Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 11:17


Вече има и нов герой Magnus който във DOTA-та е Sand King.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 12:55


най-накрая сложиха и санда
гледах във форумите им имаше големи полемики относно него и римейка му, но очевидно разработчиците са успели да стигнат до консенсус с бета тестерите.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 13:51


хаха преди малко един хост разбра по-трудния начин че Magnus<<<< Legioner благодарение на мен :lol:
a иначе героя е много добре направен, само улта не можах да разбера променен ли е?

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 14:40


Ами във дотата Sand King-а прави същото но със земята като земетресение.А Magmus мисля че прави взривна вълна.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 18:30


:shock: abe kak stava tova we nqkakva gre6ka mi dava ae pratete 1 key na dend1@abv.bg plsss ebalo si maikata


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 19:59


Дава ти грешка, защото за сега е достигнат лимита...ще се чака за нова бройка кодове за активация.


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 20:42


Бтв тоя Магнус е много шибан герой, цял ден ме тормози.
Иначе аз да питам, кой е SpineShank? Освен, че е "най-добрия в света" :lol:
Драк, утре пак една игричка към 8?

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 21:42


Swiftblade написа:
Бтв тоя Магнус е много шибан герой, цял ден ме тормози.
Иначе аз да питам, кой е SpineShank? Освен, че е "най-добрия в света" :lol:
Драк, утре пак една игричка към 8?

SpineShank е един много, много добър приятел. По някога говори пълни тъпотии и дори дразни, но е свястно момче. Също така е много добър, както на DOTA, така и на HON.

Надявам се, че нямате нищо против, че е в клана, макар и да не е от форума. :)


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 21:45


Навит за играта, Суифт.

Беше добър ден днеска. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 22:12


разгеле оправих си тъпия коефициент :D

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 22:53


Аз се мотая между 48-50-52 процента, просто всеки път, когато вляза, или печеля, или губя... никога не е било или три победи, или три загуби. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 23:00


Днеска цъках една игричка с accursed.
Доста добре бяха почнали да се разиват нещата - долу с моя не ги оставяхме да се развиват, бързо направих 6-1, на 20 мин имах батъл фюри (не му знам името на новата - това е оная брадва, дето дава сплаш демидж), всичко беше розово... събраха се, пушнаха ни през средата и ни изнесоха :x

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 23:18


Accursed e много добър хиро килър в мid game, но като цяло не помага много на отбора.
повече му върви да си чакали самотни херота и като види такива-> ult, 2-ра, 1-ва и gg :D
aз пък не трябва да играя след 24:00 защото очите много ми се изморяват и виждам само половината екран xD

като свърши бетата трябва да започнем да си правим хиро гайдове и да ги публикуваме тук за да си помагаме взаимно с тактики и съвети :)

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 23:36


Ще карате без мене в бетата... Какъв беше тоя тъп шибан български късмет, бе да еба, няма начин да не вляза в игра и всички нуубове веднага да се съберат при мене.

Ей сега играем двама на двама. Избирам си аз Defiler, моя идиот си избира Slither. Другите бяха Arachna и Madman. Ей, ще си кажеш че нашия човек непомирисвал компютърна игра изобщо бе... Никакъв съпорт от негова страна, само си сложи два-три wards на земята смотаняка и се дръпне назад да пафка цигарки. Викам му аре бе, давай напреде, давай да ги изнасяме докато не са се охранили, той не. Е, нахранихме ги, минаха ни хората с по 5-6 нива и това ми беше. Излязох си, не можех да издържам повече.

Иронията беше, че онези курвета бяха 1 level. "УЖ" че сега започват да играят. А всъщност си се държаха като истински професионалисти. Как иначе ще си направят рецептите за Sacrifical Stone и по два Sustainer-a докато аз още не съм взел Abyssal Skull?

Аман от тъпи идиоти, дето все ми се падат, отсега нататък ще си чакам за отборна игра с вас след 8 часа, няма да се занимавам с рандъм путки. Отдавна да ми е 1700 коефициента, ако не се падах само с глупаци....

