Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
17 Юни 2015 21:04
Мнения: 3
В момента играе: GTA 5 PC
Заглавие: GTA 5 PC проблеми
Публикувано на: 17 Юни 2015 21:15


здравейте и добре дошли, нов съм във форума така че приятно ми е
пиша Ви за един доста кофти проблем с моят лаптоп
преди половин година някъде си купих Asus r510d-xx110d мисля че беше такъв модела
CPU - AMD 5750m 2.5ghz-3.5ghz turbo core + integred video card 1gb amd
GPU - Ati Radeon 8670 ако не се лъжа 2gb ( работят на Crossfire общо 3 gb v ram )
Ram - 8Gb ( имах 4, но добавих 4 )
OS - Win 8 64Bit
та така нека започна, лаптопа ми винаги го ползвам на high performance когато играя, имам последни драйвъри на всички компоненти по него, винаги е в зарядно докато играя защото FPS пада като за световно ... та така ... купих си наскоро GTA 5 PC с мисълта че добре ще върви спрямо клипове на този процесор и видео карта как вървяха на high-very high настройки без проблеми
инсталация всичко както си му е реда и какво ... не повече от 10-15 кадъра в секунда успявам едва да избутам, дал съм всички настройки на medium и всичко съм намалиил на минимума, правих милиарди сигурно неща, лек овърлок на видео карта и захранване, процесора си " бичи " на 3.5гхз и загрява адски много едва го поддържам с охладителна подложка, и това е не мога да вдигна повече от тези кадри, трудо за обяснение но седмици наред пробвах милион различни метода, докато мои приятели с подобни лаптопи играят без проблеми даже на по високи настройки, а аз вдигна ли над минимума просто не се получава играта изобщо, спрямо тестове на тази видео карта и процесор как върви специално GTA 5 и спрямо това как при мене върви съм изумен и не разбирам къде може да се крие проблема, ще се радвам ако някой помогне
поздрави :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: GTA 5 PC проблеми
Публикувано на: 21 Юни 2015 14:15


Мина ли с антивирусна да сканира всичко и после нещо за adware? Може би дефрагментиране да помогне малко след това...


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: GTA 5 PC проблеми
Публикувано на: 03 Юли 2015 23:54


Проблемът е в това, че си с вградено видео... играта ти тръгва с него, а не с основния видео ускорител. Проблем за който до ден днешен Rockstar и AMD си прехвърлят топката без да пускат реално решение...

80 страници https://support.rockstargames.com/hc/co ... -Intel-AMD


Един пич успя да направи някъв фикс който при много хора работи може да опиташ и ти https://www.youtube.com/watch?v=4vVbnWAHweQ

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com