Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 02 Яну 2016 15:12


Айде и аз да напиша няколко реда.

Филмът чисто технически и откъм ефекти е перфектен! Лъха леко на носталгия, но си личат и новостите. Различни типове пехота, истински костюми и практически ефекти. Аз лично на малко места видях CGI и ако е имало, то е направено мега якото. Имаше шегички, които не дразнеха, не е бебешки филма. Почти през цялото време бях ухилен до уши от кеф как са направили героите, пейзажите( BB8 FTW). Значи за да го хареса и приятелката ми която принципно малко насила изгледа и 6-те епизода, този филми носия магия и заряд в себе си. Новият злодей е перфектен за мен. Имах опасения само за него тъй като гледах тук-таме ревюта и общо взето или го харесваш, или не. Харесва ми и с маска и без, старае се момчето да е студен и да не бръсне никой за нищо. Това че си изпускаше нервите на няколко пъти даваше допълнителен колорит и заряд към образа, хареса ми. Един вид показват, както и Сноук каза че обучението му не е завършено и е недодялан. Допада ми заигравката със Силата. Дори за миг не ми е липсвал Йода, действието течеше постепенно и новите героите според мен пасват перфектно на филма. Имаше сериозен fan service ама няма как. Изобщо не ме дразнеше това че са прекопирали напрактика еп. 4. Опитът е сполучлив и очаквам да се развихрят в еп. 8 и 9 и да пипат по-смело вместо да прекопират и да направят някакъв буламач от миналите части. Старите кримки, които участват няма какво да ги коментирам - перфектни!

Какво ме издразни.

1. На места нещата бяха много добре обяснени чрез интегрирани диалози между персонажите без да бъдат досадни, пример - на кръстоносеца се загатна че поради някаква причина са спрели да ползват клонирани, но не отричат че ги е имало. Нямам проблем с това. Тъпо е че не е обяснено за това каква е тази съпротива, какво е станало след еп. 6 че я има и с 1-2 изречения да обяснят или ЗАГАТНАТ как е образуван Първият ред! Трябва да има такива неща във филма, а не да ги разбирам от изтрите сцени или нещо от сорта, които дори не съм гледал и нямам намерение. Това са допълнителни материали Блу-рея, а не да ги разнищвам като кино критик в свободното си време. За мен недомислици от подобен род са пропуск.

2. Така и не се разбра как така Рей има такива пилотски умения като караше само някакъв спийдър. Дори да владееш Силата няма как да се качиш ей така и да пилотираш все едно си По! Айде Фин поне се учеше в движение и не почна веднага да ги цепи ама едно е да се учиш да стреляш, друго да пилотираш. Драмата със задиранията на знаете кой кораб, докато се научи да го контролира беше фън ама беше малко като все едно аз да дам на тийн да кара кола за пръв път и 10-15 пъти да се разминаваме на косъм да не умрем ей така щот той владее нещо си ама аз още не го знам това, пък и той!

3. Ако Рен може да усети соло от километри, как така не го усети като тръгваше по онова мостче?Беше малко зад него! Впрочем закъде беше тръгнал?! Въпрос с повишена трудност. Май го бяха пльоснали там че да се разиграе сцената без ясен смисъл!

4. След като Рен може да спира знаете какво чрез силата, как така го простреляха?!

5. Ясно е че не му е чиста работата на Фин и има заигравка някаква с него, но не върви да го разбираме от това че щурмовак X може да се дуелира едва ли не като равен с равен с джедай, че и да го рани, пък бил и той ненапълно обучен?! Що за простотия. Без значение дали джедаят е ранен или не.

6. Хубаво че Рей се опъна на Рен при опита да проникне в ума и ама как успя да разбере че може да манипулира мислите, че и се опита 2 пъти да го направи върху щурмовак? Т'ва за мене беше върха на простотията! Дори Люк като се качи на Сокола почна да се обучава или го дадоха че е почнал, а не да се учи в движение все едно е някакъв гений!

