Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
02 Юли 2007 11:23
Мнения: 247
Местоположение: Бъзалт Гроту
Заглавие:
Публикувано на: 12 Авг 2007 23:08


Dur4o написа:
Алминаторa написа:
Dur4o написа:
И Лайн ейдж и УоУ са много готини игри играл съм ги и двете в оригиналните сървари обаче спрях щото нема смисъл да си давам парите кат има пиратски сървари.Според мен УоУ е много по яка от Лайн ейдж.
1)Щото на УоУ куестовете са много по яки от тея на л2.
2)УоУ е нова игра няма друга подобна на нея и който казва че УоУ е правена по л2 жестоко се лъже никоя не е правена по друга
:!: :!:

Ти трябва да си адски зле,след като пишеш в черно.Знаеш ли колко трудно ти се разчита?
:!: :!: :!:


Аз си го разчитам ма щом вие неможете значи няма просто ми е навик от другия форум.и не се опитвам да се откроявам от другите просто черното си ме кефи!

Ае,Курчо,умирай ве.
Така си кърстих пета на рейнджъра в GW lol.

Kurcho

хахахаха

___________________________________
"If you had a chance right now to go back in time and stop Hitler, would you do it? I mean, I personally wouldn't stop him because I think he was awesome, but you would, right?" — Cartman - “Make Love, Not Warcraft”


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Сеп 2004 11:40
Мнения: 1099
Заглавие:
Публикувано на: 12 Авг 2007 23:16


Алминаторa написа:
Dur4o написа:
Алминаторa написа:
Dur4o написа:
И Лайн ейдж и УоУ са много готини игри играл съм ги и двете в оригиналните сървари обаче спрях щото нема смисъл да си давам парите кат има пиратски сървари.Според мен УоУ е много по яка от Лайн ейдж.
1)Щото на УоУ куестовете са много по яки от тея на л2.
2)УоУ е нова игра няма друга подобна на нея и който казва че УоУ е правена по л2 жестоко се лъже никоя не е правена по друга
:!: :!:

Ти трябва да си адски зле,след като пишеш в черно.Знаеш ли колко трудно ти се разчита?
:!: :!: :!:


Аз си го разчитам ма щом вие неможете значи няма просто ми е навик от другия форум.и не се опитвам да се откроявам от другите просто черното си ме кефи!

Ае,Курчо,умирай ве.
Така си кърстих пета на рейнджъра в GW lol.

Kurcho

хахахаха
Tur4o е по-яко, хем да ти подхожда на града.


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Юли 2007 11:23
Мнения: 247
Местоположение: Бъзалт Гроту
Заглавие:
Публикувано на: 12 Авг 2007 23:19


Вuddy написа:
Алминаторa написа:
Dur4o написа:
Алминаторa написа:
Dur4o написа:
И Лайн ейдж и УоУ са много готини игри играл съм ги и двете в оригиналните сървари обаче спрях щото нема смисъл да си давам парите кат има пиратски сървари.Според мен УоУ е много по яка от Лайн ейдж.
1)Щото на УоУ куестовете са много по яки от тея на л2.
2)УоУ е нова игра няма друга подобна на нея и който казва че УоУ е правена по л2 жестоко се лъже никоя не е правена по друга
:!: :!:

Ти трябва да си адски зле,след като пишеш в черно.Знаеш ли колко трудно ти се разчита?
:!: :!: :!:


Аз си го разчитам ма щом вие неможете значи няма просто ми е навик от другия форум.и не се опитвам да се откроявам от другите просто черното си ме кефи!

Ае,Курчо,умирай ве.
Така си кърстих пета на рейнджъра в GW lol.

Kurcho

хахахаха
Tur4o е по-яко, хем да ти подхожда на града.

Kurcho>Turcho

___________________________________
"If you had a chance right now to go back in time and stop Hitler, would you do it? I mean, I personally wouldn't stop him because I think he was awesome, but you would, right?" — Cartman - “Make Love, Not Warcraft”


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Авг 2005 00:05
Мнения: 293
Заглавие:
Публикувано на: 13 Авг 2007 00:48


АлМинетора и другите чекиджии - Да ви еба в манафите, няма тема която да не осерете с офф-топици, excessive quotes, селяния и оригиналничене. Защо не ви /киква админа не мога да разбера.


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Юли 2007 11:23
Мнения: 247
Местоположение: Бъзалт Гроту
Заглавие:
Публикувано на: 13 Авг 2007 09:13


BadgerBadgerBadger написа:
АлМинетора и другите чекиджии - Да ви еба в манафите, няма тема която да не осерете с офф-топици, excessive quotes, селяния и оригиналничене. Защо не ви /киква админа не мога да разбера.

Кат' не ти харесва офтопика,сменяй форума.По принцип,от тема 4 страници,има 4 мнения по темата,след това всичко останало е офтопик.

___________________________________
"If you had a chance right now to go back in time and stop Hitler, would you do it? I mean, I personally wouldn't stop him because I think he was awesome, but you would, right?" — Cartman - “Make Love, Not Warcraft”


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com