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Авг 2009 23:45


виж сега, много хора могат да имат по 2 изиграни игри в профила си, но това не означава че до вчера не са блъскали като ненормални дота по гарена и бнет :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Авг 2009 00:34


И аз се падам само с глупаци,вече от 30 игри имам 11 лийвания заради такива идиоти и половината ми игри в гейм листа са заключени >.<
Aз предлагам вече да играем сериозно и като клан,с тийм спийк,с всичко.
Обожавам да играя съпорт герои,но ако моите са пълни идиоти аз кого да съпортвам?Крийпа ли?


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Авг 2009 00:45


Знам, Пресаторе, знам, прав си, естествено, но не мога да разбера какво ще е извратеното удоволствие да си направиш нов профил, само и само за да дразниш хора, които тепърва се учат да играят....

Окей, деца, нов дефинитивен и безрезервен фаворит - Soulstealer... Glacius да се ебе в ледения задник. Тоя Крадец на души просто ако го развиеш както трябва, не ти трябват магии, само с обикновени удари ги мачка. Пример - току-що изиграх една игра, в която бяхме четирима на петима. Аз играх със (of course) Soulstealer, на моя страна бяха и един Pebbles, Blood Hunter and Slither. Играхме срещу Torturer, Scout, Madman, Magmus and Pyromancer. Такъв бой не бяха яли, горките, веднъж да се падна и аз на свестни хора... (нашия човек, петия, напусна играта, след като ни напсува... негова грешка). Та започваме ние, естествено, изнемогваме, защото ония са навсякъде по картата, а ние не можем да тичаме като балами от единия до другия край... Обаче ни дойде малко злато хем от крийпове, хем от кули, хем Blood Hunter-a (страшен персонаж, обичам го) почна много да бие (ако видите някъде jhospinho, и той се падне от вашия отбор, спечелили сте мача, много се бие това момче, португалец) и като се охлебихме малко, почнахме такъв бой да им хвърляме, че забогатяхме тотално. Аз си взех малко items за atk.spd. и dmg, и чистия ми dmg надхвърляше 318, не помня колко ми е бил atk.spd.-a, щото и не погледнах... Ама помня, че (адреналин, ще ме прощавате, не мога да пиша от задоволство) последния ръш бяха избили всичките ми съотборници и аз останах сам срещу трима баш в тяхната база, ама без да губя време, почнах директ атаки върху кулите им и докато се усетят (адски бързо биех, бе, казвам ви, не можеха да ми се видят атаките един вид (шега, ама не съвсем)) и им срутвам кулите. През това време моите се respawn-ват, ама докато додат, и аз убих World Tree-то. GG ALL!!!!!

Пу, от време на време като дойдат ей такива мачове, и ти идва да благословиш добрите душици, с които си бил. :D

Малък едит за Алми - ми прав си, да еба, аз доскоро много обичах да играя с Glacius, ама той е по-скоро support ориентиран, а като няма кого да съпортваш, как се играе, кажи ми...

Тъй че си взех Soulstealer-a, да прави малко повечко dmg, и тва е... Няма само с нуубове да се занимавам, я.

Иначе, като играем кланови битки, го заплювам, за да мога да ви подпомагам с Mana Aura-та. Освен ако Алмо не го поиска, тогава съм със Soul (ха, игра на думи, схващате ли? :) )

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Авг 2009 01:39


Мамка му! 3 дни не съм имал интернет, а сега като си го платих той е супер бавен и в играта много ми лагва. Ебаси шибаното! Нито ми се спи, нито ми се играе нещо друго, но не мога да играя HoN. А като казах на тия от интернета, че е бавен, те ми казаха, че не може да е бавен. Ебаси шибаняците! :x


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Юли 2009 01:18
Мнения: 622
Местоположение: Cyborg's Factory
В момента играе: Fallout Van Buren
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Авг 2009 05:52


WidowmakeR написа:
Мамка му! 3 дни не съм имал интернет, а сега като си го платих той е супер бавен и в играта много ми лагва. Ебаси шибаното! Нито ми се спи, нито ми се играе нещо друго, но не мога да играя HoN. А като казах на тия от интернета, че е бавен, те ми казаха, че не може да е бавен. Ебаси шибаняците! :x
Ти каде живееш меите ?

___________________________________
US Release: Call of Duty: Black Ops
BG Release: Кално Дупе: Черни Операции
(by kom4o)


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Авг 2009 09:08


There has been an error in your submission!
Please fix the following issues and re-submit.
Capacity: Invite limit reached. Sorry.


SON of a bitch
някой да си е направил 2 ацц-та ^^


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com