7. Когато влязоха да я спасяват в Star Killer базата не дадоха достатъчно много срещи с противници преди да намерят Рей, а стана съвсем случайно - на планетарна база, мамка му! Ако бяха намерили Фазма преди да избягала и им беше казал къде я държат и бяха тръгнали натам поне щеше да има минимална логика да се засекат, защото са близо ама нее - трябва да стане мармалад!

8. Пуснаха бъзика след като искаха да се оттърват от Фазма и дотам, не се разбра дали е избягала или нещо друго. Ще се разбере явно в следващият епизод.

9. Това с флашбека, който тя изпита беше и свежо и тъпо. Кога в останалите серии е имало такова нещо? Ако помня правилно, никога. Винаги са се водили диалози - усещам в него еди какво си, не трябва да започва обучение щото еди що си. Създава се съспенс чрез диалог и игра, а не да ми пускат трохи какво е станало чрез флашбек. Вярно че така е по-лесно смилаемо, но все пак мен лично ме издразни.

10. СПОЙЛЕР: Във флашбека, където Люк си слага ръката на R2D2 имам теория че тогава му е заложил част от картата, където ще избяга. Ако се окаже така в следващият епизод, или нещо от сорта, ще излезе че ако владееш Силата, явно с докосване може да слагаш информация в дроид. Той да няма нанороботи в тялото, нещо?(ирония) Или си държи космическа карта на флашка в роботизираната ръка? Ще видим...

Само затова се сещам. Ако съм пропуснал нещо в самият филм, което би обяснило някое от нещата, които ме дразнят и има спойлове и някой има доброто желание да ми обясни може да го направи и на лично или направо да пише тука че да става дискусията.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 05 Яну 2016 08:48


Филма беше такъв рециклаж на кило, че няма накъде просто. Верно, че не очаквам чудеса от занаятчия като Ейбрамс, ама се беше престарал да направи душевна чекия на нърдовете.
Не че беше зле, ама ако исках да гледам Епизод 4 отново щях да си го дръпна. Предната трилогия поне се опитваше да е нещо различно, а не да прекопира оригинала. Дори и Лукас не е толкоз нагъл като Ейбрамс. Докато малкия очилат гад толкова се мъчи да подражава на кумирите си Лукас, Спилбърг, Родънбери и прочее с тея рибуути, че няма и капка оригиналност в него и си е на ниво "занаятчийски блокбъстър". Докато при първия му Стар Трек сработи номера и се беше постарал да замаже положението със сценария, тука положението беше просто... смешно и жалко. Толкова значим франчайз като Star Wars не заслужаваше такова наивно извинение за седма част като това недоразумение, дори и от безскрупулния мастодонт Дисни. Also:
Spoiler for :

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 06 Яну 2016 02:03


За убиване на време в смях
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... cP--3o2oI7

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 06 Яну 2016 17:48


Точно снощи с един преател си говорихме как толкова яки сюжети може да има в Star Wars вселената, а повечето от нещата са някакви прекалено детски, дори доста от EU. Примерно си мисля, че сюжет в стил 24/Homeland в Star Wars вселената би се получило супер яко като пълнометражен филм или не-анимационен сериал по темата.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 06 Яну 2016 20:25


