Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

За кого ще гласувате на предстоящите президентски избори?


 Меглена Кунева (Инициативен комитет)    12%  12%  [ 10 ]
 Росен Плевненлиев (ГЕРБ)    19%  19%  [ 16 ]
 Сали Шабан Ибрям (Национално движение "Единство")    2%  2%  [ 2 ]
 Румен Христов (СДС)    4%  4%  [ 3 ]
 Мария Капон (ЕНП)    2%  2%  [ 2 ]
 Стефан Солаков (Национален фронт за спасение на Б-я)    1%  1%  [ 1 ]
 Ивайло Калфин (БСП)    13%  13%  [ 11 ]
 Волен Сидеров (Атака)    20%  20%  [ 17 ]
 Алексей Петров (инициативен комитет)    1%  1%  [ 1 ]
 Николай Ненчев (БЗНС)    0%  0%  [ 0 ]
 Атанас Семов (РЗС)    1%  1%  [ 1 ]
 Павел Чернев (Партия за хората от народа)    0%  0%  [ 0 ]
 Димитар Куцаров (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Красимир Каракачанов (ВМРО)    0%  0%  [ 0 ]
 Андрей Чобанов (Българска демократична общност)    0%  0%  [ 0 ]
 Николай Василев (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Светослав Витков (Инициативен комитет)    23%  23%  [ 19 ]
 Венцислав Йосифов (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 83
Автор Съобщение

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 08 Окт 2011 00:23


Нормално все пак, след пич като Софиянски, да последва пожарникаря и даскалката :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 09 Окт 2011 22:57


Всичко е сандвич - истина, примесена с лъжа :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 10 Окт 2011 23:37


Така е, Волтажен :!: Еб*ла си е майката цялата държава. На човек му дай хляб и зрелища или поне едното. Евреинът Чомски сам е дал начините, по които тия привидно тъпи хора ни манипулират, и успяват. Ние сме експериментно поле. Специално на тази територия е имало всичко - световни войни, култура, чума, робство, комунизъм, капитализъм, идиотизъм, шепа хора си правят тайни планове, от който негативите обираме гражданите.
И ще продължават явно да се държат с нас като идиоти. Като се почнат институции, мине се през органи на властта и се свърши с "независимите" медии. Дори като хора отдавна сме се овълчили. Имаме си един клоун на цялата държава, викаме му Слави. Като на българина му дотегне, знае, че ще пусне Босфор ТиВи и ще гледа как този противляк ще пуска шеги, ще осмива мизерията и абдикиралата власт. Ще види по новините репортажа от Катуница, ще попатриотства и ще поръси обиди за циганите, които и те са сами по себе си жертва на тия, които са на власт, защото за тях са просто електорална единица.
Обаче има нещо, което е май единственото спасение от този тотален колапс във всяка една сфера на живота ни днес, и това сме самите ние. Надявам се това да са голяма част от останалите млади хора. :arrow:

Иначе таз "архитетка" не бих й простил.

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 00:12


Аз написа:
Искам и клип :!:

http://www.youtube.com/watch?v=rUgoVcuGcF8

(само дето не са използвали кадрите с масовката от Порк Пай :( )

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 00:21


Епично е :!:

Предполагам с другите кадри ще направят "алтърнатив" версия :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 01:53


Светльо Витков е тъпанар, ама по-тъпи са тези, които ще гласуват за него.


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 02:40


Абе по-умен е от Желю :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 09:23


High_voltage написа:
Общо взето хората се примириха, че тук с мускули, устатост, раболепие и измама се постига мнооооого повече отколкото с упорит и честен труд и се примириха с угнетеността си, спряха да се опитват.


Wrong.

Най-богатите хора, които познавам, са спечелили всичко с честен труд. Мафиотско-мутренския кръг, за когото всички не спират да говорят, е много по-малък от честните хора с пари. Отдавна мина времето, в което всеки с хубава кола беше лош човек.

Не разбрах как кариеристката стълбичка влезе в групата на хитреците и прецаквачите. Ти как разбираш "честния труд"? Разбираш ли го въобще?

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 09:45


Цитат:
Някои се обвързаха формално с политическа структура (най вече ГЕРБ)



Ахахахаха, това може да се случи само в някоя бивша съветска република :lol: . Член на ПАРТИЯТА ли си, шансовете ти скачат много повече :X

___________________________________
Till Lindemann написа:
начи да си в баварец, облечен добре, с яки курви около теб не ти доставя кеф?


