Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Апр 2005 17:18
Мнения: 2233
Местоположение: Тел Авив
Заглавие: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 20 Фев 2011 18:51


http://bnt.bg/bg/news/view/47252/pod_pr ... ial_na_bnt


През април БНТ ще започне да излъчва първия сезон на криминалния сериал "Под прикритие". Това обявиха основните фигури в него на пресконференция в националната телевизия.

Режисьори на поредицата ще бъдат работилите по "Стъклен дом" Димитър Митовски ("Мисия Лондон"), Димитър Гочев и Виктор Божинов.

Главната роля е поверена на Ивайло Захариев, който участва във филма "Номер 1", също продукция на БНТ. Младият актьор играе внедрен в престъпна организация полицай. Групировката се ръководи от бизнесмен (Михаил Билалов), в чиято съпруга (Ирена Милянкова) агентът под прикритие се влюбва.

Захариев описа героя си като видял лошото и доброто в живота още в детска възраст. Присъствието на дебютантката Ирена Милянкова в актьорския състав беше определено от Митовски като приятна изненада и част от целта на екипа му да налагат нови имена. Досега тя се е изявявала единствено на модния подиум.

За героинята си Милянкова каза, че това е жена, която се интересува от материалното, но в един момент осъзнава, че иска да се отдели от средата, в която е попаднала.

В сериала, описан като "криминална драма с любовни изстрели", участват още Захари Бахаров ("Дзифт") като дясната ръка на престъпния лидер, Владимир Пенев, Атанас Атанасов и Христо Мутафчиев, чиято конкретна роля остана тайна. Възстановилият се след инсулт актьор, подсказа, че с образа си той ще надникне в душевността на човек, постоянно сблъскващ с престъпността.

"От другите ще е криминалната драма, а от мен любовните изстрели", пошегува се Мутафчиев, за когото това беше първа изява пред медии след "тъпата случка", както я нарече Митовски. Той каза, че възстановяването на Мутафчиев е било определено от лекарите като толкова бързо, че е било "извън учебниците".

"Бях лошия, но това ми изглеждаше твърде лесно. Решихме да има едно преминаване през емоциите на отделната личност, която се променя с движение от събитията в живота", каза още за ролята си председателят на Съюза на българските артисти.

За "Дневник" Захари Бахаров каза, че "Под прикритие" ще представи нещо конкретно и познаваемо. "Успехът на сериалите е, че те се приближават до мястото, на което са правени. Хората гледат нещо, което говори на техния език, изглежда им познато, случва се в тяхната държава, в техния град." Героят на Бахаров ще бъде многопластов – той е човек, пред когото е имало много пътища, но сам е избрал да премине от другата страна.

Участващите в продукцията посъветваха зрителите да не делят героите на добри и лоши, тъй като никога не е късно някой от персонажите да се промени.

"Всички случки са от действителността", каза Митовски - "Неща, на които не се дава гласност." Но уточни, че всичко е фикция. Допълни, че въпреки екшън моментите, в "Под прикритие" ще има много психологизъм, няма да се документира престъпността, а съдбите на хората около нея. Еталоните за екипа са "Шофьор на такси" и "От другата страна"(The Departed) на Мартин Скорсезе, а на шега Митовски сравни сериала със смесица между "От местопрестъплението" и "На всеки километър".

На въпрос как режисьорът би приел конкуренция между "Под прикритие" и "Стъклен дом", той каза, че екипът му умее да се състезава сам със себе си.

Продукцията на БНТ ще се снима в България и ще се състои от 12 епизода с времетраене 54 минути.

___________________________________
:flipFinger:


Профил ICQ WWW

Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 25 Фев 2011 17:43


Нещо не ми вдъхва доверие...


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Юли 2008 16:12
Мнения: 620
В момента играе: Heroes IV
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 26 Фев 2011 11:54


Щом е продукция на БНТ или щом се излъчва там няма да е нищо кой знае какво...

___________________________________
Всичко в света е относително :)


Профил ICQ

Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 28 Фев 2011 18:22


Lucio_Wagner написа:
Щом е продукция на БНТ или щом се излъчва там няма да е нищо кой знае какво...

+1


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Окт 2010 16:44
Мнения: 168
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 01 Мар 2011 22:42


Деба, ми гледайте си негропоклонническото еврейско БТВ и после мрънкайте що няма български филми :(


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 24 Мар 2011 01:28


http://bnt.bg/bg/news/view/49424 17 април е датата... Стискам палци любим жанр дано да е добър... Леле не помня от кога не съм пуска телевизията майка Анал 1 :D

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 24 Мар 2011 01:28


Дабъл пост... ! Ся и ако някой каже как да си изтрия поста :D lol

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 24 Мар 2011 13:32


Има трейлър в линка на Stormrage^
Визията е доста dark, харесва ми.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 14:47
Мнения: 1233
Местоположение: София
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 24 Мар 2011 23:43


Тази вечер видях трейлъра по канала и доста ми допадна като визия и актьорски състав. Определено ще му дам шанс. :)

___________________________________
Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 26 Мар 2011 20:27


Изглежда интересно. Репликите звучат по-естествено, отколкото съм свикнал в българска продукция. Определено ще се гледа. :)

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 29 Мар 2011 09:17


Много интересно изглежда, определено ще се гледа :)

___________________________________
Стилян.

http://en.wikipedia.org/wiki/Autism


Профил Skype

Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 30 Мар 2011 20:13


От 17 Април... Ще му дам шанс... или пък не. :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
03 Фев 2011 20:38
Мнения: 64
Местоположение: Sturzelberg
В момента играе: LoL,BF Series
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 07 Апр 2011 20:18


Сега ще видим дали БНТ може да направи нещо качествено или отново ще бъде Ала Soviet Union times .

