Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

За кого ще гласувате на предстоящите президентски избори?


 Меглена Кунева (Инициативен комитет)    12%  12%  [ 10 ]
 Росен Плевненлиев (ГЕРБ)    19%  19%  [ 16 ]
 Сали Шабан Ибрям (Национално движение "Единство")    2%  2%  [ 2 ]
 Румен Христов (СДС)    4%  4%  [ 3 ]
 Мария Капон (ЕНП)    2%  2%  [ 2 ]
 Стефан Солаков (Национален фронт за спасение на Б-я)    1%  1%  [ 1 ]
 Ивайло Калфин (БСП)    13%  13%  [ 11 ]
 Волен Сидеров (Атака)    20%  20%  [ 17 ]
 Алексей Петров (инициативен комитет)    1%  1%  [ 1 ]
 Николай Ненчев (БЗНС)    0%  0%  [ 0 ]
 Атанас Семов (РЗС)    1%  1%  [ 1 ]
 Павел Чернев (Партия за хората от народа)    0%  0%  [ 0 ]
 Димитар Куцаров (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Красимир Каракачанов (ВМРО)    0%  0%  [ 0 ]
 Андрей Чобанов (Българска демократична общност)    0%  0%  [ 0 ]
 Николай Василев (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Светослав Витков (Инициативен комитет)    23%  23%  [ 19 ]
 Венцислав Йосифов (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 83
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 26 Юли 2021 17:16


Кефим се на агенти на Държавна сигурност и мафиоти, занимаващи се с пране на пари и тероризиране на хора.

Същевременно разбираме, че някакви хора хем били с комунистическата фамилия Бойкикев, хем обаче щели да ни продават на американците.

После Истанбулската конвенция е лоша, но наште хора Ердоган и Путин също не я харесват. Ама чакай, чакай, ние всъщност мразим Путин, той е владетелят на Мордор, не е наш човек. Американците добре правят, че ни пазят от него. Обаче трябва да внимаваме, щото те американците ни пазят от Путин, обаче ше ни дадат децата на норвежците и ще ни накарат да си продадем историята...


:lol: :lol: :lol:

Е тва е когнитивният дисонанс в главата на Андрейката. Все още е забавно.

Проблемът е, че и с волтажа в началото беше забавно...


Българският национален интерес се определя само и единствено от гласоподавателите, Андрейка.

Така че аз пък ше замоля тоя плондер Иван - агент на българския комунистически режим - който изкара три процента на последните избори, коалиран с ръководител на престъпна група, пребивал хора, чупил ръце и крака и т.н., да извади от устата си думите "национален" интерес и да ги замени с далеч по-подходящия дебел венест хуй, който от малък му се иска да смуче, но поради зле прикрита латентна педерастия все замаскира с черни тениски, призиви за патриотизъм и т.н. чобански простотии за отклонение на вниманието.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 26 Юли 2021 19:37


С други думи Андро е като жена, която си търси поредния, който да я пребива и да се отнася с нея като с парцал :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 26 Юли 2021 21:14


Маце Борко написа:
Кефим се на агенти на Държавна сигурност и мафиоти, занимаващи се с пране на пари и тероризиране на хора.


Алтернативата са агенти на Държавна сигурност и мафиоти, занимаващи се с пране на пари и тероризиране на хора, които са и КОМУНИСТИ. :D

Цитат:
Същевременно разбираме, че някакви хора хем били с комунистическата фамилия Бойкикев, хем обаче щели да ни продават на американците.


Не пречи. Човека няма един работен ден в живота си извън някакви НПО-та. Моя любим тип хора на които да поверя да управляват...каквото и да е. :rockon:

Цитат:
После Истанбулската конвенция е лоша, но наште хора Ердоган и Путин също не я харесват. Ама чакай, чакай, ние всъщност мразим Путин, той е владетелят на Мордор, не е наш човек. Американците добре правят, че ни пазят от него. Обаче трябва да внимаваме, щото те американците ни пазят от Путин, обаче ше ни дадат децата на норвежците и ще ни накарат да си продадем историята...


