Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7893
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 12:01


Еййй ибах та у онеправдания. :smash:

Иначе и въпроса що не си споделяш мозъчната дрисня публично вместо само у некъв анонимен форум продължава да си се отнася за теб. Покажи и на света що за олигофрен си, що само пред нас :?:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10919
Местоположение: София
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 12:08


Просто не му четете политическите възгледи. Приемете го като този приятел, който иначе е ок, но като се напие става непоносим :D Така няма да изпадате в размисли тип "тва сега нормален човек може ли да го напише?!?"

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6124
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 12:35


The Grim Reaper написа:
Еййй ибах та у онеправдания. :smash:

Иначе и въпроса що не си споделяш мозъчната дрисня публично вместо само у некъв анонимен форум продължава да си се отнася за теб. Покажи и на света що за олигофрен си, що само пред нас :?:


Скрийншоти от FB ли искаш да ти показвам? Водя не леки дискусии в различни политически среди във FB. Стремя се да подлагам на тест собствените си убеждения и тези на другите в директен сблъсък. Така често пъти научавам нови неща. Това е основно целта на спора, не че толкова държа да убеждавам някого в нещо. Аз самия не съм си превърнал фейсбук стената в място за политическа агитация, нито пък съдържанието което правя е с такава насоченост. Също така част от ЕТИКАТА ми при водене на спор е че избягвам да нападам хората за неща свързани с техния личен живот, начинът по който изглеждат, семейството, работата им и т.н. Нещо което не може да се каже вас тука.

Отделно от казаното до тук, аргумента за политическата цензура в социалните медии в днешно време си остава. Даже мислех да пиша на дълго и на широко отделен пост по темата. В момента защитаването на съвсем умерени дясно-консервативни позиции и позоваването на факти може да ти коства временен или перманентен бан, в повечето соц.мрежи. В същото време може да си ръсиш ляво-радикална пропаганда по цял ден, включително и призиви към насилие (както се видя по време на BLM бунтовете миналата година) и никой с пръст няма да те пипне.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 12:51


Liberty написа:
The Grim Reaper написа:
Еййй ибах та у онеправдания. :smash:

Иначе и въпроса що не си споделяш мозъчната дрисня публично вместо само у некъв анонимен форум продължава да си се отнася за теб. Покажи и на света що за олигофрен си, що само пред нас :?:


Стремя се да подлагам на тест собствените си убеждения и тези на другите в директен сблъсък. Така често пъти научавам нови неща.


Няма да се меся в "разговора", само ще изразя огромния си скептицизъм относно тези думи. Не знам какво и как се стремиш, но абсолютно никога за годините си във форума не съм те видял да правиш нещо друго, освен да проповядваш. Абсолютно непоклатим пън си и дори в някакъв момент някой да те е убедил нещо в рамките на някакъв диалог, никога не е проличавало.

Което има много просто обяснение - всъщност ти не влизаш в разговор, дебат или обмяна на мнения. Просто с времето придобиваш някаква идеология в пълния ѝ пакет, която започваш да браниш по всички нейни периферии като абсолютен бот.

Елементарен пример за това е как успяваш да направиш мисловната гимнастика между някои проблеми на съвременния западен либерализъм, влиянието на корпорациите от Силиконовата долина и джендърството на някакви антикорупционни партии в България, което пък те кара да гласуваш за агенти на Държавна сигурност и да пригласяш на троловете, управлявани от Москва, чиято подривна дейност съм сигурен, че няма нужда да ти обяснявам как работи.

Ти си един покемон, Андрейка.

Image

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 12:56


Gipo написа:
Просто не му четете политическите възгледи. Приемете го като този приятел, който иначе е ок, но като се напие става непоносим :D Така няма да изпадате в размисли тип "тва сега нормален човек може ли да го напише?!?"

То хубаво, но нито ми е приятел, нито някога спира да е пиян, нито пък изобщо бих оставил някой свободно да си бълва пропагандата, дето са му спуснали по дезинформационните канали от Москва. Not on my watch. :D

Liberty написа:
В момента защитаването на съвсем умерени дясно-консервативни позиции и позоваването на факти може да ти коства временен или перманентен бан, в повечето соц.мрежи. В същото време може да си ръсиш ляво-радикална пропаганда по цял ден, включително и призиви към насилие (както се видя по време на BLM бунтовете миналата година) и никой с пръст няма да те пипне.

Факти, а? :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6124
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 13:00


За това последното Морко, просто ще изчакаме и сам ще се убедиш че съм бил прав.

Даже от дискусията в последните няколко дни би трябвало да са ти паднали илюзиите, че "някои проблеми на западния либерализъм" нямат почва у нас и "това никога няма да стане в България". Моля, пак заповядай.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 14:56


Еби му майката, нямаше ли тема за политически спорове в тоя форум?

