Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 05 Яну 2024 21:16


Съдита пита подсъдимия: - Къде бяхте между четри и пет? Обвиняемият: - Ходех на детска градина…
сигнален конус,детско колело 24 цола,пътен конус с табела,алуминиево детско колело


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 05 Яну 2024 21:17


Психиатър към пациент: - Е, разкажете ми всичко отначало. - Отново ли? Добреее.Отначало създадох земята и небето …
рекламна табела,детски велосипед 24 цола,рекламна табела за тротоар,алуминиев велосипед 26 цола


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 05 Яну 2024 21:18


- Обвиняеми, къде бяхтеминалата нощ? - Бях със жена ми! - Питахме жена ви, тя отрича! - Ами, питайте друга жена!
паркинг стопер,колело с дискови спирачки,гумен стопер за паркиране,велосипед 29 цола


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 16 Яну 2024 21:20


- Иванчо, кога ще си оправиш оценките, пита майка му - Мамо, аз всеки ден се опитвам да си ги оправя, но учителката постоянно държи дневника при себе си.
електрически тротинетки,ахат,hall for rent,Електрически тротинетки Kugoo


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 16 Яну 2024 21:25


Учителката: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равна на собственото й тегло! Иванчо задава въпрос: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?
аметист,meeting room for rent,електрическа тротинетка E-scooter,скъпоценни камъни


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 16 Яну 2024 21:27


- Пено, ела довечера да те нарисувам гола... - Ама, аз не съм модел бе, Вуте... - Е, то и аз не съм художник...
workspace for rent,части за електрическа тротинетка,шунгит,зала под наем софия


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 21 Яну 2024 17:48


- Кой е дипломат?
- Мъж, който успява да убеди жена си, че палтото което е харесала, я прави дебела!
части за електрическа тротинетка xiaomi,минерали,помещение под наем софия,части за електрическа тротинетка kugoo


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 21 Яну 2024 17:52


Малкият Иванчо пита баща си:
- Тате, колко човека работят в твоята работа?
- Половината, момчето ми, отговаря бащата.
медальони,ивент център,части за електрическа тротинетка e scooter,фосили


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 21 Яну 2024 17:53


- Кой е дипломат?
- Мъж, който успява да убеди жена си, че палтото което е харесала, я прави дебела!
части за ninebot,колиета с камъни,гуми за електрическа тротинетка,бижута с естествени камъни


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 01 Фев 2024 09:56


Учителката попитала Иванчо: - На колко години беше на миналия си рожден ден? - На седем! - А на колко години ще бъдеш на следващия? - На девет! - Седни си! Двойка! Иванчо си седнал ядосан и промърморил под носа си: - А, бе, тя не загря ли, че днес имам рожден ден?
SRML silicone wire,котки за лед,картини с балерина,furnace wire


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 01 Фев 2024 09:57


- Пено, ела довечера да те нарисувам гола... - Ама, аз не съм модел бе, Вуте... - Е, то и аз не съм художник...
кърпа за глава,български художник,lead wire,шапки и шалове


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 01 Фев 2024 10:00


- Иванчо, кой предмет ти харесва най-много в училище? - Звънецът, бабо, звънецът...
арт галерия,multi conductor cable,дамско термо бельо,пейзажи картини


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 01 Фев 2024 10:02


- Моше, направо мe заболя главата! Ha едното място сватба, на другото погребение и това в един ден! Къде да отидем? - На погpeбението! - Защо? - Всичко е същото, ядене и пиене, но поне няма да купуваме подapъци...
fiberglass wire,мъжко термо бельо,картини с женски образ,industrial wire


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 11 Фев 2024 20:18


Бащата пита Иванчо: — Сине, получил си двойка по математика! — Кой ти каза? — Твоята учителка! — Ах, тези жени хич не могат да пазят тайна.
детска тротинетка,колело с помощни колела,градски велосипеди


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 11 Фев 2024 20:36


Учителката връща проверените домашни работи. - Иванчо, домашното ти е много лошо. Не мога да разбера как един човек може да направи толкова много грешки. - Не беше един човек, госпожице, татко ми помагаше.
конзолни врати,drywall supply,частни уроци по български език софия,Детски играчки за момчета


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 11 Фев 2024 20:39


Нане стои на гроба на Пена и плаче. Идва Вуте и му казва: - Какво правиш, Нане? - Плача на гроба на Пена! - Ама това не е гроба на Пена. - Аз се чудя защо плача от часове и не ми е мъчно...
профили за ограда / оградни профили,house insulation,курсове по български език,Детски пъзели


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 14 Фев 2024 22:37


Дядо казваше: - Глупав човек и вързано куче го хапе!
изработка на огради,Plasterboard adhesive,учебен център София,настолна игра


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 14 Фев 2024 22:39


Иванчо се прибрал със забележка от училище. Майка му го попитала: - Иванчо, пак ли си се бил? Аз не съм ли ти казала да броиш до пет преди да се биеш? - Да, но майката Митко му казала да брои до три.
монтаж на оградни пана,Building and construction materials,подготовка за нво 10 клас бел,творчески комплект


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 14 Фев 2024 22:40


Уотсън пита Шерлок Холмс: - Сир, какво образование имате? - Елементарно, Уотсън !
ламели за ограда/ламелна ограда,подготовка за нво 10 клас математика,детски кукли,ограда за градина


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 24 Фев 2024 16:34


Вуте казва на Нане: - Вече че пием само в два случая - само кога съм у настроение и кога немам настроение.
Бебешки и детски дрехи на едро,подготовка за матура по математика 12 клас


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com