Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Za6to ne napraite...?
Публикувано на: 22 Ное 2006 19:49


Bez da se opijdate no dokato si lejeh u nas i si 4etqh nai qkoto i nai prodavano spisanie v bulgariq mi hrumna dobrata ideq 4e za takova veliko spisaniq e nujen i velik sait. Ne 4e sait1t vi e lo6 no spored men samo novini i pak novini... ne6to ne stava. Az ne s1m mn zapoznat s tova kak se pravi sait i moje da obidq nqkoi(bez da iskam) no trqbva kakto v mnogo drugi saitov da napravite sekciq s Games Review ili Preview a ne nie da si gi t1rsim broi po broi. Znam 4e taka moje bi 6te se namali prodavaemosta na spisanieto no ako napravite edin mn hubav sait mislq 4e i ot nego 6te vzimat i nqkoi drug lev!!!



P.S : Sujalqvam 4e pi6a na latinica a ne na kirilica no ne s1m si kiriliziral komputara :D



Заглавие:
Публикувано на: 22 Ное 2006 20:00


Може да се направи още много, но имай предвид това:
нещата си вървят добре и сега.

Тоест, никой не би тръгнал да ги пипа с идеята да ги подобри. ;)


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Май 2005 20:34
Мнения: 402
Местоположение: В страната на свободата
Заглавие: Re: Za6to ne napraite...?
Публикувано на: 22 Ное 2006 22:54


SamueL_ написа:
Bez da se opijdate no dokato si lejeh u nas i si 4etqh nai qkoto i nai prodavano spisanie v bulgariq mi hrumna dobrata ideq 4e za takova veliko spisaniq e nujen i velik sait. Ne 4e sait1t vi e lo6 no spored men samo novini i pak novini... ne6to ne stava. Az ne s1m mn zapoznat s tova kak se pravi sait i moje da obidq nqkoi(bez da iskam) no trqbva kakto v mnogo drugi saitov da napravite sekciq s Games Review ili Preview a ne nie da si gi t1rsim broi po broi. Znam 4e taka moje bi 6te se namali prodavaemosta na spisanieto no ako napravite edin mn hubav sait mislq 4e i ot nego 6te vzimat i nqkoi drug lev!!!



P.S : Sujalqvam 4e pi6a na latinica a ne na kirilica no ne s1m si kiriliziral komputara :D


както каза стелт веднъж, това е от постовете от типа

Цитат:
PC MANIA съкс щото съкс...

___________________________________


Have you been touched by his noodly appendage?


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Авг 2006 16:29
Мнения: 1326
Заглавие:
Публикувано на: 22 Ное 2006 23:44


Има една приказка:
"Ако нещо не е счупено не го поправяй"

___________________________________
I'm busy, okay? I'm busy!


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 23 Ное 2006 22:22


Dobre de Nali tova e za prepor1ki Prosto davam idei Vie se hvanete za ne6to i me qdete!!!



Аватар
Регистриран на:
31 Авг 2006 16:29
Мнения: 1326
Заглавие:
Публикувано на: 24 Ное 2006 01:57


Аз не те заяждам
Не съм Сашо Бойчев все пак :D
Просто ти казвам че при положение че сайта и така си е добре едва ли ще го променят

___________________________________
I'm busy, okay? I'm busy!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Мар 2006 21:10
Мнения: 537
Местоположение: Земният рай- България
Заглавие:
Публикувано на: 24 Ное 2006 19:29


Сайта си е добър и много добре структуриран. Но наистина не пречи да се поосвежи малко. Един нов дизайн...

___________________________________
Изтървем ли България,
изтървали сме всичко.



Който говори много, все ще каже нещо, което не е трябвало да казва. Конфуций


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Фев 2006 17:09
Мнения: 636
Местоположение: El Cartel Records
Заглавие:
Публикувано на: 24 Ное 2006 19:59


наистина сайта е прекрасен,но вече е време да бъде освежен,напудрен и излъскан :wink:
време е и да се увеличи контрола над форума,време е да се сложат повече игри в секцията за гласуване....

само,че както са казали хората-`Когато едно нещо работи,не го ремонтирай!`

___________________________________
След загубата от Манчестър Юнайтед с 7-1 от Рома изпратили факс на ЦСКА с текст:Не сте сами!!!


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2006 10:17
Мнения: 881
Местоположение: Day by day,kickin' all the way
Заглавие: Re: Za6to ne napraite...?
Публикувано на: 25 Ное 2006 11:18


SamueL_ написа:
Bez da se opijdate no dokato si lejeh u nas i si 4etqh nai qkoto i nai prodavano spisanie v bulgariq mi hrumna dobrata ideq 4e za takova veliko spisaniq e nujen i velik sait. Ne 4e sait1t vi e lo6 no spored men samo novini i pak novini... ne6to ne stava. Az ne s1m mn zapoznat s tova kak se pravi sait i moje da obidq nqkoi(bez da iskam) no trqbva kakto v mnogo drugi saitov da napravite sekciq s Games Review ili Preview a ne nie da si gi t1rsim broi po broi. Znam 4e taka moje bi 6te se namali prodavaemosta na spisanieto no ako napravite edin mn hubav sait mislq 4e i ot nego 6te vzimat i nqkoi drug lev!!!



P.S : Sujalqvam 4e pi6a na latinica a ne na kirilica no ne s1m si kiriliziral komputara :D

По голяма тъпотия и по голям тъпак нито досега съм виждал,нито чувал.Ето че и това се случи.

___________________________________


Профил Skype WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com