Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

За кого ще гласувате на предстоящите президентски избори?


 Меглена Кунева (Инициативен комитет)    12%  12%  [ 10 ]
 Росен Плевненлиев (ГЕРБ)    19%  19%  [ 16 ]
 Сали Шабан Ибрям (Национално движение "Единство")    2%  2%  [ 2 ]
 Румен Христов (СДС)    4%  4%  [ 3 ]
 Мария Капон (ЕНП)    2%  2%  [ 2 ]
 Стефан Солаков (Национален фронт за спасение на Б-я)    1%  1%  [ 1 ]
 Ивайло Калфин (БСП)    13%  13%  [ 11 ]
 Волен Сидеров (Атака)    20%  20%  [ 17 ]
 Алексей Петров (инициативен комитет)    1%  1%  [ 1 ]
 Николай Ненчев (БЗНС)    0%  0%  [ 0 ]
 Атанас Семов (РЗС)    1%  1%  [ 1 ]
 Павел Чернев (Партия за хората от народа)    0%  0%  [ 0 ]
 Димитар Куцаров (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Красимир Каракачанов (ВМРО)    0%  0%  [ 0 ]
 Андрей Чобанов (Българска демократична общност)    0%  0%  [ 0 ]
 Николай Василев (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Светослав Витков (Инициативен комитет)    23%  23%  [ 19 ]
 Венцислав Йосифов (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 83
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 28 Сеп 2020 12:36


Ето тоя път една официална статия, която напълно се припокрива с мнението ми: https://www.mediapool.bg/hodi-pesha-glu ... kHa3QDpeNw

Няма какво повече да се каже.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 28 Сеп 2020 17:28


The Arrow написа:
Каква нова идея? Нали се борим за демокрация, върховенство на закона, качествен живот и т.н.? Аз смятам,че Х. Иванов ме представлява достатъчно адекватно. И стига с това БСП. И какъв Орбан, още малко ще кажеш, че подкрепяш и Възраждане?


Ами не всъщност, не се борим за демокрация. Демокрация си имаме вече повече от 30г. Това, че не ти харесва РЕЗУЛТАТА от демокрацията може би е разбираем, но не е причина да отричаш съществуването ѝ.

Възраждане не ги подкрепям защото не са автентични. Но смятам, че интересите на страната ни (и на Румъния) съвпадат с позициите на държавите от Вишеградската четворка.

Иначе Орбан:
Цитат:
Унгарският премиер твърди, че страните от Централна Европа са избрали бъдеще, освободено от имиграция и миграция.

"Не е изненадващо, че основният фокус на политиката е върху подобряването на конкурентоспособността, дори ако Брюксел иска да се движи в точно обратната посока: към абсурдни климатични цели, социална Европа, обща данъчна система, мултикултурно общество.", завърши Орбан.

https://eurocom.bg/new/orban-trmp-e-kly ... K3eo27X8E8

Ето защо той е прав:
Цитат:
"Научните доказателства са пределно ясни. Цифрите ни казват, че не може да избегнем влошаване на климата, ако политиците продължават да защитават индустриалното производство на месо и млечни продукти. Селскостопанските животни няма да спрат да пърдят и да се оригват. Единственият начин да се намалят емисиите до необходимото ниво е да се намали броят на добичетата", казва Марко Контиеро, който отговаря за земеделската политика на Greenpeace


https://www.dnes.bg/cars/2020/09/27/sel ... ite.464182

Сега разбрахте ли! Не е достатъчно да забранят двигателите с вътрешно горене, което почти вече се е случило в Европа. Следващата стъпка е всички да станем вегани иначе край с климата :lol:

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 28 Сеп 2020 17:44


На мен ми се струва, че Възраждане се стремят да привлекат бившите избиратели на Атака, която на практика вече не съществува.

