Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Сеп 2009 22:30


the_presator написа:
е омг, аракната е точно една от контрите на скаута.
вземи ward-oве в началото и оня ще се види в чудо.
дори в wind walk slow-а е прекалено голям, а щом го виждаш не може да ти направи почти нищо...


Е точно затова се смея бе. :lol: :lol:

Докато си избирахме героите, аз чаках, чаках, чаках и най-накрая ми писна да чакам и си избирам Аракна. Оня на мига си избира Scout. И тръгнал да успокоява съотборника си, че видиш ли, срещу Аракна е имбав. И Pebbles после като ми го разправя тва, и аз си изповръщах червата от смях. :) :lol: :D :P :twisted:

Иначе точно това си и направих - чукнах 6 ниво, върнах се в лагера, взех си два ward-a и оня баш на мене налита. Поставям си един на земята, убивам го. Оня се връща с телепорт, стелтва, аз обаче си го виждам като пич и си го убивам като още по-голям пич.

Затова ти казвам, братле, да вземеш Scout срещу Аракна, особено когато си имал възможност да избереш нещо друго, или голям професионалист трябва да си, или изключително безстрашен, или хич да нямаш акъл и понятие от играта и предметите в нея.

Та тъй.

EDIT: А, и да речеш, че е някой нууб, не, беше 8 ниво и с над 600 убийства в статистиките си при 400 смърти. Какво си е мислел, не знам.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 09:57


Или поне тези покани за които говорите след 5 лвл изпратете ми една ако може.На маил : abxasxb@abv.bg Благодаря.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 11:02


Абе Драк, къде е този Практис Моуд? Щото или съм кьорав, или играя прекалено много :lol: :lol:
Мамка му, кога добутахте темата до 32 страници :shock:


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 11:16


Изпратете 1 покана на : abxasxb@abv.bg


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 12:35


Знаете ли дали ще се плаща за да се играе след като излезе официално играта...гледах за някаква такса от 30 долара, която ще се плаща един път и това е ...ама не разбрах задължителна ли е и т.н.....някой идеи ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 14:08


да, задължително е!

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 14:10


e ще се прежалвам 30 долара тогава като излезе играта...


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 19:28


Practice mode се прави, когато създаваш "сървър", или по-точно казано, нова игра. Точно на табчето "Automatic", има една допълнителна опция "Practice", изобразена с къщурка.

EDIT: За всички тези, които искат покани, нямаме вече. Имахме три в началото на бетата, свършиха. Дебнете за нови, по-назад в темата има линкове.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 20:22


Аз сега си имам account ама не съм pre-order-нал играта така, че би трябвало да нямам покани нали ? А ако греша от къде да видя :) Съжалявам, че питам толкова ама нещо не мога да разбера някои нещица :D


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 20:42


В началото още раздаваха е-мейли с три покани. Но интересът към играта набъбна дотолкова, че спряха, сървърите им не могат да удържат наплива от играчи.

Ако са ти пратили е-мейл с три покани, добре. Раздай на нуждаещите се.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 21:32


Аз се нуждая от 1 покана ако някои има моля да ми я прати на тоза маил : abxasxb@abv.bg ще съм му много благодарен.Благодаря предварително.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Сеп 2009 22:41


angelbg написа:
Аз се нуждая от 1 покана ако някои има моля да ми я прати на тоза маил : abxasxb@abv.bg ще съм му много благодарен.Благодаря предварително.


Нямаме. Никой няма. Изразходвахме ги. Като пуснат други, тогава ще трябва да си вземеш, братле. Съжалявам.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 13:35


Аз си купих играта и в момента имам 3 свободни ключа. Бих дал два , при следните 2 условия
1.Да е приличен играч и с нормално отношение а не 15 годишен полуидиот
2.Понеже аз и един приятел играем често заедно и ни писна да ни се падат пълни аматъори и да губим игри заради малоумници от време на време да разцъква с нас за да е по весело.