Снощи най-накрая го гледах на Аймакс :D Като цяло съм със смесени чувства, клонящи към това, че не ми харесва. Не разбирам как на никой тука не му е проблем това, че реално е копие на епизод 4. Ако ще ми правят римейк на старата трилогия, не мерси. Явно залагат на това, че повечето фенове харесват старата трилогия повече от новата, но някои неща просто трябва да си останат в миналото. Реално този филм по нищо не отстъпва нa епизод 4, освен, че вече сме 2016-та и изглежда леко клиширан. Не може нещо, което е било шедьовър 77-ма, да е шедьовър и сега. Както каза Влад, разбирам да има носталгични препратки към старите филми, но не и целия филм да е същия. Пак лошия с маска, пак империя (първи ред), пак бунтовници, пак стормтруупъри, пак роботче с важно съобщение, пак главния герой/героиня е от пустинна планета, пак главен герой е убит от лошия, пак накрая унищожават звезда на смъртта. Другото, което не ми хареса е, че ми убиха любимия герой (и не само на мен). Кажи-речи той беше едно от малкото яки неща, пък те да го убият още в първия филм от тази трилогия... Както винаги Харисън показа уникална актьорска игра, не виждам защо трябваше да ни лишават от него. Една второстепенна роля в цялата нова трилогия щеше да е идеална за него. А пък този сина му изглежда нелепо и с маска и без маска, не знам какво му се кефите. Изобщо не може да се намаже на малкия пръст на Вейдър, нито изглежда толкова зъл, нито толкова силен. Може би това е търсен ефект, но за мен един основен злодей не трябва да изглежда така иначе не мога да го възприема като заплаха. А пък този учителя му освен, че има мега тъпо име, също изглежда мега нелепо, дори малко ми мяза на един огромен Ам-Гъл :D И това да ти е най-великия сит, учител на Сидиъс нз :D С риск да се повторя този негъра също ми изглежда адски нелепо. Някой беше постнал на предишните страници негова снимка и тази на шимпанзе, разликите не са много :D Поне актьора добре играе. Мацката единствено ми хареса, както и идеята главния джедай да е жена (както каза волтажа има нещо много секси в това :oops: ). Страхотни ефекти иначе, особено на Аймакс. Просто усещаш наистина меча на Рен как се върти около тебе с цялата си тежест :D 6/10, въпреки че нямах големи очаквания, пак съм разочарован.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 07 Яну 2016 00:22


В общи линии става дума за:
Селянин на пустинна планета открива робот с информация, важна за конфликта между добрите и лошите.
Хан Соло помага на главния герой да докара информацията на съпротивата.
Злият с кофа на главата и роботски глас ги гони, ръка за ръка с генерал-нацист.
Злият с кофа на главата убива менторът на главния герой пред очите му поради лични причини.
Звездата на смъртта убива планета, съпротивата убива звездата, пращайки ескадрон космически лодки, който да стрелят в една слаба точка, разрушавайки цялата звезда.
(бонус точка, че главните герои отиват на Звездата за да спасят момиче)


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 07 Яну 2016 00:37


нелегален написа:
Der Meister написа:
Снощи най-накрая го гледах на Аймакс :D Като цяло съм със смесени чувства, клонящи към това, че не ми харесва. Не разбирам как на никой тука не му е проблем това, че реално е копие на епизод 4.


Аз пък не разбрах какво ТОЛКОВА е копие на еп 4 освен, че има звезда на смъртта. Карай.

3 реда по-надолу съм описал.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 17 Яну 2016 20:52


http://screenrant.com/star-wars-force-a ... ad-effect/

За какво си говорим просто. След като са се зорили за подобен детайл във филма, няма как да не им се признае че са го правили с любов към феновете. Мислех че следващият ще бъде след 2-3 години, а ще го пускат догодина като ще има и с какво да се подгрее през Декември 2016-та. Живи и здрави да сме и догодина ще се ходи на еп. 8! Нарочно никакви информации и трейлъри няма да гледам, за да не си развалям кефа.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 19 Яну 2016 13:34


Какво пусна продуцентът на 8-ми епизод в туитър ??????????????



ще ви еба майката холивудска :x :x :x

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 19 Яну 2016 14:15


Напълно очаквана простотия от страна на дрисни.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 21 Яну 2016 00:22


Цитат:
“Star Wars” fans will have to wait a little longer for “Episode VIII,” with Disney moving the release date from May 26, 2017, to Dec. 15, 2017.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 21 Яну 2016 12:33


Доколкото разбрах идеята е, вече поредицата да бъде с коледни премиери. Така получавала по-малко конкуренция за разлика от традиционния месец Май, където се изсипват повечето блокбъстър екшъни (някои от които разпространявани от самите Дисни). Отваряла се и възможност да се дои по-добре семейната публика.
Декември 2017 влизало в конфликт само с Аватар 2.

