Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
12 Апр 2009 15:16
Мнения: 132
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Авг 2009 22:53


извинявай пресатор, но без да се надценявам смятам че играх доста прилично и 2те игри, и последната със рикимару направих добра игра сравнение с останалите. Това че съм отишъл афк когато 5 наядени героя ни атакуваха базата със счупен тауър докато сме умрели от нашия отбор няма голямо значение тъй като беше ясно че ще загубим. А 1вата игра (когато бях с pudge) още при противниковите пикове(арахна, магмус, валкирия) беше ясно че нямаме шанс.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Авг 2009 23:50


Добре, бе, мамка му, ето ви една рецепта. Slither, Soulstealer (yours truly), Arachna и Devourer пукнаха гъза на Scout, Night Hound, Swiftblade, Moon Queen и Ophelia. Четирима на петима, срещу тотален gank отбор, на всичкото отгоре и изоставахме с две-три нива, а ги строшихме. Ако Electrician-a, петия член на отбора, не го беше изхвърлило, щяхме още по-голям бой да им хвърлим.

Що не можем да ги бием като клан, не знам.

И то не да речеш, че не можем, а сякаш не искаме.

Първата ни отборна битка със Suzumaki и EricClapton ги разбихме. Втъкнахме ги в конски гъз.

Карай.

А Мекицата разбива. Браво на човека.

Кефи ме.

Може би проблема е в мене. Вие сте си тренирали нервите по две-три години преди това на ДотА, а на мен тия 30 игри ми бяха първите. Все пак, мисля че с range персонажи се справям добре, макар и мелетата да са ми пълна трагедия.

Дълъг стана тоя пост.

Спирам.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 01:00


Ние сме си тренирали нервите с Дота, а ти с файтъри :lol: При тях е повече нервирането :lol:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 01:34


Ъхъ. :) Тъй си е. :)

Нощни птици сте сите, бе, ей, що не нанкате? :P

Искам темата да задмине броя страници на "Кво слушате в момьента". :D

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 01:43


Draksis написа:
Ъхъ. :) Тъй си е. :)

Нощни птици сте сите, бе, ей, що не нанкате? :P

Искам темата да задмине броя страници на "Кво слушате в момьента". :D

Е тогава треа всеки да казва колко килове е правил, кви итеми е збрал и т.н. :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2007 13:18
Мнения: 345
Местоположение: София
В момента играе: Worms Armageddon, HoMM 4, The Lord of the Rings Online, Killing Floor, Alien Swarm
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 08:53


Дайте само една покана да видите как ще ви кординирам само. Който не изпълнява - анално !!! :lol:

___________________________________
И сам да съм у трамваю, па че се бутам.


Профил Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 09:47


Дайте сега и аз да си пльосна мнението. Ще има и критика, ама не ми се сърдете много.
Първо, аз съм си нууб-не съм играл Дота от 6 месеца, а преди това съм играл около 3-4.
Което означава, че и на тази игра съм нууб и ще сами необходими ПОНЕ 2-3 месеца да вляза във форма.
Второ, като играем като клан, аз предлагам към името на играта да се бутва едно "n00b".
Защото, извинявайте, ама само като видях оня с Валкирията с Пср 1700+ и два пъти повече убийства, отколкото смърти и се насрах у гащите-още тогава ми стана ясно, че губим. С пиковете на героите се потвърди.
Трето, Пресатор(да не ми се сърдиш, ей) как, по дяволите, да се бутна точно във Валкирията и в оня другия дето беше? Какво имаш предвид под "секи бяга на рандъм принцип"? Еми как да бягаме-организирано ли? :lol:
В смисъл ние нямахме друг шанс освен да правим тактическо отстъпление. Мекицата игра добре, Уидоу и Драк не съм ги гледал, просто нямаше време.
С една дума, искам да кажа, че това е просто една игра, а клана ни е все още далеч от про-класата в играта. Така че или да се бием срещу нуубове, или приемете, че ще падаме!
Аре мир!

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Авг 2009 11:26
Мнения: 1
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 11:48


Като един скромен просяк ще помоля за 1 покана. Видях играта и много ми хареса, но имам преблем с регистрацията ще сум мн благодарен ако някои прети 1 поканка :D .
t0ma.popov.90@gmail.com или t0ma_popov@abv.bg. Ае 10x предварително.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 11:56


Здравейте, някой би ли изпратил една покана на ddarkyy@gmail.com ?

