Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 03 Апр 2016 21:11


Serious Sam написа:
И самурая не струваше.

Анатема!


И аз си бях фен на олд скуул качественото анимиране. Но точно самурая беше нещото което ме накара да си променя "мирогледа". Препоръчвам ти да му дадеш шанс отново и да го изгледаш в хронологичен ред.

BTW Декстъра е от същия създател.

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 04 Апр 2016 14:31


Powerpuff Gerasim написа:
Като ти гледам аватара май не си от хората които могат да оценят аниме жанра и въобще японската анимация :lol:
no offence, просто нямаш правилната нагласа


Прекалено генерализираш, има 2-3 анимета, които много ми харесват/съм харесвал, но това не значи, че за всяко странно нарисувано нещо ще се насилвам да го харесвам, вероятно и затова почнаха масово да им рисуват носовата част малко по-нормална... Не казвам, че грешиш ти или нещо, но просто реално си стоеше странно.

Хубаво е, че този сайт ми дава да бъда demented gender-fluid starbuckskin
Spoiler for :


Профил

Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 04 Апр 2016 17:09


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 05 Апр 2016 21:19


Самурая Джак нямаше ли да има нови серии или се бъркам нещо? Реактивните момичета ги следях за кратко и освен една маймуна с гигантски мозък злодеите им бяха прекалено невзрачни. А скучни врагове=скучни герои. Което логично води и до влошаване качеството на крайния продукт.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 12:28


нелегален написа:
The Wolf написа:
Реактивните момичета ги следях за кратко и освен една маймуна с гигантски мозък злодеите им бяха прекалено невзрачни. А скучни врагове=скучни герои. Което логично води и до влошаване качеството на крайния продукт.


е, браво бе... Едно детско имащо за цел да предложи най-елементарна забава, ти го критикува по начин, сякаш се е имало за някакъв висш пилотаж в изкуството. :)

Професионално изкривяване, пък и обичам да критикувам 8) Също исках и да изравня везните, понеже го нахвалихте доста неоснователно. Самурая Джак, Джони Браво, Страхливото куче и Декстър са в пъти по добри като сценарий на отделните епизоди. А тази анимация е от типа на Пъфи АмиЮми, Барби, Сейлър муун и Сабрина. Ориентирана осезаемо към невръстната женска аудитория. Виж Ким Посибъл и Момичетата шпиони съм ги гледал с интерес и бяха на много по добро ниво - имаше изграждане на периферни персонажи: братя, постоянни злодеи, врагове от гимназията, чакащи да те сринат, омразни шефове и тн.
Сега анимацията за супер шпионките пак бих я гледал, ама не знам точно как се нарича, даваха я по същия канал, по който излъчваха и Ким посибъл.


Профил Skype

Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 13:39


:lol: :lol: :lol:


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 14:31




Скучни злодеи ^^


Цитат:
За Sailor Moon мога спокойно да кажа, че е висш пилотаж в изкуството


Абсолютен факт!

Цитат:
Реактивните момичета
Убиваш ме бавно, пич! А и още нещо, много често гледам че пишеш стени от текст с някакви размишления, два съвета -

1. формитрай на отделни абзаци с по максимум 3 до 4 изречения. В нета сме, не четем книга, по-лесно ми задържаш интереса.
2. винаги, ама винаги си толкова далеч от основната проблемата/естетиката/квото още се сетиш, че физически ме боли, разбираш ли?

I Am Weasel, Cow and Chicken, тях реално ги смятам за един продукт, но толкова неподходяща анимация за малки деца не знам дали е правена(правена е, ама да има драма).

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 14:44


Всички тия анимации които ги даваха по cartoon network до преди 10-15 години са толкова абсурдни, че не виждам как може да бъдат детски :D .


