Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Grimm (сериал)
Публикувано на: 29 Окт 2011 18:42


Мерси на Омегата, че ми го препоръча :Р




Цитат:
“Grimm” е нова драма, вдъхновена от класическите приказки на братя Грим. Помните ли приказките, които родителите ви са Ви чели преди лягане? Това не са били просто приказки — това са били предупреждения.

Ник Бъркхард (Дейвид Гуинтоли “Turn The Beat Around”) помислил, че той е готов за работата на детектив в отдел „Убийства”, докато не започнал да вижда неща, които не можел да си обясни.

Когато болната му леля Мари (Кейт Бъртън, “Grey’s Anatomy”) пристига, живота на Ник се преобръща, когато тя му разкрива, че те са потомци на една елитна група от ловци, известни още като „Grimms”, които искат да предпазят света от свръхестествени същества.

Докато Ник копае дълбоко в миналото си, той осъзнава, че ще трябва да поеме отговорността на предците си и да се бори с митологията, по-голяма от живота, която сега е реална. Участват още Ръсел Хорнсби (“Lincoln Heights”), Битси Тълох (“Quarterlife”), Сайлъс Уеър Мичъл (“Prison Break”), Реджи Лий (“Persons Unknown”) и Саша Ройз (“Caprica”). “Grimm” е продукция на Universal Media Studios и Hazy Mills Productions.

http://zamunda.net/details.php?id=284876&hit=1


Еми гледах първия епизод и честно казано ми дойде малко плоско и детско, но самата идея може да се развие по много добър начин и да се заплетат готини интриги :Р
Някво яко ми звучи братя Грим да са били някакви хора със свръхкачества и приказките им, които всички знаем, всъщност да се окажат някакви послания

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Grimm (сериал)
Публикувано на: 29 Окт 2011 19:12


Once upon a time започна миналата седмица и отнове е примес между реалния и света на приказките. Не е криминален, но 1-я епизод е по-добър от този на Гримм. Препоръчвам го.
Иначе и аз се надявам Грим да задобрее :(

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Grimm (сериал)
Публикувано на: 30 Окт 2011 10:19


На мен Grimm ми хареса. Интересен сюжет и динамика.
Само не разбрах защо ченгетата стрелят на месо по невъоръжени заподозрени, но може би е за добре, защото ни спестяват излишни мелодрами и обяснения. Имаше тук-там и приятен хумор. А русата пичка дърви как си ще http://www.imdb.com/name/nm1309643/

От друга страна, епизодът на Once upon time ми се стори по-детски и някак си не ми се нрави главния герой да е жена. Пълна противоположност в действието - всичко се развива сравнително по-мудно и като цяло останалото не ми допадна особено. Все пак ще го следя и него, защото съм любопитен за развръзката. :D

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com