Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 23:00


the_presator написа:
къде е Виндоумейкър и какво става с клана?
някой репортнал ли е положението?

отдавна сме го репортнали, но докато го видят и им влезе в дневния ред, ще мине известно време сигурно

пък и то в интерес на истината няма смисъл - така или иначе след края на бетата ще бъдат изтрити всички акаунти и кланове (без геройски платилите 30 гущера), така че след това ще започва тепърва забавната част :)

сега тегля ЛоЛ да видим какво ще излезе от нея, въпреки че с тази комиксовидна графика не ми се нрави ммного-много, но може и да греша

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 23:02


aз играта си я купувам ако ще и 60 лева да е!!!

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 23:04


то и аз, стига да не искат месечни такси... ако излезе по зимата някъде ще е идеалният момент за мен.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 23:28


denik написа:
сега тегля ЛоЛ да видим какво ще излезе от нея, въпреки че с тази комиксовидна графика не ми се нрави ммного-много, но може и да греша

Same here.

Имам покана от вчера, но не мога да се престраша да я видя струва ли или не. :?

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 02:34
Мнения: 255
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 23:39


LoL за мен има по-интересни идеи и геймплей, но по-лош интерфейс и, донякъде, графика. Иначе от начало е отврат, докато не си scale-неш interface-а от options, защото ти заема половината екран. След това изглежда много по-добре.

___________________________________
And if you could have seen her there
Boys if you had just been there
The swan was in her movement
and the morning in her smile
All the roses in the garden
they bow and ask her pardon
For not one can match the beauty
of the Queen of all Argyll


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Сеп 2009 00:28


никога не съм играл дота, ама ще дръпна


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2008 17:53
Мнения: 1499
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 13:47


bavaretza@gbg.bg

key plz :)

___________________________________
Brenda, LaTisha, Linda, Felicia, Dawn, LeShaun, Ines, and Alicia, Teresa, Monica, Sharron, Nicki, Lisa, Veronica, Karen, Vicky, Cookies, Tonya, Diane, Lori and Carla, Marina, Selena, Katrina, Sabrina, About three Kim's, LaToya, and Tina, Shelley...


Профил

Аватар
Регистриран на:
03 Апр 2009 15:06
Мнения: 195
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 17:04


Тъпото е ,че решаващото за играта е не кой отбор ще е по-добър ,а кой отбор ще има по-малко нуубове в тийма.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 17:24


oфф ве да им сера на баланса, с последния пач има някои тотални имби да еба :x
на блъъд хънтъра cd-то на улта е нещо от рода на 20-30 сек, да не говорим за другите магии :notfair:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 18:35


Имам още един key , някой ако иска да се свърже с мен на скайп bgsaifur. За предпочитане добър играч който е играл дота.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 20:24


Е момчета, отговорът по темата ми е - ТЪПА БОЗА...

DotA:
1. Най-балансираната и уникална карта на Warcraft 3: Frozen Throne.
2. От години само тя вдига рейтинга на вече позамрялата W3 (имам предвид тъй нареченото "развитие").
3. Ежемесечно ъпдейтвана и балансирана от третия подред GM който работи по нея (и смея да твърдя, въпреки че се стреми да променя или заличава нещата направени от създателя и предишният GM, със или без необходимост, е най-добрият от тримата до сега)

IceFrog не веднъж пише, че прави DotA само за удоволсвие и не получава никакви пари за това, въпреки че за мнозина е известна истината, че това са само глупости. Та по-горе споментият човек, получава предложение да продаде лиценза на играта. Той се съгласява при усповие, че продължи да развива Warcraft 3 версиите свободно... Е след няколко месеца се пръква недоразомението Heroes of Newerth. Както сами забелязвате, мисълта, че създателите на играта са малоумни идва още дори при прочитането на заглавието - Heroes of Newerth.