Профил Skype

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 10:36


Не, не ти дадох контра-примери, щото тогава щях да ти посоча хора, които не получават медийно внимание заради мръсните си сделки и не си паркират колите пред Планет клуб, щото нямат комплексарското желание за показност, а си вършат работата, с която могат да купят 10 такива клуба. Хора като Николай Илиев, който май е единствения човек, сам построил цял квартал в София - наскоро регистрирания ж.к. Градина, познат още като Maxi Green City, с 18 жилищни блока (до момента) и хотел в комплекс от затворен тип, на Симеоновско Шосе. А човека е започнал като дърводелец (заради което му липсват два пръста), после е внасял памперси и дамски превръзки, а сега не си знае парите. И ако му заговориш за политика ще те напсува. Бас ловя, че не си му чувал името досега.

Както не си чувал и имената на поне 90% от хората, изброени в ежегодния списък на в.Пари "Топ 100 на най-богатите в България". Намери си го и виж. Щото просто хора като собственика на Фантастико никой не ги пита откъде са им тия пари, щото на всички им е ясно. И щото това са хора далеч от мутренските кръгове, но ние продължаваме да слушаме за Маргини, Галеви и Диневи. България от доста време не се води от мутри. Набий си го в главата най-накрая, медийна курво. :D

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 22:26


Ха последните няколко коментара са доста интересни. Ерджане с последния пример сам се опровергаваш. Познавам хора работили във фантастико. Тази верига магазини успя да пробие и да се задържи на пазара толкова дълго защото получваше гръб от държавната (мутренско/мафиоткса) власт. Не знам дали ти е известно, но поне доскоро от когато датира информацията ми, във фантастико всички служители се осигуряваха на минимална заплата. И това не е някоя малка гаражна фирмичка да кажеш, ами е огромна верига. Това е нелоялна конкуренция спрямо другите вериги, като Била, Кауфланд, Метро и т.н. които си плащат данъците и спазват закона. Пример е за злоупотреби, които се толерират от държавата демек политически чадър му се вика. Не знам кой е списъка със стоте най-богати личности в Бг, но независимо какъв е техният законен бизнес не знам как и откъде ти си толкова сигурен, че те са спечелили всичко с честен труд. Аз лично съм много по-сигурен че зад повечето легални бизнеси в нашата страна лежат мафиотски пари. Просто някои се усетиха да си легализират бизнеса. Има и аз познавам честни бизнесмени в Бг, но не са сред най-богатите и са много, много по-малко, бих казал че се броят на пръсти, в сравнение с тези които са получили всичко в наследство от бившата тоталитарна власт.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 23:01


Абе не знам кой-какво, ама у фантастико стоката като качество може да се конкурира в негативна светлина само с тази в кауфланда :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 11 Окт 2011 23:08


Аз написа:
Абе не знам кой-какво, ама у фантастико стоката като качество може да се конкурира в негативна светлина само с тази в кауфланда :arrow:


Вафлата Мура навсякъде си е вафла Мура :roll:

А тва тея техните си марки в повечето случаи са продукти на външни производители, като просто им лепват друго лого и са по-евтини, защото не плащат почти никакъв транспорт.
Все пак един Кауфланд (или който и да е) не може да си позволи да има 10 завода за 10 типа различни продукти :)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 00:26


То освен за Светлио има ли за кои друг да се гласува бе?

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 00:36


Andrey358 написа:
Ха последните няколко коментара са доста интересни. Ерджане с последния пример сам се опровергаваш. Познавам хора работили във фантастико. Тази верига магазини успя да пробие и да се задържи на пазара толкова дълго защото получваше гръб от държавната (мутренско/мафиоткса) власт. Не знам дали ти е известно, но поне доскоро от когато датира информацията ми, във фантастико всички служители се осигуряваха на минимална заплата. И това не е някоя малка гаражна фирмичка да кажеш, ами е огромна верига. Това е нелоялна конкуренция спрямо другите вериги, като Била, Кауфланд, Метро и т.н. които си плащат данъците и спазват закона. Пример е за злоупотреби, които се толерират от държавата демек политически чадър му се вика. Не знам кой е списъка със стоте най-богати личности в Бг, но независимо какъв е техният законен бизнес не знам как и откъде ти си толкова сигурен, че те са спечелили всичко с честен труд. Аз лично съм много по-сигурен че зад повечето легални бизнеси в нашата страна лежат мафиотски пари. Просто някои се усетиха да си легализират бизнеса. Има и аз познавам честни бизнесмени в Бг, но не са сред най-богатите и са много, много по-малко, бих казал че се броят на пръсти, в сравнение с тези които са получили всичко в наследство от бившата тоталитарна власт.


