Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 25 Окт 2020 22:54


Gipo написа:
The Arrow написа:
И Бойко е хванал вируса. Дано се оправи.

Разликата между царя(примерно) и тиквата е, че царя дойде, окраде и си замина. тиквата иска и да е диктатор, по подобие на кумира си бай тошо. Ми не, дано да пукне :D


Това ми е ясно, но не смятам да падам на ниво да го кълна. :D

Това същата работа когато Тръмп хвана вируса, тогава все едно демократите свършиха от кеф, а някои от тях дори публично му пожелаваха да умре.

И това са хора, които имат претенции да са по-добри, в смисъл като хора по-добри.

Иначе, и аз се надявам да има някакви последици за тиквата, но по правовия ред.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 25 Окт 2020 23:07


Ами аз бих му набил шут в шкембето, ама охраната му ще ме очисти. Остава ми да го кълна във форума :lol:
Години наред се засичахме с него покрай футбола, който играех. Те играеха на съседното малко игрище. Там се мяркаха тиквата, софиянски, любо пенев... и всякакви други кисели старчета. Беше адски забавно, защото тиквата винаги играеше гьоме, въртеше се в кръг и противниковите вратари все лягаха в другата посока :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 25 Окт 2020 23:46


Gipo написа:
Ами аз бих му набил шут в шкембето, ама охраната му ще ме очисти. Остава ми да го кълна във форума :lol:
Години наред се засичахме с него покрай футбола, който играех. Те играеха на съседното малко игрище. Там се мяркаха тиквата, софиянски, любо пенев... и всякакви други кисели старчета. Беше адски забавно, защото тиквата винаги играеше гьоме, въртеше се в кръг и противниковите вратари все лягаха в другата посока :lol:


Аз съм гледал клипчета дето му свирят дузпа, спасяват му я, той мрънка, пак му свирят и вратаря се мята в другата страна. За мое съжаление, това май беше мач с ЦСКА когато бяха в ниските групи освен ако не го е правил многократно тоя номер. :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 26 Окт 2020 00:11


Игра демонстративен тенис мач с Борис Бекер преди години и накрая отказа да стисне ръката на Бекер, защото загуби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 26 Окт 2020 12:44


Все пак по-добре от БСП, така че да ни е жив и здрав Бойчето, да управлява още дълго <3

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 26 Окт 2020 12:55


Gipo написа:
Игра демонстративен тенис мач с Борис Бекер преди години и накрая отказа да стисне ръката на Бекер, защото загуби :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Грам не се интересувам от тенис та не знам кой е тоя Бекер, ама това е мега жалко :lol:

Liberty написа:
Все пак по-добре от БСП, така че да ни е жив и здрав Бойчето, да управлява още дълго <3


Стига троли :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 26 Окт 2020 15:29


The Arrow написа:
Gipo написа:
The Arrow написа:
И Бойко е хванал вируса. Дано се оправи.

Разликата между царя(примерно) и тиквата е, че царя дойде, окраде и си замина. тиквата иска и да е диктатор, по подобие на кумира си бай тошо. Ми не, дано да пукне :D


Това ми е ясно, но не смятам да падам на ниво да го кълна. :D

Това същата работа когато Тръмп хвана вируса, тогава все едно демократите свършиха от кеф, а някои от тях дори публично му пожелаваха да умре.

И това са хора, които имат претенции да са по-добри, в смисъл като хора по-добри.

Иначе, и аз се надявам да има някакви последици за тиквата, но по правовия ред.


сравни бб с тръмп ли е маняк


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 26 Окт 2020 15:36


Liberty написа:
Все пак по-добре от БСП, така че да ни е жив и здрав Бойчето, да управлява още дълго <3


Implying, че не работят всички заедно. Доста brainlet take.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 26 Окт 2020 23:24


The Arrow написа:
Грам не се интересувам от тенис та не знам кой е тоя Бекер, ама това е мега жалко :lol:

Просто е един от великите тенисисти и бивш номер 1 в света. Ама тиквата понеже е развил синдром на "бай тошов пенис в гърлото", не можа да преглътне загубата в демонстративен мач :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 27 Окт 2020 01:07


Поредната опорка на "Дневник" и другите умно-красиви клакьори около ДБ е че видите ли, правителството е виновно за това, че здравната ни система ще рухне под напора на COVID-19.

Докато елементарната истина е, че у нас 50% от хората си мислят, че вируса е конспирация и 99% не спазват никакви мерки. Какво очаквате тогава? Че здравната ни система е ограничена откъм средства и персонал не е някаква новина. Но, за всеки, който може да помни няколко месеца назад е ясно, че дори най-добрите здравни системи в света не могат да издържат, ако пандемията се изпусне от контрол. А при нас точно това се получава.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 27 Окт 2020 01:25


Аз вече си мисля, че има някаква конспирация, но и че вируса си е реален и се маскирам когато влизам в закрити публични пространства. Виж, да нося маска когато съм навън, както беше в началото, ще ми е прекалено.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 27 Окт 2020 02:40


Който някой ден, достатъчно далеч в бъдещето, че да вАжи, възкреси тая тема с "Абе, помните ли коронавируса?" печели


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 27 Окт 2020 11:43


Императора написа:
^ печели... какво? :D

The Arrow написа:
Аз вече си мисля, че има някаква конспирация, но и че вируса си е реален и се маскирам когато влизам в закрити публични пространства. Виж, да нося маска когато съм навън, както беше в началото, ще ми е прекалено.