Бе вижте какво направи Хобитът с безумното си времетраене и сюжет, само защото изглеждаше добре, беше рекламиран добре, лежеше на гърба на LOTR и беше издаден в правилното време.
Ето с такива ходове се продават повече пуканки и огромни чаши с много лед и малко кола.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 22 Яну 2016 08:50


Хобитът можеше да е много по-добър, но можеше и да е много по-лош, предвид мега лошата организация, промените и измислянето на филмовия сюжет по време на снимането :)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 22 Яну 2016 08:59


Качеството няма нищо общо.
Важното е да са възползваш максимално от навиците на хората да си хвърлят парите на вятъра, че ако може дори да ги промениш и превъзпиташ в своя полза.
От тази гледна точка Хобитът, Трансформаторите и да кажем Хари Потър си вършат работата идеално.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 06 Фев 2016 12:45



___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 14 Фев 2016 00:45


-Stormrаge- написа:

Obviously adopted though


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 16 Фев 2016 22:41


Идвам да изкажа едно по различно мнение относно филма, но пък за разлика от общоприетото, моето поне е реално. Егати долната простотия беше това, което изгледах в продължение на над два часа. Не може да става дума нито за нескопосан фенфикшън, нито за откровена пародия от най-ниско интелектуално ниво, както филма е и далеч от някакво адекватно копие на изминалите части. Обобщено с други думи - нищо не е този филм.

Започвам с плюсовете, че и без това са едва забележими на фона на цялата лоботомия, която щедро създателите на това подобие на филм ни предоставиха.

+Началото на филма. Сцената, в която беше превзета базата, първия визуален досег с непокорния герой на Боайега и Дарт не знам кой си(Кайло Рен). Всичко се развиваше що годе търпимо до момента, в който и двамата си свалиха маските и дебилията нарасна с около шест пъти.

+ Неумело, но хитроумно използване на герои от класическите епизоди на сагата с цел филмът да спечели по крайните фенове на поредицата и евентуално да хвърли светлина върху сложните родствени връзки и странни взаимоотношения между почти всички герои, повечето от които си остават неизяснени. Остава впечатлението, че авторите са искали да навържат нещата в историята си без грам креативна идея и поради тази причина целия филм прилича на швейцарско сирене от дупките в сюжета.

Честно казано, за мен бе грешно да бъдат използвани стари муцуни, та нали започва супер новата, свръх смислена и епична история, а те в същото време ни предлагат старата, ама някак детински поднесена история, в която не виждам как ще се внесе дори глътка свежест и новост.

Започвам с минусите:
- Минус, ама мега голям минус е целият каст без пилота в началото. Аз съм сравнително голям фен на Междузвездни войни и тази простотия не мога да я преглътна. Особено когато става въпрос за филм с двеста милиона бюджет, а не за някоя инди смешка с бюджет от 500 долара. Всички знаем колко важни са актьорите за един тъп блокбастър. На практика те го правят гледаем и Отмъстителите печелят дивиденти именно заради добрия си подбор в това отношение. По тази точка създателите на този "филм" не могат да имат никакви оправдания. Я стига - последния Стар Трек благодарение на силната игра на Саймън Пег, Бенедикт Къмбърбач и Захари Куинто стана гледаем и дори сносен филм, а тук ни пускат някакви абсолютни дебютанти с по криви и гротескни лица от орките във Властелина. И поне като нямат визия, да компенсираха с игра, вместо да показват 50 нюанса на пуленето. Егати дзурлестите бездарници, които сринаха и цялостната визия на една невероятна поредица. Като си свалиха маските и ми идеше да избягам от салона. Баси хоръра. Все едно гледам уелски фенфикшън на Хари Потър, мамка му. А бях подведен не, ами брутално излъган, че има готина мацка в главната роля, а не 20 килограмово гезве с кокали, което в гръб прилича на момче, а в лице... също. Айде, знам че Междузвездни войни никога не са блестяли с някакви безбожни мацки в каста си, принцеса Лея също не беше кой знае какво(поради което не можа да си намери сносни роли и залезе след тези си участия), ама аман от криви лица. Това(тази) изобщо не е секси, няма база за сравнение с Елизабет Олсен, Чарлийз Терон, Ева Грийн и тн.