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6952
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 15:05


Всяка тема е за политически спорове в тоя форум...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 15:27


Аз не знам защо Сам не изтри тая тема?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 16:21


Не че вземам някаква страна, ама не мога да не отбележа как всеки в тоя форум който не е съгласен с мнението на мнозинството (което в случая е 5 човека) е промит мозък, дебил, девствен, аутист или олигофрен :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 16:23


vanmx написа:
Не че вземам някаква страна, ама не мога да не отбележа как всеки в тоя форум който не е съгласен с мнението на мнозинството (което в случая е 5 човека) е промит мозък, дебил, девствен, аутист или олигофрен :D

Ами то това е съвременната политическа сцена, ако не си съгласен с общоприетото мнение значи си радикализиран олигофрен и боклук.

Само че като чета по коментари във фейсбук, общоприетото мнение е обратното на това което се налага от медиите.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7893
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 17:08


Глупендерите се взимат за мнозинство или така ми се струва? Май можете да броите точно колкото сте и социално адекватни. Направили си тъпанарски echo chamber и чак елитарничат. Аре у лево. :lol:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 17:36


Serious Sam написа:
Когато Пантов реши да ти пише след чистката:

Image

След това, не знам дали все още има хора, които биха се съгласили този да остане във форума.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 17:53


The Grim Reaper написа:
Глупендерите се взимат за мнозинство или така ми се струва? Май можете да броите точно колкото сте и социално адекватни. Направили си тъпанарски echo chamber и чак елитарничат. Аре у лево. :lol:


Май вие сте си направили еко чеймбър и не приемате различни от вашите мнения. А сега ми обясни колко си толерантен.

Напомнят ми на Киро Брейка, само че с обратни на неговите възгледи, тоест всеки който не е съгласен с него е говедо, тъпанар и тн :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6124
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 18:41


The Grim Reaper написа:
Глупендерите се взимат за мнозинство или така ми се струва? Май можете да броите точно колкото сте и социално адекватни. Направили си тъпанарски echo chamber и чак елитарничат. Аре у лево. :lol:


Проблемът с еко-чеймбърът е че за да имаш твоите разбирания трябва просто да попиваш мейнстрийма който ти се излива 24/7 буквално отвсякъде. Медии, филми, компютърни игри, музикална индустрия, всичко това те облъчва в една насоченост. Същевременно преобладаващата част от фактите умишлено се премълчават. От теб се иска просто да кимаш в съгласие и ето го резултата.

Аз няма как да бъда в "еко-чеймбър" защото информацията до която ти имаш достъп, достига до мен с или без моето желание по всички възможни канали. Информацията до която аз имам достъп, ще достигне до теб само, ако много го искаш или по случайност.

Типичен пример за това е скандалът с лаптопа на Хънтър Байдън, който беше умишлено скрит от медиите по време на предизборната кампания в САЩ. Социологически проучвания след изборите показаха, че шокиращите 82% от гласувалите за Джо Байдън всъщност не са и чували за този скандал, тъй като той беше прикрит от мейнстрийм медиите и дори информация за скандала беше банвана в социалните мрежи. 17% тези хора, ако бяха имали тази информация са заявили, че не биха гласували за Байдън.

Ето интересна инфографика показваща с какви факти не са били запознати гласувалите за Джо Байдън на последните избори:

Image

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 18:53


Не знам до колко е добър този пример, но като цяло да, мейнстрийм медиите са изключително едностранни, но проблема на не-мейнстрийм медиите са, че не знаеш до колко са достоверни и че също са едностранни, но само че спрямо другата страна

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6124
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 19:02


Просто го давам като пример. Не ми се захваща темата за изборите на САЩ отново. Ако имаш дясно-консервативни убеждения ти няма как да не чуваш и ляво-либералните аргументи защото те са буквално навсякъде около теб. Ако си с ляво-либерални убеждения може спокойно да си игнорант по отношение на другата страна.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7893
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 19:33


Ае спрете се с тоя Байдън ве, аутисти, само тва ви е в устата, ше кажете че живеете в САЩ. Тука тъпанара гласува за ВМРО, ма за некви лаптопи бълнува. Заеби и покемона. :lol:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 20:29


Serious Sam написа:
Всяка тема е за политически спорове в тоя форум...

Да пораздвижим форума с малко екстърнали с една темичка "Компаньонки в София и страната"? :D Откакто затвориха ебанебг, ескортбг и датата, тази ниша си търси ново убежище :psycho:

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6952
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: !!! BATTLE STATIONS !!!
Публикувано на: 18 Май 2021 20:32


В датата имаха цял раздел за тая работа бе... :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com