Собственика на Фантастико беше пример, един от 100.
Не знам ти какво разбираш под честен труд, но огромна компания, създаваща хиляди работни места и градяща стабилен БВП не ми се вижда нечестно.
Била и Кауфланд са чуждестранни компании и следователно са разработени с чуждестранни инвестиции, а примера ти с Метро като конкурент е откровено тъп, сети се защо, ако някога си влизал в Метро и знаеш какво представлява. Фантастико е българска фирма и дори и да получи гръб от държавата (макар че не получава финансиране от държавата май, а?), това не е мафиотщина, това е протекционистична политика, и никак не е в разрез с "честния труд". И разучи какво е нелоялна конкуренция преди да блещиш глупости, моля те. Осигуровките на минимална заплата са в ущърб на държавата, не на конкурентите. Фантастико не прави пари от спестени осигуровки, това също се надявам сам да можеш да си го обясниш. Ако те влече да вярваш, че всички са мафиоти, давай. Хората дори и да са взели пари от Маргините за начален капитал, пак им се е наложило с честен труд да ги изкарат, за да ги върнат. Или мафията им ги е дала на аванта? Или пък мафията е създава всички тези предприятия? Че тогава какво й е лошото на мафията бе? :lol:

Волтаже, олигофрен недоносен, сам повдигна неполитическа тема като заговори за богаташи, аз ти отговорих, сега ми показваш политици. Борисов и Цветанов са много далеч от най-богатите българи. Написах "води" не защото не ми стигна акъла да се сетя за думичката "управлява", и казах България, не държавата. Да го обясня като на олигофрен, какъвто си - ако бях казал "държавата се управлява", постът ти щеше да е адекватен, щото щях да говоря за политици. Като кажа "България се води", говоря за разни макроикономически явления като кой има пари, създава работа и на практика създава националното богатство, и не е обвързан с държавната управа.

Все забравям, че всеки с черен джип е мутра и престъпник. Не бъдете тъпи.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 01:07


Абе що трябва да пишем толкоз дълги мнения. Ситуацията с бизнеса в България е следната - номенклатурен, нелегален и нормален. Това не са мои думи, но си е самата истина. Преди "деморкацията" една шепа другари решават да почнат да превръщат политическата си власт в икономическа и с посрещането на "демокрацията" вече излизат и първите бизнесмени. Дори знам човек, който е женен за дъщерята на точно такъв човек, който бил дълго време шеф на предприятие и след това става милионер със собствен бизнес. Сега не претендирам, че това е цялата държава, защото би било глупаво, но да се отрича, че в България бизнесът е частично номенклатурен от точно такива хора, ще е лъжа. И това са предимно едър бизнес, дори от части и среден, тъй като тези хора са решили да си разделят големия бизнес на много такива по-малки. Тия от сдс са точно част от тези хора. А и не само сдс-то, а голяма част от партиите в България.

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 01:09


Аз написа:
но да се отрича, че в България бизнесът е частично номенклатурен от точно такива хора, ще е лъжа. И това са предимно едър бизнес, дори от части и среден, тъй като тези хора са решили да си разделят големия бизнес на много такива по-малки.


Че кой е отрекъл? :lol:

И моля те, СДС и ДСБ са може би най-бедните парламентарно представени партии в момента. :lol:

И сега за бизнесмени, предприемачи, мафиоти или политици говорим? Или те бяха едно и също всичките?

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 01:12


Долу-горе едно и също. СДС, ДСБ или там каквито са, че вече стана бъркотия - такива са, ама се държат още. Важното е Костов да влиза в парламента :oops:

И да не забравя. Най-жалкото е, че от както имаме демократично право на глас, гласуваме или за баш другари или за децата им :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 08:04


По повод спора ви за честните милиони, искам да напомня, че изразът "честен милионер" е оксиморонен, тоест, нещо като израза "мокър огън". Само 3 са изключенията - наследство, джакпот или ако милионът е във виетнамски донги.

Защо? Обяснявам.
Светът така е устроил себе си, че лесно оправдава много свои низости, стига сторилият низостите, да притежава достатъчно злато. В този смисъл, много от днешните милионери ни се струват честни, и те са честни, но само пред човешкия съд.

Но това не бива да ни отчайва, напротив, ние добре знаем, че раят не е на земята; и целта ни да е се възползваме от милионите, без да се цапаме твърде много, продавайки душата си.

Аз ще участвам в изборите. :D

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 09:20


Волтаже, прославените от мен водачи са няколкостотин на брой, поддържащи няколкохиляди работни места. Те не са богати от аристократичност. И творят и градят много повече, отколкото ти някога ше го правиш. Сегашното правителство няма интерес да препъва икономиката. А от близо 22 години няма и право да "позволява" и "забранява". Освен това тези в правителството не са демони, въпреки почернените ти ограничени виждания, и не всяка тяхна мисъл е кому да сторят зло.

Трупо, ти сектантска утрепко, и твоето плебейско мнение ли трябваше да изсереш? Всички богати са лоши хора, как могат да са добри, щом имат повече от нас...
Да обаче, поради икономическия преход в България, са се поотворили стотици пазарни ниши, в които всеки предприемач с малко акъл, късмет и пари, е можел да направи богатство. И го е направил. Верно е, че ако живееш в развита страна с утвърдена средна класа е почти невъзможно да натрупаш такава пара, ама тук не е така. Затова и има честни милиони.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com