Много благодаря !


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 12:49


Аз и Митака бяхме първи.

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2007 13:18
Мнения: 345
Местоположение: София
В момента играе: Worms Armageddon, HoMM 4, The Lord of the Rings Online, Killing Floor, Alien Swarm
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 12:54


Да - ако някой смята да раздава покани - Drovage се заплю първи, след него съм язе. :evil:

___________________________________
И сам да съм у трамваю, па че се бутам.


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 13:09


Вчера влязох и направих 2 игри, първата бях със swiftblade или нещо от сорта, бихме ги със зор, но ги бихме. 2-рата бях със soul... нещо си (nevermore в дота) Онея доста ни биеха, но нямаха тиймплей, докато гонеха да убиват наще аз тръгна соло пуш доло и им изнесох базата :lol: Зор ми е, че не ми тръгва на компа, а играя от лаптопа и играя на земята :lol:
Edit: nick-a mi e Die_cunt :lol: Вкарайте ме в клана :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 14:11


кажете откъде да гледам за покани че ако имам ви давам на секундата :)

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2007 13:18
Мнения: 345
Местоположение: София
В момента играе: Worms Armageddon, HoMM 4, The Lord of the Rings Online, Killing Floor, Alien Swarm
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 14:18


Няма откъде, но ние все пак си се надяваме някой да е направил повече от 1 рикуест за поканки, та да го измуфтим да даде на другарчетата си, зажаднели за нещо по - така. :lol:

___________________________________
И сам да съм у трамваю, па че се бутам.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 14:22


абе разбрах от къде е това е когато си направиш рег има такава секция, ама в момента ми пише че не може...

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2007 13:18
Мнения: 345
Местоположение: София
В момента играе: Worms Armageddon, HoMM 4, The Lord of the Rings Online, Killing Floor, Alien Swarm
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 15:02


Защото всички покани са раздадени вече. От около седмица е така и аз сглупих, че не си поисках покана по - рано, а само гледах като пукел. Дано да раздадат още покани като видят, че има интерес. :crying: :omfgomfg: :bowdown:

___________________________________
И сам да съм у трамваю, па че се бутам.


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 16:45


Сега играх с Madman много див герой, 15/3 stats бях, като 3-те пъти бяха отначало докато схвана героя. След това имах items: midas, крак, Sange & yasha, rapira, MKB. Не знам как са им имената :lol: в ХоН, тоя скаут уж много го хвалехте, точно той ме уби отначало 3 пъти и после го помлях, биех страшно бързо и по 800 критикал :lol: :lol: Доста забавна игрица


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 16:49


аз пък ейсега играх срещу някакъв мега нуубарския host Scout, отначало стийлна всички фрагове на тийма си и 1 от тях лефна после пък се ояде жестоко ама тийма му беше много зле и ги изнесохме с мега крийп, а той постоянно правеше бд...

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 17:27


Баси, ей ся играем Blood Hunter, Pharaoh и Soulstealer срещу Swiftblade, Madman и Pebbles. Личеше си отдалеч, че ще ги спукаме, ама моите тъпанари взеха, че се disconnect-наха. Аман... :x

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Авг 2009 18:14


Draksis написа:
Баси, ей ся играем Blood Hunter, Pharaoh и Soulstealer срещу Swiftblade, Madman и Pebbles. Личеше си отдалеч, че ще ги спукаме, ама моите тъпанари взеха, че се disconnect-наха. Аман... :x

Oo тва не е нищо, преди малко играх с някакви супер мега нуубове. Занчи аз съм Behemoth един е магина итрети е омни. Идват да ни гангват Glacius и Accursed и аз се дърпам на зад защото бях на половина и в същото време и моите се дърпат на зад с мене. Стънвам ги, но продължават ни гонят, след което Glacius ме слолна и ме обиха. Значи можеше омни да ме хилне и да им направи дмг, а магината можеше да се върне и да ги спука, но решиха да избягат. После цяла игра псувах Омнито, а тои само си седееше в базата и ми викаше, че съм 12 годишен. :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com