Иначе, да, демокрацията си я има и това е добре. Въпросът е, че определени сектори като правната система се нуждаят от спешни и категорични реформи, за да станат нещата още по-добре и за да съм сигурен, че ще бъдат ограничени възможностите за тормоз от страна на администрация, хора които искат да ти вземат бизнеса и т.н.

И Волтажа е прав, за това хора като Иванов и Кънев са "мръсни гадни соросоиди", а "Слави ще ни оправи".

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 28 Сеп 2020 23:43


The Arrow написа:
На мен ми се струва, че Възраждане се стремят да привлекат бившите избиратели на Атака, която на практика вече не съществува.


"Възраждане" не бяха ли формацията на Коста Копейкин? В България от край време, подобни гниди, като него и Сидеров се опитват по някакъв начин да сложат знак на равенство между национализма и русофилството. Докато в действителност двете неща не могат да са по-различни.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 29 Сеп 2020 15:13


Абе, не съм влизал няколко дни във форума и докато бях по голяма нужда се присетих, че имах задочен спор с Андрейката относно колко точно канцерогенни са моментните ни управляващи и реших да се върна да проверя дали отново не ми е отговорил, докато "минава за друго изказване", както обича да казва.

Андрей отново е в голяма грешка бъркайки клептокрацията с демокрацията. Но общо взето, той може да изложи само себе си в опитите си да ни убеди, че държавата е ок, а управляващите негодници са най-доброто нещо, което може да ни се случи. Освен присмех не знам какво може да подбуди. Самият Борисов опровергава всяка негова опорна точка в интервютата си от джипката и по селцата. Последният път рече даже, че всеки гербаджия е жена, включително мъжете. И е много прав, бих добавил няколко грозни епитети, но ще се въздържа. Та, и Андрей барабар с гербаджиите :D Утре бацето ще извоволи, че всеки гербаджия е комунист и Андрю ще ходи да се беси в някой парк, не е леко да гласуваш и да намираш логика в думите на подобни "политици".

И твоя български Орбан или каквато и да е алтернатива не може да се появи докато Герб са на власт по резонни причини. В момента тази партия дотолкова се е сраснала с властта, че бъде ли свалена от нея, тя на практика не ще съумее да съществува. Но докато са на власт ще измислят всякакви възможни хватки за да убият в зародиш всеки опит за нова политическа партия. Имат добре смазани механизми за това и доста варианти. Веднага щом паднат от власт ще се появят нови десни партии, ще си говорим пак, когато това се случи, а то е неизбежно. Никой не е умрял на власт, е, поне не от естествена смърт. Предстои крахът на Герб.

А най-забавно от всичко казано е, че Андрей твърди изборите за "международно" признати, следователно нямало как да бъдат нагласени. Човекът чисто и просто живее в илюзия, някакъв виц. Брат ми, то няма международно непризнати избори, диктаторите и некадърниците от изминалите десетилетия в отделни държави също са идвали на власт след "избори", понякога честни, понякога не чак толкова. Но не всички те са изкарвали пълните си мандати(това Герб го знаят доста добре), защото хората в страната имат право на мнение.

Не знам дали Андрей усеща една заформяща се тенденция в международен план. Много европейци започват да смятат ЕС за едно псевдо демократично подобие на СССР и в други европейски държави(тук последни ще наченем подобни действия, може би едва след като съюза изпадне в будна кома) и анти ЕС партиите набират сила. Аз не смятам ЕС за нещо зло, но факт е, че налице са доста паралели със СССР в последните им години. Има една несигурност и недоверие между страните членки, което трудно ще се промени и може би още държави(например Франция, Италия, Испания?) ще се отцепят от съюза и той ще се разпадне? Дали това няма да е голямото събитие в идните месеци/години? Как мислите?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 30 Сеп 2020 16:25


The Wolf написа:
Не знам дали Андрей усеща една заформяща се тенденция в международен план. Много европейци започват да смятат ЕС за едно псевдо демократично подобие на СССР и в други европейски държави(тук последни ще наченем подобни действия, може би едва след като съюза изпадне в будна кома) и анти ЕС партиите набират сила. Аз не смятам ЕС за нещо зло, но факт е, че налице са доста паралели със СССР в последните им години. Има една несигурност и недоверие между страните членки, което трудно ще се промени и може би още държави(например Франция, Италия, Испания?) ще се отцепят от съюза и той ще се разпадне? Дали това няма да е голямото събитие в идните месеци/години? Как мислите?


