Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Мар 2020 19:51


Omega-x написа:
Драмата е само че ще трябва да си пазарувам коз на още по-едро :/

Преди половин час затвориха всички кофишопове в страната до 6 април... :arrow:

Добре че го бях предвидил и още тази сутрин се снабдих с 5-6 грама пайнапъл експрес, танджерин дрийм и сие и от Хага ще ми докарат един лемън пай грам и половина... за щастие ще изкарам дори при пълен колапс на системата, щото по презумпция пуша по около 4 грама на месец от най-селектираното а имам и едно каше 5 грама марок асси силвър хашиш, който си го пазя за още по-черни дни. :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Мар 2020 20:27


не знам дали ще се оправим, пичове

https://imgur.com/a/cVfYGDj



има някви олигофрени дето си вървят спокойно по улиците "щото всичко е наред". Не знам кскво ще правят същите тея мъжкари с кораво мислене ако ситуацията тук стане паралелна с Италия.

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Мар 2020 20:53


Да и аз чета разни такива истории от родното ми село и недоумявам как може да са толко безотговорни такива хора. Полицията да се стягат и да ги прибират обратно по-бързо...

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Мар 2020 23:19


Не бъдете паникьори :o

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Мар 2020 23:46


Гиптчо, един такъв олигофрен е бил в северна Италия, после в Испания и се е прибрал във Варна където е дал положителна проба.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 16 Мар 2020 10:21


Императора написа:
The Arrow написа:
Гиптчо, един такъв олигофрен е бил в северна Италия, после в Испания и се е прибрал във Варна където е дал положителна проба.

"Олигофрен" според зависи. Когато е бил там били ли са вече обявени тези зони за опасни и да не се ходи? Ако да - значи ... еми... умен човек. :D
Ако не са били още обявени - жертва на обстоятелствата.

На 10 март е бил в Бергамо... :roll:

После е направил една обиголка през Барселона, София и Варна. :D

Рядко слабоумен и незаинтересован от реалността миндил трябва да е бил.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 16 Мар 2020 10:34


^това
не разбрах само дали се е върнал със самолет до сф или по наземен транспорт - демек може цялата тая обиколка да я е направил кола да си купи човека, че атм цените са яко надолу предпоалагам - тарикат човек е този вярвайте ми


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Юни 2011 23:11
Мнения: 175
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 16 Мар 2020 10:42


Със самолет до Италия, Испания после София. От София до Варна с влак. После и такси си е хванал във Варна и е отишъл до болницата. Казаха че е бил DJ и е ходил на сватби в Италия и Испания

Иначе, това е клип на пазара в Wuhan. Предполага се че заразата е тръгнала по хората от прилеп, който може би някой е предлагал на този пазар
https://www.youtube.com/watch?v=9EPz8PSue2o


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 16 Мар 2020 13:27


Между другото, Столична община са обявили номера за помощ на възрастни хора и снощи се обадих на домоуправителката ни да и кажа, в случай че е пропуснала и вече имаме табела на входа на блока. Препоръчвам и вие да съобщите на вашите домоуправители.

Ето го инфото: https://www.sofia.bg/en/covid-2019

Иначе, аз се считам за готов със запасяването: https://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5E94B8D0 :lol: :lol: :lol:

Още едно интервю с оцелял: https://www.youtube.com/watch?v=G9oqvJ3iXGI

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 16 Мар 2020 15:55


Столична Община написа:
Затварят се всички обекти за хранене, барове, нощни питейни заведения, клубове, дискотеки със заповед на министъра на здравеопазването.

Днес минах покрай макдоналдса под моста на влюбените и беше отворен, хората си седяха на масичките, имаше макдрайв и всичко.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 16 Мар 2020 23:59


Gen.Toast написа:
Столична Община написа:
Затварят се всички обекти за хранене, барове, нощни питейни заведения, клубове, дискотеки със заповед на министъра на здравеопазването.

Днес минах покрай макдоналдса под моста на влюбените и беше отворен, хората си седяха на масичките, имаше макдрайв и всичко.

Някой има ли информация къде мога да сигнализирам за такива нарушения? Щото все обясняват по новините как постъпвали сигнали. Ми ето заради случаи като твоя, и аз бих искал да съм сигналоподател...

Иначе, как е карантината, мочмета? Очаквах повече активност във форума ся като нямаме кво да правим.

Относно магазините, аз не виждам особени проблеми. Малко опашки, но вътре в Билата до нас като има 20-30 човека само, е песен. Няма хора по касите, не се блъскам със заблудени бабички, докато вървя из стелажите. Имам късмет, че имам и един квартален магазин, където пускат по 1 човек вътре и обикновено има опашка от 2-3-ма, което е още по-екстра. Между другото, чух че щели вече да затварят Кауфландите и Билите в 20:00, да го имате предвид.

Аз го уцелих точно като напуснах работа с идеята (която ми се беше зародила в края на миналата година) да чилвам и да пътувам, фитнес, уроци, да си взема изпитите от магистратурата... пък сега си седя вкъщи... ама квот такова :lol:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 17 Мар 2020 00:28


denik написа:
Иначе, как е карантината, мочмета? Очаквах повече активност във форума ся като нямаме кво да правим.

При мен нищо не се е променило, като изключим това, че всеки път като се прибера си почиствам и телефона. Не съм от хората, на които сега покрай вируса им се наложи да открият хигиената, имах си я от преди :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 17 Мар 2020 02:42


denik написа:
Иначе, как е карантината, мочмета? Очаквах повече активност във форума ся като нямаме кво да правим.

