Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2004 16:32
Мнения: 202
Местоположение: Варна
В момента играе: DarthMod Ultimate Commander Mod for Empire Total War... apart from tons of other games.
Заглавие:
Публикувано на: 26 Окт 2006 22:21


Айде, айде, не се увличайте.

Да, разказът свърши. Да, разказът беше, по нашите стандарти, прекрасен и увлекателен. Но да изпадаме в подробности и да се увличаме около края му, все едно Втората епоха в Средната земя е завършила е ненужно. Все пак това значи, че ще започне Третата епоха.(схващате ли метафората)

Май прозвучах леко грубо. Не бе хора, разказа си бе готин, но всичко си има и край. Да, признавам, че лично на мен самия края не ми се хареса, но все някак трябваше да дойде. Така че радавйте се, живейте и може в бъдещето Андрей да ни изненада с друг разказ.

До Автора:
Андрьо, пич, мерси че си ми пратил ЛС да ме уведомиш за края... но аз съм наясно с това отдавна - следя разказа постоянно. Вече разбра мнението ми за края на историята, но трябва да кажа - откровените слова след края на историята наистина ми харесаха. От благодарностите накрая и изброяването на никовете ни, може би нямаше нужда, но е яко някой да ти четка самочувствието по някакъв начин. Какво друго да кажа? Едва ли някога ще видим историята за Майкъл и Беки на хартиен носител, но ми харесва как не губиш надежда като наричаш творбата си книга. За съжаление, по мое мнение, ако това не се даде на някой да го редактира и поокраси още повече с действие, описания и тн, няма как да излезе в печат. Просто да намериш български писател или какъвто-там трябва да е, който да е запознат с играта, вселената, историята, бойните единици и всичко останало, ще е много трудно. А самия ти да направиш редакция и обновление е малко вероятно, дори и след години на натрупан опит. И отново повтарям - знам че звуча неодобрително, но повярвай ми - разказът ти ми донесе повече приятни емоции, отколкото лично моите творби.

___________________________________
In law a man is guilty when he violates the rights of others. In ethics he is guilty if he only thinks of doing so.


Профил ICQ Skype WWW

Заглавие:
Публикувано на: 26 Окт 2006 22:56


Жалко наистина но всяко нещо което започва все някога свършва



Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2004 21:17
Мнения: 713
Местоположение: Dantooine
В момента играе: League of Legends
Mass Effect
Заглавие:
Публикувано на: 26 Окт 2006 23:01


Браво :) Разказът си е супер според мене. Има и още доста да се желае, но за мен по-важна е оригиналността на идеята. Изпълнението й беше на ниво. Абе с три думи: хареса ми много :)

___________________________________
Sirius написа:
п.с. Котаракът вкъщи, бидейки гаден езичник, нагъва шунка за 22 лв килото като невидял и се е охранил до внушителните 8 килограма.

Z-Rock


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2005 19:05
Мнения: 53
Заглавие:
Публикувано на: 28 Окт 2006 20:37


Първо благодаря за 34-те глави на разказа ти.Не съм сигурен кое ми хареса най-много, дали това беше, че неследваш кампанията на играта(е стига де, наистина е банално да се представя една и съща история по 100 различни начина.Лично препочитам нещо ново и необвързано със според мен достатъчно развитата от близард, кампания.) или това, че не се предаваше допълнителен "реализъм" към историята.Говоря за това, че нещата бяха каквито са в играта.Няма допълнителни технологии, стелт режими, напреднали оръжия, киселина от хидралиск!, мега джипове и т.н.
Няма да забравя първият път когато се добрах до темата...беше някъде към 16 глава мисля...не си легнах докато не изчетох всички глави от началото до последната написана.Харесаха ми стилът и идеята на разказа.Доколкото до края...доста предвидим,но това не винаги е лошо.Нима би било по-добре райтовете да взривят совалката на нашите герои?
Критиката: незнам за другите, но мисля че имаше леко претупване на нещата в няколко от последните глави, сякаш се усещаше умората на автора.Въпреки това цялостното ми мнение е-"Страхотен разказ развит от началото до края както трябва!"Поздравления, Андрей и дано скоро измислиш нещо друго с което да ни радваш.

___________________________________


Смисълът на войната не е да умреш за родината си, а да накараш другите копелета да умрат за своята.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 30 Окт 2006 00:56


Бъдещи творчески планове (ако някой го интересува :wink: )

В момента работя по нов разказ, който е напълно авторски, т.е не е направен на базата на популярна игра флим или нещо подобно. Ще се радвам ако новото ми творение се радва поне на половина на тази популярност на която се радваше Star craft-live.