Аз лично съм фен на ЕС, но смятам, че има нужда от сериозни реформи.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 01 Окт 2020 23:26


The Arrow написа:
The Wolf написа:
Не знам дали Андрей усеща една заформяща се тенденция в международен план. Много европейци започват да смятат ЕС за едно псевдо демократично подобие на СССР и в други европейски държави(тук последни ще наченем подобни действия, може би едва след като съюза изпадне в будна кома) и анти ЕС партиите набират сила. Аз не смятам ЕС за нещо зло, но факт е, че налице са доста паралели със СССР в последните им години. Има една несигурност и недоверие между страните членки, което трудно ще се промени и може би още държави(например Франция, Италия, Испания?) ще се отцепят от съюза и той ще се разпадне? Дали това няма да е голямото събитие в идните месеци/години? Как мислите?


Аз лично съм фен на ЕС, но смятам, че има нужда от сериозни реформи.


С това съм съгласен, за останалото мисля, че няма какво да добавя. Освен, че не, диктаторските избори не са международно признати. За това ги наричат диктатори в останалата част от света. Пак ще повторя, това че не ти харесват резултатите от изборите, не е причина да оспорваш тяхната легитимност.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Окт 2020 09:47


Тра-ля-ля-ля-ляяяя...

Image

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Окт 2020 21:43


Звучи ми адски логично това, че човек, който защитава чалгата, ще гласува за герб.
Иначе казано, ако си подчовек в един аспект, защо да не си подчовек и в друг аспект? :idea:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Окт 2020 23:28


Gipo написа:
Звучи ми адски логично това, че човек, който защитава чалгата, ще гласува за герб.
Иначе казано, ако си подчовек в един аспект, защо да не си подчовек и в друг аспект? :idea:


Аз избухвам на чалга (когато съм пийнал), но не гласувам за герб абсолютно никога.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Окт 2020 23:46


The Arrow написа:
Аз избухвам на чалга

Image

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 04 Окт 2020 11:10


Gipo написа:
Image


Стига позьорства, ясно ми е че като всички други и ти се кефиш на чалгата. Има една приказка - Прекален светец и Богу не е драг.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 04 Окт 2020 11:59


Liberty написа:
Стига позьорства, ясно ми е че като всички други и ти се кефиш на чалгата. Има една приказка - Прекален светец и Богу не е драг.

Разбра, че визирах точно теб, нали? Помня, че преди се беше изказал в защита на чалгата :lol: Иначе не, чалгата винаги ми е звучала като компилация от звуците, които издаваш в кенефа. И наистина мисля, че е музика за подчовеци. Също както и гласуващите за герб след първите мандати (щото е нормално човек да пробва нещо ново, ама след това да спре да се пари на котлона отново и отново).
Не мисля, че това ухото ти да изисква по-комплексна и интересна музика може да се нарече правене на светец. За мен е просто показателно, че масово хората, които се задоволяват с чалгата, се задоволяват и с герб.
И все пак да се върнем на темата с демокрацията :lol:. Трябва човек да е абсолютно сляп и заблуден, за да си помисли, че в Бг е имало демокрация. При нас демокрацията е създадена на принципа "щом не искате да сте комунисти, сега ще видите какво ще ви причиним". Съответно ни водят политически хамелеони, които преди това страстно са облизвали бай тошовия гъз. Самата тиква, която се явява алтернатива на бсп си е перфектния представител на схемата "самоубийство на държавата понеже не искахте вече комунизъм".
Ние не сме се докосвали до такова нещо като демокрация, няма и да се докоснем, ако държим все същите подлоги от герб/бсп и разните там други издигнали се покрай приватизацията престъпници.
Подкрепяйки комунистическите отрочета гроб, бсп и техните сателити, директно участвате в самоубийството на държавата.
Имам един куп познати хора със собствени фирми и бизнес, които твърдят, че дори по време на мутраджийските години не е било толкова трудно да водиш успешен бизнес. Куп чуждестранни компании са се отдръпнали от идеята си да имат бизнес в БГ, заради престъпните услуги и пари, които е поискал тиквата, за да ги допусне тук. Бедна ви е фантазията какви изкуствени пречки се създават на хората, за да могат онези да лапнат още някой лев...
По едно време си мислехме, че е лесно - просто трябваше да накараме някоя баба/дядо да не гласува пак за бсп. Как да процедираме с един куп чалга-мозъци, които пак ще гласуват за тиквата? :(
Андро, имам чувството, че утре гроб ще продадат и гащите ти, ама ти пак ще си мислиш, че те са представителите на демокрацията в бг :lol:.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 04 Окт 2020 12:17