Благодарение на това, аз най-накрая спрях да си гриза ноктите, ама това е по-скоро защото нося ръкавици като излизам.
Гриза си ги след като си измия ръцете поне 2 пъти.
Работата от вкъщи ми окупира работният плот за хобито и не мога да се възползвам от чисто новият компресор.
В кварталните магазини положението не е много по-различно от преди, само дето магазинера носи маска и ръкавици. Не ми се е налагало да отивам в супера.

За нарушения, мисля че директно трябва да се съобщи на общината, няма хотлайн.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 17 Мар 2020 09:42


Абсолютно нищо ново за мен - аз лично съм в своеобразна изолация от месеци преди коронавируса да достигне Холандия. Както през изминалите 6+ години работя изцяло от офиса ми вкъщи, след което когато приключа към 17:30 се прибира и жена ми и приготвяме вечерята. Тъй като все пак още е хладния сезон, а да не говорим и че в крайна сметка всичко с което ни се занимава (един с друг, съответните ни проекти или примерно Меджик) се случва у дома в общи линии дори е най-голямо щастие за нас да сме си вкъщи, предвид че сега дори имаме възможността да сме заедно по цял ден. Запасени сме с хранителни продукти за поне седмица напред, а за още поне 3-4 седмици след това имаме запланувани онлайн поръчки за хранителни и други продукти от есенциална нужда. В общи линии с добро планиране това може да бъде напълно продуктивен и щастлив период дори и в последствие да се наложи пълна забрана за напускане на дома, нещо което в политическа система като тази в Европа е малко или повече невъзможно. Опасността е истинска, но жертвите които трябва да направим са напълно пренебрежими. :D :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 17 Мар 2020 19:51


ТРУПОНАРЕЗЕНСИС, ПРИЗОВАВАМ ТЕБ

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 17 Мар 2020 23:03


Аз не знам дали казах, ама ни затвориха офиса за две седмици и всички минахме само на хоум офис. Натоварих в багажника на колата 3 торби неща от билата, всичките парцали които нося, 32 инчов монитор, настолния компютър, лаптопа, служения лаптоп и един плейстейшън и подкарах бричката към вкъщи - 310км от София. :D

Пригодих хола да стане офис и сега работя от хол офис :D . Никой не ми виси на главата и ми е спокойно, нямам никакви притеснения от самия вирус и всъщност си прекарвам доста добре :D

Не на всички обаче им е толкова яко. Днес получих мейл от собственика на фирмата, който не смятам да пействам тука, ама в общи линии звучи като от някой холивудски военен екшън когато генералът изнася реч на войниците за да ги нахъса преди да се хвърлят в касапницата. Сигурно не успял да внесе вноската за яхтата си, защото е трябвало да си купи маска :D

Съботата пък един дето продаваше дюнери в подлеза до квартирата, не си беше затворил дюнерджийницата и само го гледах как се биеше с двама полицая които искаха да го изкарат насила от обекта.

Интересни времена настанаха наистина. Честно казано не очаквах че българското правителство толкова от рано ще предприеме толкова засилени мерки. Аз още не мога да се уверя че има голям смисъл от тях, защото не виждам каква е разликата дали ще се разболея в офиса или пътувойки до него или на опашката на някакъв супермаркет или където и да е другаде където мога да ходя докато трае това "изнънредно положение" :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 18 Мар 2020 09:07


Относително ранни изглеждат мерките в България, просто проблемът е че при неизвестен пациент 0 кога са направени първите тестове наистина прави въпросът колко са навременни мерките неясен. Но каквато и да е истината, в крайна сметка това е единственото което могат да направят - въвеждат задължително социално дистанциране колкото могат по-рано и ще се надяват нещата да не излязат извън контрол за да не умрат излишно много хора.

Иначе както и се очакваше в САЩ нещата се развиват по възможно най-грубия начин в целия свят - държава с размерите на Европа, където теста за Ковид-19 (не знам защо но предпочитам да му викам САРС-2) струва $1,400 на глава и където в много щати няма платен болничен, където много хора за да не загубят покрива над главата си ще са принудени да заразят всичките си колеги, където хората масово са в най-застрашената здравословно и възрастова група. Представете си какво ще се случи във Флорида... .. .. . :lol:

Излишно е да ви казвам, че ако цяло семейство трябва да бъде сложено под карантина, към теста от $1,400 може да прибавите още $4-5,000. Хората там масово не са способни да извадят $800 за извънредни разходи, какво остава за 5-6 бона... Там ще стане голямата свинщина. :roll:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 18 Мар 2020 11:27


чакаме да пише първият потвърден с коронавирус във форума


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 18 Мар 2020 14:56


E.. :roll: :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Юни 2008 18:10
Мнения: 1869
В момента играе: RL - worst game ever.
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 18 Мар 2020 18:07


Императора написа:
Image


ма то само грип бе!!!


Е то грипЪт го няма на тази картинка, която си откраднал отнякъде. И на сайта който ги прави не може да се избере редовния класически грип, само тези хипстърски нео-гриподобни.
А Дъ Грип™ продължава да си убива повечко хора от модерните му копия и позьори, най-малкото защото е по-разпространен, и защото обича да удря и по децата.

Иначе домашния арест върви добре. Работа на единия монитор, някаква походова игричка на другия. По цял ден ям захар и пия кафе и се чешам където не ме сърби. В алтернативна вселена се възползвам от времето да правя лицеви опори или други такива неща за по-качествени хора. Кажете някое ново сериалче което може да съм изпуснал.

___________________________________
What's a real girl? Is it something fap-able?
indeedhewasshady.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com