз и мои приятели играем часове наред и нито се губим в горите нито нещо ни става от графиката. А за такива полуидиоти има опция твоя отбор да са само в зелен цвят а другия в червен. От графичните опции могат много неща да се намалят и изключат и играта става много по- малко " шарена" .

Новите имена на предметите се учат точно за 2 дена игра , shopa е направен много по- добре и по - лесно се намира всичко в него. Иконите на всичко - и на предмети и на умения и тн. са много по - добре направени и по запомнящи се. Ясно е тия клоуни на които си постнал смешните коментари колко даже са и играли HoN. Играта вече има над 70 000 играещи а още е бета , ще видим колко народ ще играе дота като излезе финалната версия на HoN. Е такива зациклили като теб със сигурност ще има , това е ясно хаха

Ходи да си цъкаш дотата и cs 1.6 още стават , има няма на 10 тина години са , кво толкова.


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Фев 2006 23:15
Мнения: 1436
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 17 Сеп 2009 17:36


И какво като са на по 10 години бе ?

___________________________________
.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 17 Сеп 2009 19:41


Малки са


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 18 Сеп 2009 20:35


Плюсове:
Идеята, когато хоста излезе, играта да не се развля, както и reconnecting system-a.

Рецепти + какво изискват те, и евентуално ако имаш сумата направо да си купиш зглобения итем.

Система за говорене по време на игра

alt + q w e a s d / идеята за бързо пускане на предмети/заклинания/potion-ки от итема
Доста олеснява gameplay-я от колкото да скачаш до num lock цифрите

Минуси:
Твърде много ефекти - когато влезеш в битка, при която присъстват повече от 4-5 играча почти не разбираш какво става или поне е доста объркващо.

Landscape-а ако си от страната на scourge е трудно да прецениш дали има място от, където да се скриеш в някой таен джоб, ако случайно те гонят.

Leaver-system-a -> (наложи ми се няколко пъти да изляза по работа, не изключвам и пъти когато умишлено съм излизал поради простата причина, че някои от играчите играеха за първи път играта, след което разбирам, че съм leaver и трябва да изиграя още куп игри докато съответно оправя статистиките си. Някой хора биха казали "не ми се играе с leavers. Предпочитам системата в hlr room-oвете от колкото Leaver system-a. При едната система може да влизаш в игри едва ли не без да си афектиран от факта, че си излязал, но при другата репортнат ли си веднъж получаваш съответно 30 дена бан!

Някои герои са изкопирани със същите умения, но не е взет факта, че кастването на магиите е отрицателно бърз -> за пример Омни, който си пускаше heal-а светкавично, а cast-а му беше подсказка, че нещо ще се случи в оригиналната дота и имаше време за реакция. (Ако не се лъжа вече е оправено)

Доста промени спрямо оригиналната дота: Но според мен това е минус докато привикнеш към новата.

Новите две карти за мен лично са доста дебалансирани ( но това е лично мнение )

Като цяло това е, може и да се повтарям с предни постове, понеже нямах време да ги прочета всичките.

Аз лично продължавам да си играя старата дотичка. gl hf All ^^

___________________________________
Life free or die hard


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 18 Сеп 2009 23:53


Мега здравата игра стана тази вечер.
Играем ап и отначало от нашия тийм се пикваме аз magebane и един друг- glacius. Викаме си ок, следващия пикна moon queen. Трябваше 2 стр херота да пикнем а те agi взеха :shock: И така започна играта като в нашия тийм 4 agi херота...
Отначало много бой ядохме, едва взимахме килл. На няколко пъти напсувахме мооон-а защото казваше да не се бием, а да си фармим итемите и после ще газим. И беше ПРАВ човека, направо ги минахме като валяк!!!!
Ето тук беше тийм батъла в който като че ли изравнихме силите, благодарение на моя мега имбав и небалансиран улт с аое :lol:


После имаше още много случки, кои от кои по невероятни, даже бихме невидимия Конгор който се беше бъгнал и уби моон-а на нашия таен shop (той беше останал на 1-2 хита и гледа само земята се тресе, баам 2 хита и изписа че конгор го е убил :shock: )
После естествено си отмъстихме, ето пик за доказателство:


Накрая вече много здраво се наядохме, почти не ни взимаха кръв и след изнасяне на 2 от коридорите им ги бихме :D

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 19 Сеп 2009 02:42


the presator, моля ти се научи се на български да пишеш. Не знам дали си имаш представа колко смешно и идиотски изглежда отстрани някой като ти чете историята. " пикваме " , тийм" , " херота " " пик " и не знам си какви простотий още. Все едно от някакъв полуидиот е писано . Ако не ти е ясен English-a вземи един речник , преведи кое какво значи и това е , много просто.

Magebane не е кои знае какъв герой нито ултито му е нещо велико. Ясно е че Moon queen ви е спечелила играта , като вдигне малко нива и вземе предмети няма убиване.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 19 Сеп 2009 09:23


Много добре знам какво означават всички думи които съм написал по този начин, но това е стар навик от един друг форум.
Ако толкова те дразня се самоубий, добави ме в врагове, не ми гледай постовете, смятай ме за идиот/келеш или каквото си искаш, само недей да пишеш толкова безсмислени коментари по темата.
Като искаш толкова да се заяждаш прави го по лс.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 19 Сеп 2009 09:52


Презейтъре, вярно, че дразниш малко с "чуждите" думички, но в никакъв случай дотолкова, че да пиша цял пост затова.Само ги понамали малка.
Сайфър-ти да си затваряш плювалника и да спреш да спамиш, защото дразниш.И то много.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 19 Сеп 2009 12:59


Enemy , да ти кажа ма толкова слабо ме интересува какво дразни нещастен полуидиот като теб. Като те дразни се самоубий , пропълзи обратно в помийната дупка от която си дошъл и не ми чети постовете хаха. Клоуни като теб не би трябвало да се пускат по форумите

the presator по безмислен пост от твоя не знам дали има. Хората тук играят всеки ден на Hon, ако си мислиш че някой го интересува каква игра си имал с кой герй и така нататък ходи се прегледай. Всеки е имал такива и дори и по - интересни игри. Моя коментар е доста по- смислен от глупостите ти за някаква си твоя тъпа игра. Е заради такива като теб днешната младеж не може да пише грамотно на български , не може да се изразява нормално и прави правописни грешки на всеки 5 думи. Не сте научили българския, обаче във всяко изречение вкарвате по няколко чуждици.

Доста по -смислени и полезни неща от теб съм направил на този форум , най- малкото на 5 човека съм дал бета ключове и акаунти за HoN.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 19 Сеп 2009 13:22


Слушай ме сега боклук такъв. Не си избрал подходящия човек с когото да се заяждаш. Толкова си кух отвътре, че не можеш да разбереш, че си нежелан тук и че скверниш темата с жалките си опитчета за напъване на мозъчето ти. Затова ако обичаш ни освободи от присъствието си.
На тебе ти пожелавам да те изнасилят два гея, че чак да ти разпорят гъза, недоносче такова!
Върви да си играеш на цс, уор3 и с децата пред блока и да се самоудушиш с червата си.
Боклук нещастен, аман от такива паразити като тебе!


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 19 Сеп 2009 13:41


Saifur, теб не трябва да те допускат до форумите и точно ти не можеш да пишеш като хората.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Сеп 2009 00:10


С последният пач са добавени 2 нови героя- Лич и Некрото от Дота.
П.С. А някой знае ли каква е тази програма- нещо като бързи команди натискаш бутон и изписва че някой липсва/руната е еди къде си и т.н.?

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com