аз пък вече мисля
че ти вече толкова много пъти смени мнението си, и като цяло омеша разказа си за
какво:

мислиш
правиш
ще правиш
си чул
видял

и т.н.

относно ковид-19,

че е по-добре да make-неш up your mind вече. :D


Ами винаги горе-долу това ми е било мнението от началото на цирка до сега. Никога не съм отричал съществуването на вируса, нито съм правил коментари против мерките и т.н.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 27 Окт 2020 21:39


Мнения за Мангъров?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 29 Окт 2020 11:51


The Arrow написа:
Мнения за Мангъров?

Отдели 20 минути и виж: https://btvnovinite.bg/predavania/120-m ... usa-1.html

Моето мнение е, че заслужава затвор

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 29 Окт 2020 12:46


denik написа:
The Arrow написа:
Мнения за Мангъров?

Отдели 20 минути и виж: https://btvnovinite.bg/predavania/120-m ... usa-1.html

Моето мнение е, че заслужава затвор


Е то според мен щаба и медиите също заслужават някакви санкции с тия психози от началото на цирка особено в началото дето говориха за трупове по улиците, чували, камиони и не знам какво друго.

То и аз яко се бях психясал в началото особено когато това беше още предимно в Китай и региона и като четях по медиите и редит едва ли не го изкарваха по същия начин.

Сега просто се маскирам като вляза в някой магазин или мол и смятам да продължа да го правя още известно време, но силно се надявам да приключи най-късно до края на следващата година иначе ще е супер зле положението.

Иначе според мен Мангъра може и да прав за някои неща, но очевидно си гони собствена агенда.

Интересното е,че е вирусолог, а в щаба нямат един вирусолог поне последно когато ги следях подробно.

Има и едни други антимаскъри примерно Пасков и Възраждане. Ама тия са ясни, че гонят политически цели и се опитват да привклекат бившите поддръжници на Атака.

И за мерките, според мен трябва да се намери някакъв баланс между реално адекватни мерки и опазване на населението, а не от едната крайност в другата.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 29 Окт 2020 14:12


За Мангъров ще вляза с двеста малко по маниера на Волтажа, обаче първия и последен път, когато го чух да говори нещо по телевизията беше това:

https://www.dnevnik.bg/video/btv/2020/05/21/4069417_predozirane_vij_kakvo_mangurov_ako_biah_jena_-_shtiah/

Мазното задоволство, с което се похвали, че премиерът го "разбрал" и щял да му пусне изключително ми напомни на една много долна прослойка хора от неговото поколение, формирана по соц време, всеки сблъсък с която ме кара да им пожелая по-бързичко да се свършва бройката им, за да не дишат въздуха на децата ми. Без извинения.

Жадни за внимание, жадни за одобрението на висшестоящия на всяка цена. Кабинетни плъхове, продажници и егоцентрици с нулево покритие. Друга такава амеба е например Георги Близнашки, ако се сещате за тая фурнаджийска лопата пробита.

Сериала на HBO Чернобил, за който го е гледал, е пълен точно с тоя тип проформа "разбирачи" и "специалисти", които в тъпотията си са коствали на човечеството животи, загубата на които не биха могли да изкупят и с двеста доживотни присъди.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 29 Окт 2020 14:23


Всъщност Мангъров не търси одобрението на властта, как да го търси при положение, че повечето от нещата, които приказва са контра на официалните тези, мерки и т.н?

Иначе ме изкефи това:
Цитат:
много долна прослойка хора от неговото поколение, формирана по соц време, всеки сблъсък с която ме кара да им пожелая по-бързичко да се свършва бройката им, за да не дишат въздуха на децата ми. Без извинения.


В youtube има един тотален комуняга дето възхвалява комунизма и набира все повече и повече последователи (макар и да говори две-три умни приказки, останалото му е соц пропаганда). Сигурен съм, че ще му се изкефиш :D

Потърси Киро Брейка и гледай за какво става дума :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 30 Окт 2020 03:42


Километрични задръствания в Париж от хора опитващи се да се изнесат преди да настъпят новите ограничения:
https://twitter.com/MichaelEWebber/stat ... 1213416448

Това е като в тея апокалиптичните филми :D :D :D

https://www.bbc.com/news/world-europe-54742795

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 30 Окт 2020 12:16


The Arrow написа:
В youtube има един тотален комуняга дето възхвалява комунизма и набира все повече и повече последователи (макар и да говори две-три умни приказки, останалото му е соц пропаганда). Сигурен съм, че ще му се изкефиш :D

Потърси Киро Брейка и гледай за какво става дума :D

Ужас. Аз също съм попадал на още един-двама подобни, които имат високо production value, говорят политически глупости, но хората им се радват - имат яко гледания и събскрайбъри. Имаше един такъв малоумник, който ми обясняваше за Байдън и Тръмп, беше поканил дори бивш комуняга анализатор - мега тенденциозен епизод в полза на Тръмп, а хората отдолу в стотици коментари го възхваляват. Но е направено готинко с меме шрифтове, цветничко, приятничко - много лесно да зариби голяма аудитория. Дори няма да ви го линкна, щото не заслужава майка му да еба

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com