HoN:
1. Изчистени са някой досадни неща - например неполучаването на голд от асистенция при убийство.
2. Скъпа като $ - нямам коментар
3. Магазините са направени адски малумно
4. Светулки - Когато вляза в битка имам чуството, че на WoW се бият 10 паладина всеки за себе си. Само светлинки, светлинки, светулки, светлинки, светкавици, светулки, светулки, светкавици, светкавици... Абе както се изразих - свети свети и или умираш или убиваш...
5. Неясна графика. Тази точка може би си прилича малко със т. 4. Неясен терен (на който се свиква, но трябва време)
6. Въпреки, че голяма част е копирана дословно (и с право), пак играта остава небалансирана
That's from me :roll:


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 20:41


kadishona, сега ще ти покажа точно защо си идиот:
1 Newerth е света на Savage, съществува 2003, има продължение и е сравнително успешен franchise.
2 Скъпа като пари, ама друг път - нали да играеш DOTA ти трябва Warcraft, бе малоумнико. Ти колко си мислиш, че струва той?
3 Като не ти харесва всичко да е на едно място, да можеш директно да видиш кой предмет за какво ти служи си browse-вай по 50те магазина и мълчи. На нас ни харесва да е УДОБНО.
4 Хубавата графика има ЕФЕКТИ. Графиката е красива, не неясна. Отгоре на всичко интерфейсът на HoN е много по-удобен от този на W3 за този тип игра, което помага в навигацията, което пък напълно ти изключва всякакви оплаквания.
5 Казваш, че DOTA имала balance update на всеки месец. HoN има на всяка седмица. Enough said.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 21:01


Хора, да не забравяме че HoN е все още в бета.
Докато излезе като завършен продукт има още много време.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Сеп 2009 22:23


Sentry e абсолютно прав , kadishona ти си пълен малоумник и пишеш пълни простотии. Кое ти е скъпо бе , 40 лева ли ? повечето нови игри струват по към 80 лева, хората тук са работили месеци , анимации , графика , програмиране и какво ли не. Искаш да ти я дадат без пари ли ? ЕБаси и клоуна я ходи да работиш някъде и изкарай малко пари вместо да искаш от майка си и баща си и може да не ти се стори толкова скъпо. Като си купиш и по- хубаво пс от твоя правец може и да ти върви ок играта и да се радваш на светлините и графиката.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 00:34


След малко повечко игра мога да кажа, че играта е наистина много добра.Има доста подобрения, които само съм си мечтал да ги има в дотата.В момента в който видях как един тъпак напусна играта при отброяването на петте секунди и просто как отброяването спря в очакване на нов човек който да влезе...еми за всичко са се сетили хората.Графиката нормално по шаренка е, но тройно по красива.Заболяха ме очите да гледам грозния warcraft , който колкото и яка игра да беше ..остарява.Та за заключение играта е много добра и с удоволсвие бих дал тези 40-50 лева, когато излезе официално.

P.S. Да не говорим как сами си измислят герои които са доста яки...puppet master-a ми е доста забавен за игра :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 13:13


Кой герой е Maliken?

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 13:55


някакъв нов е.
мята си меча и улта му дава range атака и attack speed.
добър е :)

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 15:31


Изглежда човешкият материал в този форум си е останал същият от създаването на сайта.

Аз изказах мнение, а вие ме обиждате.

Всеки бот, който е:
1. Слаб на ДотА
2. Неужаващ игритие със силен геймплей (като Heroes и Starcraft)
3. Интересуващ се само от графиката
4. Видял нещо ново и веднага се вманиачава, независимо става ли или не.
я играе тая чикия..


Вие, форумци, ще видите, че това нещо ще просъществува дълго време, но само заради парите които получава, но НИКОГА няма дори да може да кацне на малкият пръст на DotA-та.
IceFrog го е измислил много добре. Веднага след като излезе HON, излезе и 1.24, което почти удвоява възможностите на code-инга в играта а и уголемява размера на картата до 8mb. Също сега започват и много турнири, тъйче истински геймърите ще са прекалено заети, тепърва да разучават, кой герой кой е и да се чудят какво става като екрана ти стане жълт. Та как те заболяват очите, като w3 е много по шарена от HoN.

Изтеглил съм w3 от Zamunda.net и пак мога да играя в най-добрата game платформа в света. Спокойно си играя CW и в hlr-тата, където нивото е в пъти по-добро от battle.net, без да съм платил и 1 лев...


hmm, айде да не засягаме финансовото ми състояние. Не съм зомби като вас, което дава толкова пари за такава игра. A и пич мисля, че с моя Quad2Core 2.4ghz 9600GForce и 4GB Ram 800mhz ще мога да я поТкарам на минимални изисквания :roll: :wink: :?


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 15:45


kadishona написа:
2. Неужаващ игритие със силен геймплей (като Heroes и Starcraft)


Имам един въпрос: това от кой от седемте си гъза го изкара?

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 17:12


Просто сме хора които не искаме да тъпчем на едно място и определено хората са се постарали с тази игра ;) Няма да играя игра с енджина на wc3 до 2020.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com