Започвам с Рей и Рен, защото за мен са един дол дренки. Адска некадърност лъха и от
двамата. И не се разбира много-много кой е мъжа и кой жената, при тези иначе възможно най-нехаризматични люде. Пичагата беше поносим, докато носеше маска и гласчето му бе компютърно обработено. Даже се израдвах при първата му поява на екран, когато слезе от кораба и при сцената, в която разпитваше онзи пилот. Стоеше добре и до дрогирания герой на Домнал Глийсън, държащ се напълно неадекватно и достигащ абсолютното дъно при актьорите във филма. Но след момента, в който свали маската, като че ли героят му мина през някакъв катарзис и се превърна в кастриран гей без грам харизма. Толкова жалки злодеи като тези двамата не съм виждал от филмът Пътя на Юпитер насам.

Минавам на Рей. Не знам какви неща е правила за да се уреди с главна роля във филм от подобен калибър една актриса, която до момента е участвала само в късометражни простотии, била е статист и е озвучавала третостепенни(!) герои в неизвестни на широката публика анимационни, но явно е добра в нещо. И тъй като от филма става ясно, че нещото, в което е добра със сигурност не е актьорското и качество, мога само да гадая в какво е добра всъщност. А като се вземе предвид и визията ако е това, в което я подозирам - по добре да си остане загадка за мен. Силно се надявам да не ни я тикат в лицата още дълго и нещо да се случи с нея, макар че шансовете за подобно продължение са минимални. Всяка сцена с нея беше измъчена, фантасмагорична и едновременно с това по някакъв начин детска. Сякаш тя е новата принцеса на Дисни. Не искам да се впускам в разсъждения за играта и лицевите и тикове по време на по запомнящите се сцени като промиването на мозъка на един войник и битката с Рен, защото...потресаващо е.

Стигам и до антипатичния негър, който не блесна с нищо и все пак инфантилното му държание по сценарий в дадени моменти от филма го направи по търпим от другите трима(Рен, Рей и Глийсън), които си преиграваха, пулеха и излагаха без замисълът на героите им да бъде такъв.

Харисън Форд също беше не на място в историята. Да, хареса ми, че го видях в тази роля още веднъж, но на практика с нищо не допринесе към сюжета, освен може би смъртта му да е подействала вдъхновяващо(За кого?) на някои персонажи, които и без това бяха тръгнали да отмъщават и се вливаха в съпротивата. Май просто си спестиха хонорара му за следващите части. Както и да е, припомниха ни младините му с една екшън сцена с негово участие и дотам. Не игра особено забележително и всеки път щом го подаваха в близък план изражението му бе от сорта на: "Още десетина минути в тая простотия, гълтам милионите и отивам в Дисниленд".

- Историята, ако въобще имаше наченки на някакъв замисъл в нея. Всичко беше нереалистично и глуповато. Обяснения липсваха, а диалогът от началото до края беше постен, без да бъдат използвани сложни думи и изречения, нито пък някоя реплика да ми направи впечатление. През повечето време имаше единични викове от типа на: Синко, атака, по бързо, по бавно, наведи се, като в шибан порно филм :D И също като в подобен тип продукции всичко бе предвидимо. Не ми се задълбава и тук, само ще кажа, по средата на филма толкова ми дотъпя, че се опитах да изключа какво говорят артистите от екрана и започнах да замествам думите им с мои бъзици относно случващото се и безсилието на сценаристите. Даже си записах, някои от попаденията ми и мога да пусна една пародийка, подобно на Abridged series-а на Ю-ги-о. Но честно - от трети сезон на въпросното аниме не бях ставал свидетел на толкова тъпо поднесена, постно невръзваща се история или по скоро липсата на такава.

4/10. Завършвам с това, че все пак ще дам шанс и на следващата част, надявайки се да става за нещо или поне един от противняците, опорочаващи една от любимите ми поредици да пукне. Ако не в реалния живот, то поне на екран :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 17 Фев 2016 00:00



___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 17 Фев 2016 14:05


австриискиа дънер написа:
Какво пусна продуцентът на 8-ми епизод в туитър ??????????????



ще ви еба майката холивудска :x :x :x


http://metro.co.uk/2016/02/15/john-boye ... z40GdPiHSi

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 17 Фев 2016 15:33


Буквално се праснах по челото... :doh: :stooped:

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com