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 15:23


Защо му обръщате внимание? Вълка дори не е бил роден, когато повечето от тези анимации са ги излъчвали. То само по начина, по който пише имената си личи, че ги е гледал след като преведаха CN на български.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 17:32


От тоя дявол-травестит имах страхова невроза, откровени извратении имаше до преди 15 години, само Courage ми беше еднакво болно и интересно (то и сега има някви), нo на другите ми липсваше втората съставка.

Spoiler for evil shit:
това са 2 непроменени кадъра от филмчето


Профил

Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 17:52


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 23:02


Омега, ок - може леко да разводнявам от време на време, но това си е до стил, който използвам и в разказите си, за да имат повече страници - търсен ефект, донякъде. Ще гледам да огранича словоблудството тук, но това далеч не е кой знае какъв проблем. Чак да те боли? Ако те боли от моите размишления, едва ли би влизал в този форум въобще, имайки предвид 90% от хората, които пишат тук и нивото им. Аз поне се аргументирам в постовете си, не обяснявам на останалите колко тъпи или малки са били, като други персонажи във форума.

Не съм казал нищо лошо за Сейлър муун, всъщност. Но ако твърдите, че не е ориентирана към невръстната женска аудитория, вече имаме проблем. Няма лошо да има интересни анимационни сериали за различни таргет групи. Това, че на вас ви е допаднало въпросното детско и сте намерили нещо в него, което да ви задържи интереса си е чисто до светоусещането и възгледите ви. На мен лично ми беше безбожно постно и шарено.

Ако ви харесва гея дявол в Реактивните момичета(да, грубият превод е такъв, поне за мен, не виждам нещо лошо или дразнещо, не съм го кръстил аз така в крайна сметка), то по същия критерий би трябвало да харесате латентния хомо бандюга в Пътят на Юпитер - Байрон. Плоски персонажи с неясна мотивация има с тонове. На това се гради седмото изкуство :)

Кирилице, успокой се. Знаем, че си най-възрастния във форума и можеш да бъдеш баща на всички ни. Мирясай най-накрая :wink: Вече ти се изтърка тази затапка.

Герасиме, благодаря ти, че ми помогна да се сетя за името(помогна не, ами направо ми го каза :D )Иначе момичетата са по добри от сериалите, които изброи с изключение на Джони Браво и може би Едовците, които имаха някои страхотни попадения. I Am Weasel, Cow and Chicken са далеч по зле, а къщата на Фостър бързо изгуби инерция и достигна нивото на предните две. Малкото пони въобще няма да го коментираме, никога не ми е харесвало и съм го намирал за прекалено абстрактно детско, вредно за най-малките деца, към които за съжаление е насочено.


Профил Skype

Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 06 Апр 2016 23:55


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 07 Апр 2016 20:47


Какви са тия анимации дето говорите бе, аз нито едно от тия не съм гледал :o Може би, защото на мен ми пуснаха кабелна тв, с cartoon network (предполагам, че там са ги давали повечето) сравнително в късна възраст, в която не гледах кой знае колко детски, а и не знаех английски. Аз навремето гледах детските на марвел, малчовците, малкото пони ( :oops: ), тайнствените златни градове и т.н.


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 19 Апр 2016 23:45


Днеска видях билборд на паурпаф гърлс на кръговото на цариградско шосе, там до арена армеец :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 20 Апр 2016 11:42


https://www.youtube.com/watch?v=x8wOE7J8G1U

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 20 Апр 2016 14:19


Gen.Toast написа:
https://www.youtube.com/watch?v=x8wOE7J8G1U

ужас

ама

ако днес бяхме на 10 годинки, сигурно щеше да ни се струва забавно
не трябва да се забравя таргет аудиторията ;)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 20 Апр 2016 14:54


:lol: :lol: :lol:


Профил

Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 20 Апр 2016 20:26


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: PowerPuff Girls (2016)
Публикувано на: 21 Апр 2016 01:13


Тука говорим за хора които са окастрили ъглите на професора, все пак.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com