Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Black Mirror: Bandersnatch
Публикувано на: 30 Дек 2018 00:35


Image

Правя му отделна тема, щото не е епизод от сериала, ами пълнометражен филм. Спомняте ли си навремето как имаше бум на разни интерактивни клипове и кратки филмчета, където си поставен през избор как да продължи историята, които после залязаха лека-полека? Демек като книга игра.

Сега Нетфликс и Чарли Брукър са създали цял интерактивен филм под шапката на Блек Мирър, което ме изненада адски приятно. С две думи, разказва се за един програмист през 1984 и опитите му да създаде първата си игра. Разбира се, филмът е психо трилър и биха могли да се направят някои сравнения с Дони Дарко

Самата интерактивност е доста добре направена и може би на всеки 5-10 минути имаш право да избираш. Има аааадски много ендинги - по мои груби сметки успях да стигна до 7-8 различни ендинга, а да не говорим, че според мен има още повече при ново гледане. Има една повратна точка в историята, от която започват повечето ендинги.

Да не говорим за чупене на 4-та стена, 5,6,7,8,9,10 и колкото си на брой искате стени :Д

Като цяло, зверски го препоръчвам, защото не съм се кефил на такъв тип аудиовизуално съдържание от хиляда години. Само че трябва да имате Нетфликс, разбира се ;)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com