Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 01 Авг 2012 17:19


Ся разбрах, че не само скайар ма твари, ами повечето курви дето участват и те. Уендито и оная баба дето получава парите са изключения.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 02 Авг 2012 00:32


Защо, мамка му, всеки нов женски персонаж трябва да ми лази така по нервите ве!?

ПП а тя взе че умря, оправи ми настроението малко.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 02 Авг 2012 01:25


Е Скайлър става все по-зле...ти ся ако не я търпиш следващите сезони никъв шанс да ги изгледаш :D

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 14 Авг 2012 05:31


Епизода беше злоба :shock:

Homeland > Sherlock > Breaking Bad > Game of Thrones 8)


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 16 Авг 2012 06:22


кво става тоя сезон бе, стабилно по-добър е от предишните, а всички очаквахме да е по-зле :shock:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 16 Авг 2012 08:47


Аз съм на втори сезон по средата и не знам вие за кой говорите, но не виждам как нещо ще е по-зле от това, което съм гледал до тук. Възможно най-средняшкия сериал в момента е хит. Кво да ги правиш американците, тъп народ са, тъп ще си останат. Даже в предишния си пост преувеличих като казах добър сериал, реално си е средна хубост 6/10. Главния актьор пък обира награди, а милия си знае само дървените мимики от Малкълм - друг много тъп сериал, на който съм изгледал 5-6 епизода общо по телевизията. Тва американците са страшна работа майка му да еба, добрите сериали се прекратяват, а глупашките и средняшките ги бутат напред. Има и изключения, но правилото е такова.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 16 Авг 2012 11:21


DJ Cat написа:
Аз съм на втори сезон по средата и не знам вие за кой говорите, но не виждам как нещо ще е по-зле от това, което съм гледал до тук. Възможно най-средняшкия сериал в момента е хит. Кво да ги правиш американците, тъп народ са, тъп ще си останат. Даже в предишния си пост преувеличих като казах добър сериал, реално си е средна хубост 6/10. Главния актьор пък обира награди, а милия си знае само дървените мимики от Малкълм - друг много тъп сериал, на който съм изгледал 5-6 епизода общо по телевизията. Тва американците са страшна работа майка му да еба, добрите сериали се прекратяват, а глупашките и средняшките ги бутат напред. Има и изключения, но правилото е такова.




Е не те е грабнал просто и веднага хейт средняшки бил тва онова. Брайън играе уникално не знам къде му намираш кусури и какво общо с Малкълм виждаш...да не говорим за Арън (май беше ) тва наркоманчето е страшен също. Иначе е много добра ма всеки с вкуса си и сериала е хит не само при американците...

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 16 Авг 2012 12:49


Добре сериозно ли не го усещаш че троли?


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 16 Авг 2012 21:26


John-117 написа:
Добре сериозно ли не го усещаш че троли?


Аз вече мисля, че реално е толкова тъп. Чак ми е малко тъжно. :(

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 20 Авг 2012 09:31






Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 20 Авг 2012 11:25


Само вижте каква сцена считате за нещо много добро и качествено. Говоря за гифчето отгоре. Няма какво да говорим повече. Лесно се впечатлявате и първата помия за която някой ви каже че е нещо страхотно ви харесва. Собствен вкус - нулев. Факта че тъпите американци дават награди само на тоя сериал е показателен колко са ограничени. Историята е банална, актьорската игра на някои е покъртително слаба и не ми пука какво се случва. Дори да гръмнат главния катил, ще гледам с апатия и най-много да продължа да си браузвам, а не да ме трогне на емоционално ниво. Обобщението е че не ми пука за нито един герой, смятам че историята е от банална нагоре ( някъв обикновен пич, живее под средния стандарт, има скучен живот, но разбира че няма какво да губи и го раздава всичко или нищо). Естествено, че има банални сюжети, които като се направят добре, става много добър продукт, но при тея герои и тоя тъп диалог, и някои безумно тъпи сцени, просто не виждам как някой освен тъп дебел американец ще гледа тва нещо.

Освен това, пак повтарям, целта на тоя сериал, очевидно от първите минути на серия първа, е да те накара да се трогнеш и да се обвържеш емоционално с милия учител по химия, ми еби си майката тоя малоумник от малкълм никога няма да ми харесва, камо ли с 34 минути пълнеж от 40 минутна серия. Или 44 минути от 50 минутна се тая. Сещам се в момента на прима виста 3 филма, които имат подобен сюжет и са по-добре направени, а ако се замисля, мога да изкарам цял списък. Но тъпия американец е доказал простотията си като от 20 сериала на година гледа 3 предимно, които са най-глупашките, често, 10 игнорира, между които половината са култови и останалите 7 бутат с някакви мижави рейтинги, но пак са по-добри от трите най-гледани, които са примерно простотии от сорта на Breaking Bad, Community и т.н. Кефете си се на глупавото сериалче и наричайте хората, които го виждат що за стока е малоумници.

Хората, които не са очилати пъпчовци или заплеси, веднага ще отбележат че тоя тип във всяка шибана серия, поне до където гелдах аз вкарва по някви мимики от героя си в Малкълм, които са меко казано нелепи.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 20 Авг 2012 11:25


хйфйкхйгхгхфсдг


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 20 Авг 2012 11:51


Интернет уменията ти


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 20 Авг 2012 14:57


I got mad skills brother.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 20 Авг 2012 15:19


Докъде си на BB?

Аз сега гледам за втори път най-добрите епизоди на The Office. 8)


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 20 Авг 2012 18:27


Втори сезон 7-ма серия и изтрих всичко. Eдинствено наркоманчето, което намира продуктите на Уолтър ми харесва как играе, главно заради гласа си, който му пасва на някакъв пропаднал, но пък за сметка на това героя му не ми е интересен ни най-малко.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 21 Авг 2012 09:44


DJ Cat написа:
Втори сезон 7-ма серия и изтрих всичко. Eдинствено наркоманчето, което намира продуктите на Уолтър ми харесва как играе, главно заради гласа си, който му пасва на някакъв пропаднал, но пък за сметка на това героя му не ми е интересен ни най-малко.


http://www.movieweb.com/tv/TE1Pw764ecK2 ... s-ambushed


Профил

Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 30 Авг 2012 19:43


Не съм съгласен че хероините играят негативни роли. Във Фриндж Нина Шарп е позитивен герой.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 31 Авг 2012 01:33



___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Breaking Bad
Публикувано на: 31 Авг 2012 01:41


кво се случи с тоя сериал

с всеки епизод се изумявам ебати

нещо странно се случва новия сезон 100%
не виждам как може всеки епизод да се случи нещо епично и по такъв начин
ебати

кур за dj cat

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com