Gipo написа:

Имам един куп познати хора със собствени фирми и бизнес, които твърдят, че дори по време на мутраджийските години не е било толкова трудно да водиш успешен бизнес. Куп чуждестранни компании са се отдръпнали от идеята си да имат бизнес в БГ, заради престъпните услуги и пари, които е поискал тиквата, за да ги допусне тук. Бедна ви е фантазията какви изкуствени пречки се създават на хората, за да могат онези да лапнат още някой лев...



Ей тва е самата истина. Аз лично не ходя на протестите, но една от идеите които подкрепям е незабавна съдебна реформа. Само това може да прекрати тази практика.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 05 Окт 2020 00:28


Gipo написа:
Ние не сме се докосвали до такова нещо като демокрация, няма и да се докоснем, ако държим все същите подлоги от герб/бсп и разните там други издигнали се покрай приватизацията престъпници.


Ето и ти бъркаш това което ти се иска да бъде демокрацията с това което тя действително е и отричаш съществуването ѝ. Което разбира се си е лично твой проблем. За мен са важни две неща: да не допуснем БСП на власт и когато това все пак се случи да напомням на виновните, колко глупаво са постъпили.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 05 Окт 2020 01:26


бсп са на власт чрез сателита си гроб. Губиш.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 05 Окт 2020 11:17


Gipo написа:
бсп са на власт чрез сателита си гроб. Губиш.

Ще го повторя за двадесети път. Хора като теб заслужават, за пореден път, да бъдат управлявани от "оригиналното" БСП за да научат най-сетне разликата. Очевидно имате кратка памет и нужда от периодично опресняване. Жалко, че за нас нормалните хора, това ще са поредните загубени години за развитието на страната ни.

Както и да е, влязох за да споделя статуса на един приятел от днес. Колко е прав:

Цитат:
Днес социалисти и комунисти, зелени и либерали ще клеветят България в ЕП. Нека запомним този ден! И да им отговорим на изборите.


Амин!

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 05 Окт 2020 15:12


Човек, стига с това бсп. Приличаш ми на тия комуняги дето разправят как "Иван Костов съсипа държавата".

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 05 Окт 2020 20:12


The Arrow написа:
Човек, стига с това бсп. Приличаш ми на тия комуняги дето разправят как "Иван Костов съсипа държавата".


Разликата е че БСП наистина съсипа държавата. И ще продължи да я съсипва, ако им се даде мандат. А ще им се даде мандат заради такива като умниците писали в тази тема. #ИскамеПромяна

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 05 Окт 2020 22:55


Съгласен съм, бсп съсипва държавата благодарение на сателита си герб. Подкрепяйки герб, ти подкрепяш бсп и съсипването на България. Аз не подкрепям нито бсп, нито герб.
Признай си, тролиш, не е възможно да си толкова сляп.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com