___________________________________
Professional soldiers are predictable; the world is full of dangerous amateurs - Murphys Law of Operations


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Апр 2005 17:18
Мнения: 2233
Местоположение: Тел Авив
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 17 Апр 2011 20:53


Мега добрата първа серия :shock:

___________________________________
:flipFinger:


Профил ICQ WWW

Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 17 Апр 2011 20:56


Sirius написа:
Мега добрата първа серия :shock:

+1


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 17 Апр 2011 21:33


С цялото ми уважение, Ивайло Захариев играеше най-дървено от всички... Недопустимо за главна роля просто... Контраста в играта му спрямо Владимир Пенев, Михаил Билалов , Захари Бехаров е просто очеваден... Адмирации за последните трима...

Позицията на снайпериста беше адски наивна и в тая порутена постройка при тва разстояние от стотина метра ще се набива на очи като хлебарка в таратор... Ама нали трябва да покажем клиширания мерник търсещ лицето на жертвата...Логична позиция може би беше срещуположната страна т.е. в гърба на противника...
Някой сцени бяха мега клиширани босът+кухня+реже моркови/домати салати бля бля бля + класическа музика ....поне по непопулярна ария да бяха избрали и т.н. ...
Допирните точки с The Departed са доста, но поне не се натрапват за сега, надявам се сюжетът да следва собствена линия...

Все пак филма ми хареса и ще продължавам да го следя с интерес, но просто някой клишета ми идват в повече..Кога ще разберат, че не искаме да гледаме копие на холивудски продукции, а български продукции с холивудска стойност...


ps: Поздравления за операторите КЛАСА просто поне по това новите ни продукции се справят на световно ниво....

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 18 Апр 2011 00:01


High_voltage написа:
Малко паметта ми ме предава. Откъде е откраднато това?


Чак открадната е силно казано... Върти ми се подобна сцена и се опитвам да си спомня от кой точно филм (не е 1:1 разбира се) ...

Като цяло имах предвид образът на боса- на пръв поглед хрисим човечец, домошар, естет обичащ класическа музика все едно имах дежа ву... И докато извършва някво рутинно чисто човешко, невинно действие (голф, вечеря, кухня в случая) с мазна усмивчица разпорежда убийства, извращения и секви НЕчовешки неща...(още в началото на сцената на всички ни беше ясно, че ще опаткат Турбото) Като някво събирателно от образи на Скорсезе, Тарантино на Ричи ако ще те... Клиширано ми е, но поне Михаил Билалов както казах по-горе се справя доста добре в ролята си...

Определено искам да ритам Захариев на пода като куче и да го накарам да каже със същата интонация от филма "Мои са" или там каквато му беше репликата... :lol:

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2010 21:30
Мнения: 966
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 18 Апр 2011 18:41


МНОГО МНОГО МНОГО МНОГО ДОБРА ПЪРВА СЕРИЯ!

Ама като прочетох името на Захари Бахаров, реших, че няма как да е другояче :D Тоя човек още от Дзифт много го уважавам, един от малкото български актьори, които наистина могат да играят кино (останалите 2ма-3ма мисля че също бяха в този филм).

Бе въобще много готин ден. Game of Thrones и "Под прикритие" - очаквано добра комбинация :D

___________________________________
САМО АЗ СЪМ ОТ КЪРДЖАЛИ ПУТКИ

Все аркадаши сме...!


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 18 Апр 2011 20:24


Може да гледате епизодите с HD качество директно от сайта им >>

http://www.podprikritie.bg/episodes/sez ... -prikritie

Линк за Download: http://www.podprikritie.bg/uploads/vide ... 1-full.flv (1.49GB)
Някой ако може да го качи на торент за по-удобно, че сигурно само TV рипове са качили...

PS: http://www.avtora.com/gallery/1487/koj_ ... _prikritie

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Нов български сериал - "Под прикритие"
Публикувано на: 18 Апр 2011 21:04


Бе не е зле, доволен останах и ще продължавам да го гледам :)

Иначе и аз мисля, че Ивайло Захариев игра доста дървено в сравнение с останалите, дано се поотпусне по-нататък. Това че има клишета от американските продукции и допирни точки с Departed според мен не може да се счита за голям минус, тъй като едва прохождаме със сериалите, пък и това е първият бг екшън сериал (поправете ме ако греша) и е нормално в началото да е така, докато намерят перфектния баланс

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com