Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 02 Авг 2015 11:06




Трейлър #1
IMDb

Резюме: Итън Хънт (Том Круз) и неговите хора от суперспециалната елитна част на ЦРУ тръгват по следите на група терористи - Синдикатът, съставена от бивши чуждестранни шпиони. Терористите са винаги две стъпки напред и даже американците се съмняват, че изобщо съществуват; започва издирване и другото е спойлърматириъл.

Лични впечатления: Начи, курви, баща ви ходи на кино. АМАН от супергеройски педерастии вече, гледаше ми се един летен екшън. Та, с две думи: бой, стрелба, каскади, преследване с коли и предвидимо слаб, ма задоволителен сюжет. Том Круз още го бива за девесетарски екшън герой, който се справя във всяка ситуация и чат-пат фейлва, за да не отегчи съвсем аудиторията. Саймън Пег го бях гледал последно в How to Lose Friends & Alienate People, и както там, така и тук вкарваше нужната доза полусериозен стоически британски хумор, което придаваше нужната доза несериозност на филма. Ребека Фъргюсън беше доста зверска и трябваше да покаже нещо повече от крака, ма пак - стабилно.

Пасивно-агресивни путкенски оплаквания (четете на ваша отговорност): Начи, да го еба, гледах го на село. И, нема нещо, което повече да ми дига нервите от лайна, дето ми чоплят семки в киното. Всичките фирми за слънчоглед за консумация да фалират дано. Освен това, естествено, имаше една свръхтърсена проста пача, дето просто трябваше да си остави телефона включен през първия час и половина поне, да ѝ звънят десет пъти и най-накрая, сигурно от деликатност, да проведе един бърз разговор по време на киното. Поне шептеше момичето - културна. Та, да...

Отсрамвам педерастките оплаквания с едни снимка на актрисата и тва е:



Мнения за филма?

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 02 Авг 2015 18:13


Като цяло този филм беше доста по-добър от предния, солидно количество екшън и по-добър сюжет. Може би някой моменти от последователността на сцените не бяха правилно направени и се губи тръпката в определени моменти, примерно доста хора си мислеха, че това със самолета ще е хайлайта на филма.

Персонажите бяха добре направени, особено много ме изкефиха Алек Болдуин и Ренър накрая на филма, пред комисията. :D Бенджи си беше хуморист още от третия филм насам. Илза много ме кефеше как до последно не се знаеше на чия страна е. А това може би е най-добрия лош от поредицата, според мен, като най-слабия бе от предния филм.
Spoiler for :
А начина по който го хванаха, вместо просто да го убият, беше един път.


Както вече казах, някой моменти от подредбата на сцените не ми се стори много подходяща и по този начин набраното темпо се нарушаваше. Също така, някои статисти бяха мега дразнещи и особено много се набиваха на очи, примерно на сцената в лондонската гара. Може би, ако не бяха пуснали филма по-рано щяха да имат повече време да го изгладят на максимум, но и така става.

Крайна оценка: 8/10

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 02 Авг 2015 19:20


Oще не съм гледал филма.
Въпреки това след официалното съобщение, че ще има още един, шести филм от поредицата, в главата ми се появи една тревожна мисъл. А именно, че Том Круз се превръща в поредния актьор, тип "един филм - кариера прави!" Какво стана, бе, никъде не играе вече Томи. Вчера даваха по телевизията "Топ Гън" - страшен филм с Круз, даже още има вежди тогава. Днес той явно разсъждава: "Оооо, защо да играя в други филми, като мога да печеля по 200 млн. от всяка следваща част на изстисканата ми поредица за Итън Хънт". Това убиване на кариери на големи актьори, не знам какво го причинява, но трябва да спре! Веднага! И Джим Кери трябва да се върне към комедиите!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 02 Авг 2015 19:35


Аз съм голям фен на поредицата, нямам против да продължава да ги прави. Пък и редовно участва в различни филми, миналата година в ЕоТ, по-миналата в Обливиън и т.н