Zenthehunter

Цитат:
Доколкото до края...доста предвидим,но това не винаги е лошо.Нима би било по-добре райтовете да взривят совалката на нашите герои?


Често съм мислил дали няма да е добре да умре някой накрая за да стане по-драматичен разказът, но сметнах, че това е твърде евтин и подъл начин от страна на авторът за да придаде повече емоции на разказа си. Реших че главнте герой, към които и аз се привързах, трябва да оцелеят.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Заглавие:
Публикувано на: 30 Окт 2006 01:18


Много, много, мнооого ти благодаря за разказа :)
Фантастично беше :)
Изчетох го за 3 дни целия :D
Ех.. как искам още 8)


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2005 14:27
Мнения: 306
Заглавие:
Публикувано на: 18 Ное 2006 15:37


Ето,че прочетох и последната глава.Въобще не ми се искаше да свършва,но все някога трябваше да стане.Благодаря ти за прекрасния разказ.Няма смисъл да го обсипвам със суперлативи,защото и преди съм казвал,че е страхотен.Също благодаря и за личното съобщение и изброяването на никовете в края на творбата ти.Нямаше нужда,но все пак ми беше приятно :) .

___________________________________
"The game of catch has never been so fun"-inventor of the hand grenade


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Окт 2005 08:50
Мнения: 28
Заглавие:
Публикувано на: 18 Ное 2006 16:17




Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие:
Публикувано на: 19 Ное 2006 10:28


Еее до ся само четох :cry: :cry: Защо свърши много мразя края на някой неща като властелина като други филми и книги стото са велики :bowdown: поклон пред автора

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 20 Ное 2006 01:00


Благодаря много мило :D

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 22 Ное 2006 18:11


Perfektno,pi4!Zamislql li si se da napi6e6 kniga nqkoga?Ako ne si pomisli 8)

Ina4e kraq ne mi stana qsno.do kolkoto razbrah maikal i beki zaedno jiveqt ve4e togava kak elena my vijda imeto pri ybitite.I o6te ne6to:pomilish 4e
zelotite ybiha elena?????

Ina4e e perfektno

PS:V angliq sam i nqmam kirilica sorry.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Апр 2006 11:01
Мнения: 1750
Местоположение: България, запад-юг
Заглавие:
Публикувано на: 22 Ное 2006 19:43


Vicinity написа:
PS:V angliq sam i nqmam kirilica sorry.


Простено ти е от мен. Но дано Този горе също го направи.

___________________________________
Това на аватара не съм аз :/


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 22 Ное 2006 19:55


Ta nikoi ne mi otgovori na vaprosa ???


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 22 Ное 2006 21:10


Mайкъл и Беки се водят за загинали по време на полета, когато совалката им уж беше свалена. Така свърши разказа. За това името на Майкъл е на мемориала.

Аз лично си мислех, че Елена се спаси или не стана ясно какво стана с нея. Май трябва да прочета разказа си. Сори ако наистина съм написал, че зилотите са я заклали :oops:

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 22 Ное 2006 21:50


Da tova za sovalkata se setih ve4e.Ina4e ne si spomnqm dasi pisal 4e zilotite sa q ybili.Prosto nali opisva6e kak protosite izlizat ot maglata bavno i izvednaj presko4i i ostanah s vpe4atlenie 4e sa q ybili.Ina4e razkaza ti e super iska6e mi sa i az da moga da pi6a takoa ne6to ma ne moga :(


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 23 Ное 2006 04:44


E така е, щом не пише че зилотите са и откъснали лавата и тя се е търкаляла на два метра от тялото значи всичко може дастане:)

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
04 Апр 2005 18:56
Мнения: 847
Местоположение: Пловдив
Заглавие:
Публикувано на: 01 Дек 2006 21:46


Andrey358 браво че издаржа и не се отказа в продължение на почти една година
въпреки ,че не си падам по играта разказа ти кефи на макс

___________________________________
Кирилица goes Jason


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 04 Дек 2006 04:18


Ivo333 мерси човече!

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие:
Публикувано на: 04 Дек 2006 18:46


Добра работа Андрей, особено много ми хареса начина по който си представил конфликта между хора и хора. Харесвам и стила ти на писане, скоро ще ти пратя лс относно един проект който обмислям отдавна и си остана нереализиран.

едит: Четейки разказа ти сега страшно много ми се доигра Стар Крафт.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 05 Дек 2006 04:08


Цитат:
едит: Четейки разказа ти сега страшно много ми се доигра Стар Крафт.


М да, то това беше и целта на разказа, хората да не забравят тази велика игра. Разбирасе изключително се радвам и на хора като Иво които се кефят на разказа без да са фенове на играта.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com