Между другото ника в HoN ми е Ascarot ако на някой му трябва добър играч за 5 v 5 .


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 14:09


а като си я купи то онлайн ли се продава/тегли или ти я носят по пощата?
сру за тъпия въпрос ама си нямам идея...

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Авг 2009 09:32
Мнения: 16
Местоположение: ...
В момента играе: DotA , LoL
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 14:12


Saifur Прати един ключ, играя дота от 1 година и половина и съм доста добър anomaly1@abv.bg ми е мейла .


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Сеп 2009 13:41
Мнения: 2
Местоположение: Пазарджик
В момента играе: Call of Duty 2
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 14:34


http://www.xfire.com/profile/gladiator1231 играех ДотА до преди 2 месеца някъде и се отказах, все се намираше някой да прецака играта и ми омръзна само да се нервя. Преди няколко дни разбрах за HoN и ми се иска да е играя, като гледам доста добре са е направили с множество подобрения, пробвах да се сдобия с бета ключ, но явно е твърде късно сега. Та надявам се на твоята помощ за ключа :wink:. Доста играех ДотА преди, към 2 години с прекъсвания, сега само трябва свикна няколко дни с новите имена и шарениики и може играем зедно, мисля че играя доста добре та ще се сработим :)
gladey@abv.bg това е майл-а ако прецениш, пращай ключа :) ще се разберем допълнително ако искаш да играем заедно (skype, xfire). Благодаря предварително! :D


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 14:53


Сайфър, защо ти и твоя приятел не играете 2 на 2 на Darkwood vale? По-добре е, отколкото да тръпнеш преди всеки мач дали останалите трима няма да са идиоти.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 15:11


Saifur написа:
Аз си купих играта и в момента имам 3 свободни ключа. Бих дал два , при следните 2 условия
1.Да е приличен играч и с нормално отношение а не 15 годишен полуидиот
2.Понеже аз и един приятел играем често заедно и ни писна да ни се падат пълни аматъори и да губим игри заради малоумници от време на време да разцъква с нас за да е по весело.

Между другото ника в HoN ми е Ascarot ако на някой му трябва добър играч за 5 v 5 .


Защо заклеймявате 15-годишните като "полуидиоти"? Върви ги сравнявай с петокласниците.
Много условия поставяш и много сложни-няма да се намерят много кандитати дето да ги спазват...


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Авг 2009 09:32
Мнения: 16
Местоположение: ...
В момента играе: DotA , LoL
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 15:16


Enemy написа:
Saifur написа:
Аз си купих играта и в момента имам 3 свободни ключа. Бих дал два , при следните 2 условия
1.Да е приличен играч и с нормално отношение а не 15 годишен полуидиот
2.Понеже аз и един приятел играем често заедно и ни писна да ни се падат пълни аматъори и да губим игри заради малоумници от време на време да разцъква с нас за да е по весело.

Между другото ника в HoN ми е Ascarot ако на някой му трябва добър играч за 5 v 5 .


Защо заклеймявате 15-годишните като "полуидиоти"? Върви ги сравнявай с петокласниците.
Много условия поставяш и много сложни-няма да се намерят много кандитати дето да ги спазват...


Защо мислиш така аз чакам ключ от една седмица и много ми се играе , а той ми е последната надежда , а и с chrizZo се надяваме да играем заедно все пак играем дота заедно от година и половина .


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 15:18


Сайфър, на 17 години съм, играя дота от година и половина със моят приятел Аn0mAlY ( Ние сме теам на дота ) във така наречения headoff но със времето се преместихме във Garena разбирасе, преди няколко дни приятелят ми каза за тази игра но ключовете вече бяха свършили което е много жалко, ако може да ни дадеш на мен и аномалу тези 2 ключа ще сме ти много благодарни и най-важното да знаеш че няма да ги дадеш напразно!

Имейли:
pwnd_bots@abv.bg - chrizZo
anomaly1@abv.bg - An0mAlY


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com