Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 16 Дек 2012 11:44


Мене ми хареса филма. Прилича на задругата на пръстена, но е 1 идея по-динамичен. А пък за технологията, ако не ми бяха казали едва ли щях да забележа разлика


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 16 Дек 2012 12:40


3D-то, което сте гледали всички извън София, е нормално 3D. Тези, които сте го гледали на IMAX, също сте гледали нормално 3D. Само в София в една зала (зала 3) в cinemacity и една зала в Арена филмът е прожектиран в HFR (48 кадъра, което е тая нова технология, за която говорите). И тя е лайна, поне в тоя ѝ вид и ми развали кефа от филма, който и без това не е много добър. Няма начин да си го гледал в 48 кадъра и да не си разбрал.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 16 Дек 2012 14:37


Wannabe написа:
Мене ми хареса филма. Прилича на задругата на пръстена, но е 1 идея по-динамичен.



Нарочно го каза да дразниш, не си гледал задругата или си просто откровено прост ?

Мородинчо, не разбра ли че не е долби 3д, а реал 3д. Тва се гледа с някви по-нормални очила и картината е по-чиста и в тъмните места не ти се иска да се семоубиеш и го няма тва замацване на картината. Мен ми прилича на същата технология, но просто тоя филм е изпипан и на долби да беше пак нямаше да има тея купчина говна, които се случват при типичния 3д буламач.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 16 Дек 2012 14:38


дабъл пост.


Профил

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 16 Дек 2012 19:15


На мен филмът ми хареса. Уцелих ВИП места в IMAX и накрая си тръгнах с впечатления доста над това, което очаквах. Все пак навремето съм чел книгата и комикса в "Дъга" и очаквах да видя екранизация като за 12 годишни, но ефектите ми откачиха главата. Някои от сцените като пещерата на Ам Гъл и катеренето по дърветата, заклевам се, че Питър Джаксън е рисувал по въображението ми. :shock: :shock: :shock:
Компанията много се израдва на няколкото нарко-шеги на Гандалф и Саруман. Нямаше цици, ама май твърде много се разглезихме със HBO продукии. :oops:
Сега, за трилогията специално всички сме наясно, че ще изстискат творчеството на Толкин докрай. Нищо чудно да видим и филм за Феанор след Хобита, ама няма лошо. Shut up and take my money!

А да се пънете за технологии и спорите за режисура си бие на лиготия. Просто оставам без коментар за капацитетите-мижирутки на PCMania, не искам да засягам никой...
Не съм фен на фентъзи и фантастика, но за мен това е филмът на годината. :fingers: :rockon:

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 16 Дек 2012 22:41


Всичко бих дал да гледам Силмарилион екранизиран!

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2009 09:34
Мнения: 15
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 19 Дек 2012 00:12


Гледах го. Става. Има потенциал да бъде ако не класика, то поне много добра трилогия :)

___________________________________
Even when winning is illogical losing's still far from optional!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 19 Дек 2012 09:41


Гледах го снощи. Много е добър. Беше неочаквано динамичен като за първа част.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Мар 2012 11:25
Мнения: 192
В момента играе: with your brain
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 19 Дек 2012 10:04


pachogipsovo написа:
Гледах го. Става. Има потенциал да бъде ако не класика, то поне много добра трилогия :)


Личното ми мнение е, че той ще бъде много добра трилогия и си личи от сега, въпроса е дали ще може да се нареди до класическите такива.

___________________________________
“Life is change, chaos, filth and suffering. Death is peace, order, everlasting beauty.”


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 19 Дек 2012 11:32


Неочаквано динамичен. Ми ти с тая лоботимирана глава, как няма да го намериш за динамичен, реално беше доста по-муден от задругата, който макар и най-харесвания филм от серията, си е най-муден. А тоя е още по-муден. Ако го сравним пък с друга поредица, която аз мразя в червата Междузвездните Войни и по-точно рибуута и в лицето на епизод 1 2 и 3, Хобита все едно е на стоп кадър. Няма лошо да е по-муден филма, но дай ад си го кажем направо, а не да го наричаме динамичен, бат простия мъж е тоя кавал гипо.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 19 Дек 2012 15:57


DJ Cat написа:
...

И двамата знаем, че ако някой ден ти отворят главата, ще открият вътре засъхнала сперма и нищо друго. Затова на нас останалите членове на форума ни е крайно безинтересно да си пишем с теб.
Предлагам ти да се присъединиш към някакви "braindead" социални мрежи или форуми (в случай, че има такива) и да коментираш там с подобни на теб хора. Ние не сме ти виновни за нищо, не виждам защо си изкарваш яда заради недъга тук.