Едно време баща ми и дядо ми, които през по-голямата част от живота си бяха виждали само Москвичи, Лади и Запорожци, се прехласваха по първите западни модели, които се появиха у нас. За тях те бяха съвършени, до един качествено направени, не повреждащи се, изобщо ЗАПАДНИ! Което ако го погледнеш в контекста на руските коли наистина е така. Но ние в днешно време, когато Лади и Москвичи почти не се срещат, караме до един западните таралясници. И имаме едно две неща, които можем да споделим по техен адрес. Това не означава, че сме си променили мнението за руските боклуци или искаме отново да караме москвичи. Просто вече сме ЧАСТ от западния свят. Техните проблеми са и наши проблеми. Техните недостатъци са видими за нас и ни касаят.

Цитат:
Е тва е когнитивният дисонанс в главата на Андрейката. Все още е забавно.


По-голям дисонанс от това "демократичната общност" да се кефи на дъртия комунистически урунгел Бойко Рашков и купища други комунисти от служебния кабинет здраве му кажи. Няма дъно! Обясни ми точно в кое не бях прав, още миналата година по време на протестите, като ви обяснявах, че ще върнете комунистите на власт? Точно това се случи. В момента тече процес по връщане на номенклатурата от преди 20 години. Казвам ти го в случай, че не си забелязал. Това е прословутото "изчегъртване" на ГЕРБ. Ми браво, поздравления, надявам се да сте доволни :rockon:

Цитат:
Българският национален интерес се определя само и единствено от гласоподавателите, Андрейка.


От "суверена" както е модерно да се казва :lol:

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 29 Юли 2021 11:30


Умно-красивите комунета почнаха сами да си вадят кирливите ризи едни на други :D Баси якото! :lol:


https://bnr.bg/post/101505424/toshko-io ... en-vasilev

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31383460.html

https://news.bg/politics/asen-vasilev-z ... a-dps.html

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 31 Юли 2021 13:36


Минавам да попитам обединените патерици ще изкарат ли в близките 150 години 11%, които им пророкува, или засега лошите джендъри не им оставят поле за изяви и заради това не блясват с качества :lol:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 31 Юли 2021 15:40


The Wolf написа:
Минавам да попитам обединените патерици ще изкарат ли в близките 150 години 11%, които им пророкува, или засега лошите джендъри не им оставят поле за изяви и заради това не блясват с качества :lol:


Аз за момента седя и се радвам на "успехите" на "джендърите". :lol: Чудя се ти като човек който ги подкрепя доволен ли си от така стеклите се обстоятелства или да изчакаме официално да се състави правителството за да ти кажа "казах ли ти" :lol: :lol: :lol:

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 01 Авг 2021 16:34


Май не си наясно аз кого подкрепям и си ме взел по презумпция за фен на ДБ :) Не знам кои са тия "джендърите", аз за джендъри смятам Ангел Джамбазки, Сиди-то дето го закри една бламава ютубърка и лъжливите войводи. Та, да, смях им се и на тях.

Да приемем, че познаеш и не се състави правителство, какво мислиш следва? Идва Бойчето на бял джип с Каракачан на задната седалка и връщаме лентата в "доброто старо време" ли? Кой ще ги избира тях? Може би ще управляват с ДПС или заедно ще съберат 50% от гласовете? Интересно ми е с каква грешна прогноза ще ни зарадваш този път?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Авг 2021 02:09


The Wolf написа:
Май не си наясно аз кого подкрепям и си ме взел по презумпция за фен на ДБ :) Не знам кои са тия "джендърите", аз за джендъри смятам Ангел Джамбазки, Сиди-то дето го закри една бламава ютубърка и лъжливите войводи. Та, да, смях им се и на тях.


Тук всички сме доста открити кого подкрепяме, така че може и ти да ни осветлиш по въпроса. Така де, няма от какво да се срамуваш предполагам.

The Wolf написа:
Да приемем, че познаеш и не се състави правителство, какво мислиш следва?

Нещо пропускам ли или не помня да съм казвал, че няма да се състави правителство. По скоро насмешката ми се отнасяше, относно това що за правителство се кани да бъде съставено.

The Wolf написа:
Идва Бойчето на бял джип с Каракачан на задната седалка и връщаме лентата в "доброто старо време" ли? Кой ще ги избира тях? Може би ще управляват с ДПС или заедно ще съберат 50% от гласовете? Интересно ми е с каква грешна прогноза ще ни зарадваш този път?


