Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 30 Юли 2014 00:29


За първи път виждам филм да лийкне с full hd качество, почти 3 седмици преди премиерата си :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 30 Юли 2014 06:33


Щото филма е готов да го пускат директно по диема :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 02 Авг 2014 14:50


Кога ще го има по кината бе?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 07 Авг 2014 21:37


Mнoго тъп, много посредствен филм...
Докога ще дават пет лева за филми, които имат потенциал?
Историята е пародия. Всичките (нови) големи имена, с изключение на Гибсън (който още в трейлъра разбрахме какъв ще е), се появяват с реплика-две. Бандерас успява да си изиграе перфектно образа, тоест къса нерви. Новите актьори (незвездния състав) са пълна нула и изобщо не ми пука за тях.
Барни пак го раздава бат шерифа и цепи пищова с двете ръце. Но това вече сме го виждали.
Българите пак са разочарование, и пак се разпознават по две черти - първо, безобразен английски, и второ мутрите винаги са играни от българи.
Джет Ли участва в две сцени и пак си криви езика и той да шпрехи на английски, със същата успяваемост като преди. Долф Лундгрен видимо не знае къде се намира.
Поне се сетиха да намекнат, че (СПОЙЛЕР) остаряват.
Добре, че е последен филм.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 07 Авг 2014 21:41


Те и предишните части бяха супер посредствени. Едно "мачете" беше две нива отгоре (без последните 10 мин).

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 07 Авг 2014 21:45


Gipo написа:
Те и предишните части бяха супер посредствени. Едно "мачете" беше две нива отгоре (без последните 10 мин).

За няколко появи Чък Норис успя да осмисли цялата двойка. Лично мнение. Плюс това поне мен предишните два успяваха да ме разсмеят. Ван Дам беше "правилният" злодей. Че ще са стрелялки без мозък и смислена история, е пределно ясно, но някои сцени от предишните два ги издигаха над фекалиите. А този филм за мен смърди точно на това. Нищо хубаво от предишните няма в този филм.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 08 Авг 2014 21:53


абе
не беше лош
ама нищо особено


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 12 Авг 2014 19:19


Значи, тези дето си мислят, че може да се направи нещо повече от това филм с много звезди да блести с това, че има много звезди в него, да се гръмнат.
Тоя филм си е ок, логично е да не е нищо особено, хората се умиляват от старите муцуни на екрана и дават някой кинт да ги видят. Бат ви Рамбо така забогатява.
Видя той, че от сериозни филми не може да се избият вложенията и сега прави ок филмчета разчитащи на актьорите - като Бойни старчета и имаше още един филм с Арни дето си партнираха.
И това е печелившата формула момчета, щот повечето хора не само у нас, ами и по света са тъпи на гъз и искат да гледат малоумни комедийки и драми. Превъзходство колко събра? Колко осъзнаха филма? Колко го изгледаха и си рекоха ебаси фантасмагорията, а в същото време се кефят на Пазители на галактиката, маймуни, годзили, супермени, херкулеси и трансформери :wink: ЗАМИСЛЕТЕСЕБЕ#


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Май 2014 17:15
Мнения: 183
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 12 Авг 2014 21:50


Никой вече не финансира толкова много оригиналните идеи , щото те не печелят тонове пари, това е тъжната истина брат.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 13 Авг 2014 18:42


а м-у другото тоя филм дето викаш слай и арни, дето бягат от един затвор на кораб, ппц хич не е лош, много си беше пипнат даже


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 14 Авг 2014 15:31


CGI-то като го гледам е от 2006/2007-ма година.
Все едно трейлър на CoD4.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 19 Авг 2014 22:27


Гледах го на кино. По-скоро съм разочарован. Искаше ми се да има повече ташаци като в 2-ката. Някъв прекалено сериозен беше. Е верно пак имаше шеги (предимно свързани с това, че са пенсионери тия :D ) ама можеше и по-добре. Добра роля на Гибсън. Харисън мега остарял, може би най-зле изглеждаше от всички (без да съм сигурен като години кой е най-дърт от тия). Чака се 4-ката с Хълк Хоган :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Expendables 3
Публикувано на: 20 Авг 2014 14:55


Der Meister написа:
Гледах го на кино. По-скоро съм разочарован. Искаше ми се да има повече ташаци като в 2-ката. Някъв прекалено сериозен беше. Е верно пак имаше шеги (предимно свързани с това, че са пенсионери тия :D ) ама можеше и по-добре. Добра роля на Гибсън. Харисън мега остарял, може би най-зле изглеждаше от всички (без да съм сигурен като години кой е най-дърт от тия). Чака се 4-ката с Хълк Хоган :D

Харисън ролята му някаква като на Уилис в миналия филм, прави се на оня одъртял шеф, дето му се живее само за да прави живота на другите мизерия. По едно време влиза в екшъна заради "доброто старо време". Взривява/убива някакви и после се изпарява.
Аре, това вече сме го гледали, Слай, разнообрази малко!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com