Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 06 Дек 2022 22:54


Съдията пита свидетел: - Знаете ли колко ще ви дадат за неверни показания? - Да, обещаха ми едно BMW.
дамски елегантни рокли,iot monitoring,канцеларски материали,дамски кецове


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 17 Дек 2022 21:23


При лекаря. - Да. Днес вашата кашлица е доста по-добре. - Ами, разбира се, цяла нощ се упражнявах.
planned preventative maintenance,копирна хартия,дамски якета,electrical services


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 17 Дек 2022 21:27


- Извинете, но съм ви извадил здравия зъб. Ще се наложи да извадя и болния. - Нищо-нищо. Добре, че не сте очен лекар!
консумативи за принтери,нишови парфюми,security system installation,тонер за принтери


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 19 Дек 2022 09:58


Това, което най-силно ме впечатлява е волята на бегачите в маратон – как успяват да не си проверяват телефона цели 4 часа!
ежедневни дамски чанти,fire protection services,флипчарт,детска мода


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 19 Дек 2022 09:59


След бурна нощ млада актриса изскача възмутена от леглото на режисьор: - Мръсник, защо не ми каза по-рано, че си режисьор на анимационни филми?
мъжки кецове


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 25 Дек 2022 22:47


Лекарите забраниха на бай Пешо да пие ракия... След близо месец на вода, мляко и сокчета, той разбра защо всички бебета плачат.
печат върху тениски,изграждане на покриви,склад за лекарства,направи си тениска по твой дизайн


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 25 Дек 2022 22:51


По телефона: - Скъпа, да си слагала нещо по-различно в кюфтетата? - Ами да, това е тайна семейна рецепта! - Айде да я разкриеш, че съм в токсикологията и докторите не знаят какво да правят!
строителна фирма,хигиенни материали,тениска със снимка,дистрибуция на лекарства


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 25 Дек 2022 22:53


- Докторе, зрението ми става все по-зле. Веждам, че просто хвърлям парите си на вятъра. - Е, значи все пак виждате нещо.
щамповане на тениска,лекарства без рецепта,евтини тениски на едро,онлайн дрогерия


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 29 Дек 2022 23:22


В съда: - Господине, защо не сте се опитали да спасите жена си, когато е започнала да се дави в езерото? - Ами аз откъде да знам, че се дави? Викаше си както обикновено...
лекарствени продукти,дистрибутор на хранителни добавки,дистрибутор на парфюми


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 29 Дек 2022 23:25


На мен ми е весело, когато спорят майка ми и жена ми, докато едната от тях не каже: - Нали, Рангеле?
почистване след ремонт,Lean Consulting,Инвеститорски контрол,основно почистване на апартамент цени


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 31 Дек 2022 19:23


Клавирен концерт. Руса дама пита съседката си: - Това Шопен ли е? - Не съм сигурна - отговаря тя. - Да изчакаме да се обърне към нас...
Временна организация на движението,Строителна документация,кредит с лошо цкр,потребителски кредит


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 31 Дек 2022 19:25


Блондинка споделя с приятелката си: – Само допреди седмица така го обичах, че мислех, че няма да мога да живея без него! А днес… Днес изобщо не искам да го виждам повече! Другата въздъхва разбиращо: – Ех, тия мъже… Толкова са непостоянни…
кредити със сигурно одобрение,бързи кредити онлайн до 5000 лв,нови онлайн кредити,кредит без поръчител и без превод на работна заплата


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 08 Яну 2023 23:08


В кабинета на лекаря влиза мъж. - Съблечете се... и по-бързо! Мъжът се съблича. - Кажете сега какво Ви безпокои? - Докарах въглищата. Къде да ги разтоваря?
изгодни бързи кредити,лесни кредити,онлайн кредити без проверка в цкр,фирми за бързи кредити


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 08 Яну 2023 23:11


- Докторе, кажете какво ми е, че ще си умра от притеснение! - Спокойно… няма да е от притеснение!
всички бързи кредити,бързи кредити онлайн без проверка на цкр,бърз кредит изцяло онлайн


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 08 Яну 2023 23:13


В кабинета на лекаря влиза мъж. - Съблечете се... и по-бързо! Мъжът се съблича. - Кажете сега какво Ви безпокои? - Докарах въглищата. Къде да ги разтоваря?
суич,дизайн на ресторант,дизайнерски помощни маси,Златни колиета


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 15 Яну 2023 23:26


Две блондинки се разхождат в мола и едната пита другата: - Муцка, какво да му взема на моя за Коледа? - Ми, вземи му джипа!
Дентална клиника,вентилатор за компютър,дизайнер на къщи,модерно осветление за дома


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 15 Яну 2023 23:33


Блондинка чете етикета на пакет със сол: "Натриев хлорид". Коментира: - Даже в солта набутаха химия!
Дамски златни гривни,Зъболекар,памет за лаптоп,жилищен интериорен дизайн


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 15 Яну 2023 23:38


Клавирен концерт. Руса дама пита съседката си: - Това Шопен ли е? - Не съм сигурна - отговаря тя. - Да изчакаме да се обърне към нас...
луксозни осветителни тела,магазин за бижута,Детски зъболекар,игри за конзоли


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 21 Яну 2023 21:49


Две блондинки пред зъболекарски кабинет: - Зъб ли те боли? - Не, имам котлен камък. - Що не пиеш калгон?
интериорни решения,модерни кресла и фотьойли,Импланти,чанти за лаптоп


Профил

Заглавие: Re: ВИЦОВЕ
Публикувано на: 21 Яну 2023 21:50


Блондинка си купува нови обувки. - Първите един-два дни - обяснява продавачът - може малко да стягат. - Няма проблем, аз ще ги нося чак другата седмица.
луксозни къщи,дизайнерски полилей,Зъбни импланти,външна батерия


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com