Прогнозата ми беше ясна за повечето хора още преди година и половина. ДБ и останалите "протестъри" нямаше как да управляват сами и още тогава беше очевидно че имат два варианта. Или да не горят мостовете с ГЕРБ или да върнат на власт старата номенклатура. За съжаление ДБ избраха да го играят революционери и ето ни сега година и половина по късно стана точно това което казах. Предупредих Ви още миналото лято, че тече активно мероприятие по връщане на БСП и истинското "задкулисие" на власт. И точно това се случи първоначално чрез служебния кабинет на Радев и по всяка вероятност чрез готвеното ново правителство.

И тъй като забелязвам доста активно мълчание в тази тема, ми е интересно как се чувстват всичките с които водехме разгорещени спорове миналата година, за ситуацията в момента? Все още ли смятате, че свалянето на ГЕРБ "на всяка цена" от власт беше добра идея? Върнаха ли се комунистите на власт, както ви казах че ще стане или смятате, че не са? Все въпроси на които ще ми е интересно да чуя какво мислите.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Авг 2021 20:23


Еми аз лично в лицето на Асен Василев и Кирил Петков не виждам комунистите, за другото ще почакаме и ще видим.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Авг 2021 21:12


Свалянето на герб на всяка цена беше задължително. Проблемът е, че се появиха един куп тъпаци, които гласуваха пак за мутри (и чалгари) по навик.
Има правоприемственост - първо бесепари, после подлоги на бесепари + мутри, после по навик пак мутри + чалгари. Тъп народ, няма надежда.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Авг 2021 21:34


Liberty написа:

Тук всички сме доста открити кого подкрепяме, така че може и ти да ни осветлиш по въпроса. Така де, няма от какво да се срамуваш предполагам.


Нещо пропускам ли или не помня да съм казвал, че няма да се състави правителство. По скоро насмешката ми се отнасяше, относно това що за правителство се кани да бъде съставено.



Прогнозата ми беше ясна за повечето хора още преди година и половина. ДБ и останалите "протестъри" нямаше как да управляват сами и още тогава беше очевидно че имат два варианта. Или да не горят мостовете с ГЕРБ или да върнат на власт старата номенклатура. За съжаление ДБ избраха да го играят революционери и ето ни сега година и половина по късно стана точно това което казах. Предупредих Ви още миналото лято, че тече активно мероприятие по връщане на БСП и истинското "задкулисие" на власт. И точно това се случи първоначално чрез служебния кабинет на Радев и по всяка вероятност чрез готвеното ново правителство.

И тъй като забелязвам доста активно мълчание в тази тема, ми е интересно как се чувстват всичките с които водехме разгорещени спорове миналата година, за ситуацията в момента? Все още ли смятате, че свалянето на ГЕРБ "на всяка цена" от власт беше добра идея? Върнаха ли се комунистите на власт, както ви казах че ще стане или смятате, че не са? Все въпроси на които ще ми е интересно да чуя какво мислите.


Подкрепям "Мутри вън" или както там се казва онази партия. Просто много мои близки приятели членуват в нея, а някои от основателите ѝ ги познавам/са ми съседи и тн. :oops: Но и за повечето неща съм съгласен с тях, няма да си кривя душата. Докато Слави и Христо Иванов винаги съм знаел, че ще го набабанят на избирателите си, рано или късно.

Но все тази, защото са по-добър вариант от гербаджийската шайка. Комунистите изобщо не са се върнали - Герб умира, БСП умира, ДПС също губи гласове. Заминават си партиите на статуквото, това е.

Друго обаче ме вълнува - казваш, че ДБ са имали избор. И ако бяха се прегърнали с Бойчето, какво мислиш щеше да стане? Да си вдигнат подкрепата главоломно или просто щяха да бъдат претопени като Реформаторския блок? Защо никой не иска да се коалира с Бойчето? Вариант А - всички са комунисти/фашисти/дегенерати/психопати/некадърници. Или далеч по-логичният и непредубеден Вариант Б - Бойчето е нелоялен партньор, който претопява малките партии и ги използва, за да се оправдава за неуспехите си. Каква мислиш ще е съдбата на Герб и ВМРО(макар че за тях даже няма нужда да питам, ясна е работата). Просветли ни в стил Алена :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Авг 2021 21:47


Аз като поддръжник на ДБ/"джендърите" не се чувствам преебан по никакъв начин от Христо Иванов до сега.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Авг 2021 22:50


The Wolf написа:
Подкрепям "Мутри вън" или както там се казва онази партия.