ЕДИТ: отделно, искам да те поздравя, докато все още не си се изнесъл. Първо смятах, че това "опитите за забременяване на мъже в Турция продължават" е някаква ебавка, но после разбрах, че ти си първия полу-функциониращ индивид, получил се от опитите. Това е.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 19 Дек 2012 21:10


Данте, понеже си ми много под нивото и смятам за недостойно да разменям каквито и да било реплики с теб, искам само да те попитам за празниците във Варна ли ще си ? И ако да, искам да се видим и да ми го кажеш това същото изречение в лицето. Ей така да се пробваш, нали си голям философ и психолог. Дай да пробваме само, няма да ти стане нищо, не е примерно да изкараш Бъдни Вечер в спешното...

Гипо ти си ми още много пъти под нивото, дори и от грозната, безформерна куха лейка в лицето на очилатко Данте и с теб също словесната размяна приключва с тоя пост, от тук нататък се надявам да те срещна на живо и ще те накарам да ми повториш точно този пост, сега играя аматьорски футбол активно, така че се моля да има някакъв много пропаднал отбор, в който ти да си ебал някакъв космат чичко и да са те взели да се дупиш най-отзад, както ти най-обичаш. Ако случайно ти мерна грозния фейс в някакъв такъв мач, без предупреждение оставаш на място. Никой не може да те спаси момче, само жалко че сигурно единствения отбор, в който играеш е на някакви мангали, които след мача те награждават обилно и щедро с крем юнак. Пък ако ви видя в дискотека, където няма никъв контрол кажи речи, просто всичко приключва. Всичко за вас приключва мекотели. Сега и да ми се плюнчиш, няма даже да ти прочета шибания пост и понеже много станахте отворените педерасчета, които ми отговаряте безнаказано, следващия път когато постна в това мижитурско форумче, ще е когато съм премазал някое тукашно лайненце, което си мисли че е в безопасност и никой не може да го барне, щото си е вкъщи.

Само че тва обещание няма да е като тези на путките Моридин, Данте и кухи курвички, които казват че няма да влязат повече и след 2 дена ми се разписали като за световно, е такова. Единствено с лични съобщения ще боравя, докато някой не си получи шамарите, щото никой не може ви спаси сладури, никой.


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 20 Дек 2012 00:35


Ох мале!

Чак ми е смешно!


Сериозно ли девойки!Стегнете се малко!

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 20 Дек 2012 00:40


:( пусито е чел някъде, че не посягам на жени и сега гледа да се възползва максимално

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 20 Дек 2012 01:05


Gipo написа:
:( пусито е чел някъде, че не посягам на жени и сега гледа да се възползва максимално


Че кой истински мъж посяга на жени?!

Това е под достойнството ми!

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 21 Дек 2012 16:12


Мале какви мъжаги пишели в форума - то не са боища, кървища, дискотеки,заплахи... имаме сюжет за "Под прикритие" сезон 4 :)
Иначе за филма - не е лош. Определено ми беше по-скучен от "Задругата" навремето, обаче това може и да се дължи на факта, че са минали доста годинки. Ще чакам продълженията, обаче не с някакво зверско нетърпение.

___________________________________
Трол на свободна практика


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2007 07:54
Мнения: 2959
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 22 Дек 2012 11:12


А'е защо сравняват Хобит с Властелина? Да обща история бла-бла, но ако сравните стиловете ще разберете, че Хобит е просто навързани едно след друго малки приключения, а и стилът е доста по-детски, shit gets real в самият край при Битката на Петте армии(не, няма го слагам в спойлър, да ви еба мамата малко книжле е, не е толкова трудно да се прочете).
Изгледах филма с голямо удоволствие, Джаксън е вкарал по-сериозни нотки и е разширил историята(Некроманта и Радагаст само се споменават бегло в книгата, ако не ме лъже паметта). Добре направен, само при сраженията с гоблините в Мъгливите планини малко ми се зави свят, защото кадрите се сменяха адски бързо. Новата технология ми е през хуя, нали не беше по-скъпо. Даже, ако не го бяха рекламирали толкова, нямаше да разбера.

___________________________________
For all those who said this day would never come, what are they to say now?

Penny написа:
ave isus e pokemon ve


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 23 Дек 2012 13:33


Филма е върха!Нямам търпение да гледам другите части!

На който не му харесва да се гръмне.Този филм трябва да се гледа минимум 3-4 пъти за да се разбере.

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 23 Дек 2012 15:32


DJ Cat написа:
Wannabe написа:
Мене ми хареса филма. Прилича на задругата на пръстена, но е 1 идея по-динамичен.



Нарочно го каза да дразниш, не си гледал задругата или си просто откровено прост ?
Тряя си бъкан с комплекси за да те издразни нещо такова. Ма тебе си те знаеме от време оно къв си саднат


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: The Hobbit: An Unexpected Journey
Публикувано на: 23 Дек 2012 23:19


Определено баща му е правил секс с него от най-ранна възраст.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com