А то същото и за поредицата Бонд може да се каже.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 02 Авг 2015 21:04


newcomer написа:
"Оооо, защо да играя в други филми, като мога да печеля по 200 млн. от всяка следваща част на изстисканата ми поредица за Итън Хънт". Това убиване на кариери на големи актьори, не знам какво го причинява, но трябва да спре! Веднага


Edge of Tomorrow, Jack Reacher, Oblivion (единствения от тях, който не ми е малко мех) И айде сега, не е като да има нов MI всяка година (за разлика от Fast and Furious примерно)

Цитат:
И Джим Кери трябва да се върне към комедиите!


Той все още главно това прави :lol: Най-добрите му филми поне според мен - Eternal Sunshine of the Spotless Mind и Truman Show - не са точно комедии. Даже ми се иска да прави повече драматични роли

___________________________________
:O


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 03 Авг 2015 10:22


Филмите от поредицата не са лоши. Но според мен започват да спадат като качество след втория филм. Третият беше meh. Отново по мое мнение, човек може в най-добрия случай да се надява на три успешни филма, това е перфектната ситуация за една поредица (Филми "безкрай" като Джеймс Бонд са специфични изключения, там да сложиш една терористична организация, мацки и британец, публиката е готова да те позлати). "Мисията: Невъзможна" постигна това и оттук нататък поредицата преспокойно можеше да се прекрати, защото Ghost Protocol е още от същото, но вече не по задоволителен начин. Да не говорим, че е напълно в реда на нещата всеки следващ филм да е по-малко успешен от предишния, от финансова гледна точка. Съответно аз не проумявам защо продължава тая поредица.
Че Круз играе в други филми, играе, но го няма диапазонът от различни филми, в които играеше преди години - драми, трилъри, комедии! Сега се задоволява с някакви екшънчета като "Джак Ричър", който, да ме прощавате, си е окраден Борн с разни промени, колкото да не е съвсем очевидно.
Джим Кери има една силна драма, да не кажа трагедия. Филмът се казва "Обичам те, Филип Морис". Много силна игра от страна на Кери, НО на Юън Макгрегър няма да му простя, че игра гей. Той за мен винаги ще е оня клонинг от "Островът" и да не забравяме, Оби-Уан Кеноби.


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 03 Авг 2015 16:31


бтв, за любознателни педераси или просто като рандъм тривиа:

ей тая машинка

бияча на Синдиката - Ортопеда :D :D :D
е шведският актьор Йенс Хултéн, който имаше не повече от 10 алфареплики
в целия филм и говореше само на шведски
за допълнителен evilness
и лафа, дето повтаряше като баце Арни до откат беше
Nu ska vi se vad du är gjord av.
демек, ся ши та видим от кво тесто си (май сой го превеждаха) :D

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 03 Авг 2015 16:48


Визира Хасково, от където сме и двамата. Иначе сой го преведоха. :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 03 Авг 2015 23:17


Филмът си е добър като за безмозъчен екшън. Възможно е скоро да почнат да вкарват CGI във филмите на Том Крус, за да не изглежда като баба :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 05 Авг 2015 10:06


IC1101 написа:
Визира Хасково, от където сме и двамата. Иначе сой го преведоха. :D

:D
this thread is currently being hijacked by artics
бтв, още малко кисна тука и вчера гледам по раковска бело порше с тукашна регистрация; чие e, бе, градски?

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 06 Авг 2015 17:57


Точно пък Круз изглежда по-добре от солиден процент от хората на нашата възраст, а и като цяло. Иначе, за поршето

, едни приятели си взеха наскоро, но до колкото знам е с немски номер.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 06 Авг 2015 18:27


Не знам как изглеждат връсниците ти, ама моите все още не изглеждат като баби :lol: Почва да изглежда като след инцидента във ванила скай хахаха.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Mission: Impossible – Rogue Nation
Публикувано на: 15 Авг 2015 19:50



___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com