Тук трябва да призная, че те разбирам, защото и аз се чувствам изкушен да бъда привърженик на партия с името ИБНИ :D Като оставим на страна това обаче, Мая Манолова до съвсем обозримото минало беше кандидат за кмет на София на БСП. Също както Румен Радев беше "независим" кандидат издигнат и подкрепен от БСП. Тоест това са си комунисти ма френд. Какви "партии на статуквото" се били махнали, какви пет лева? :D


The Wolf написа:
Но все тази, защото са по-добър вариант от гербаджийската шайка.

Там е работата не са. Комунистите никога не са по-добрата алтернатива на нищо.

Цитат:
Комунистите изобщо не са се върнали - Герб умира, БСП умира, ДПС също губи гласове. Заминават си партиите на статуквото, това е.


Мхм..

The Wolf написа:
Друго обаче ме вълнува - казваш, че ДБ са имали избор. И ако бяха се прегърнали с Бойчето, какво мислиш щеше да стане? Да си вдигнат подкрепата главоломно или просто щяха да бъдат претопени като Реформаторския блок? Защо никой не иска да се коалира с Бойчето? Вариант А - всички са комунисти/фашисти/дегенерати/психопати/некадърници. Или далеч по-логичният и непредубеден Вариант Б - Бойчето е нелоялен партньор, който претопява малките партии и ги използва, за да се оправдава за неуспехите си. Каква мислиш ще е съдбата на Герб и ВМРО(макар че за тях даже няма нужда да питам, ясна е работата). Просветли ни в стил Алена :D


ДБ можеха да спечелят добър резултат и да бъдат коректив в новото управление с водеща партия ГЕРБ-СДС. Да, те щяха да понесат негативи от участието им във властта, което е неизбежно за всяка партия (самите ГЕРБ понасят негативи само от факта че са от дълго време във властта). Но това беше оптималния вариант за България, а мен лично това ме интересува повече. В момента какъв е варианта за ДБ? Би ли ми отговорил? Да участват в управление със Слави Трифонов, вероятно БСП и не знам си още кой? Това дали е по-добре от ГЕРБ? Или да останат "чисти и неопетнени" в опозиция, докато старите комунисти завземат отново властта? И в двата случая ние го духаме, тъй че ми е все тая как ще им се отрази на тяхната партия.

The Arrow написа:
Аз като поддръжник на ДБ/"джендърите" не се чувствам преебан по никакъв начин от Христо Иванов до сега.


Защото не си осъзнал че "партиите на протеста" бяха полезните идиоти необходими да се събори властта на ГЕРБ за да дойдат новите-стари. Сега дори ДБ да не са част от правителството и да останат "чисти" е все тая. Те изпълниха ролята си и сега ще стане това което ви казах че ще стане, ще ни управляват БСП и тяхното действително "задкулисие".

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Авг 2021 16:28


абе я заеби всъщност

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Авг 2021 20:42


Баба Ванга:
"България ке стане рай на земята"

Раят:
https://www.svobodnaevropa.bg/a/3139165 ... JjR5fbIV74

:D

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 07 Авг 2021 11:10


Кой те обяви за предлагач? :lol: :lol: :lol:

Image

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 07 Авг 2021 15:14


Андро, да не си имал някакви мераци като малък да обличаш нощници и сутиени и тази сексуална неувереност да ти е останала и до днес? Не виждам друга причина толкова да натъртваш на това иначе :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 07 Авг 2021 17:11


И то с директно препратки към изказвания на Карадайъ от парламента.. не знам как стигнахме до тук :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 08 Авг 2021 01:42


Частта в която Иво Прокопиев е представен като Ситския лорд е просто безценна, нямаше как да не го шерна :lol: Може да сме в тъпа ситуация, ама поне да се забавляваме.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 09 Авг 2021 21:33


Абе на някой от правистите тук преподавал ли му е Петър Илиев? Един познат, на когото имам пълно доверие, казва че като асистент бил страхотен и един от най-адекватните хора в катедрата в су. Ама няма да е зле да чуя и второ мнение :)

Иначе, според мен се самоуби политически още в зародиш. Доста тъпо интервю - или ПР-ите на ИТН са му казали да бъде твърд, но заради липса на опит в медиите е прозвучал арогантен, или просто си е верно боклук

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com