Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5223
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 31 Авг 2009 23:32


Neon Black, невероятен си, затвори ми устата на сто процента.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 01 Сеп 2009 08:51


h3artstone
Цитат:
и накрая мадамата шпионин зарибява ли се с г-н Пит?


Не, но има един почти садо-мазо момент, в който той и бърка с пръст в дупката от куршум в крака... :twisted:
(Не съм гледал трейлъра, не знам с какво впечатление си останал за тях двамата, но е грешно)

Апропо, отидох на този филм почти инцидентно...Обществени врагове беше прекалено късно (в 16:15) и трябваше да избирам между Копилетата, Кобрата и Хари Потър. Прецених, че Копилетата ще ми докарат най-малък брейн демидж... :lol:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2001 13:23
Мнения: 391
Местоположение: София
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 01 Сеп 2009 11:31


Абре, пичове, вие сериозно ли вече трета страница дъвчете как някакъв анономник бил напсувал Андрей?

Аз пък си мислех, че ще си говорим за филми...

___________________________________
Now, three Gods wait on the windowsill
Where one God's blood was lately spilled
While black tongues lap at the spreading pool
And build the strength they need to rule.


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 01 Сеп 2009 21:06


:OffTopic:
След известна ревизия на написаното от мен, си признавам, че съм в грешка. Warbringer действително не говори за филма, а за мнението на Андрей за филма. За което пък е напълно нормално да каже, че е необосновано, ако той не го е гледал. Тук само ще кажа, че това до голяма степен се дължи именно на природата на обидите чрез псувни - човек винаги ги възприема като насочени към него, а не към делата му. Както и да е, това не ме извинява, та сега аз моля за такова, че превърнах темата в спорове на съвсем друга тематика. А въпросната тематика въобще не би трябвало да съществува, ако модераторите вършеха работата, за която пишат в "как да пишем във форума", но това пък е трета тема за разговор...

Неон Блек, казваш, че Сентри говори за теб, все едно те познава. Бих казал, че правиш същото. Но греша. Аз съм Цензура, така че, моля те, не се принизявай дотолкова, че да ми отговаряш. И бездруго темата се напълни с постове не по филма.

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Юли 2009 21:41
Мнения: 217
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 02 Сеп 2009 09:06


Филмът е доста добър.

___________________________________
Fuck you, buddy


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 02 Сеп 2009 11:00


Ами какво да кажа за филма...
Много смесени чувства имам. Филмът е режисиран добре. Но с ръка на сърцето мога да кажа, че само два пъти ми е било по-скучно в киното - на "Алатристе" и "Тропическа буря". Толкова скучно, че чак неприятно.
Идваше ми да си сваля скалпа с ключовете от вкъщи по едно време :113:. Това, че не бях спал от 36 часа като го гледах, не беше определящ фактор явно, защото чух доста подобни отзиви.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 02 Сеп 2009 13:34


Inglourious Plummers Trailer :D
http://www.youtube.com/watch?v=fuTS_AcjA00
We're gonna be doing one thing and one thing only - killing goombas

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2003 11:41
Мнения: 1578
Местоположение: Hashburry
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 00:31


Gipo написа:
Ами какво да кажа за филма...
Много смесени чувства имам. Филмът е режисиран добре. Но с ръка на сърцето мога да кажа, че само два пъти ми е било по-скучно в киното - на "Алатристе" и "Тропическа буря". Толкова скучно, че чак неприятно.
Идваше ми да си сваля скалпа с ключовете от вкъщи по едно време :113:. Това, че не бях спал от 36 часа като го гледах, не беше определящ фактор явно, защото чух доста подобни отзиви.


Ей сега се връщам от киното и затова мога да те разбера тебе и всички които остават с такова впечатление (включително и един от аверите с които бяхме). Това си е Тарантиновски филм - той прекалява много с диалозите, което определено не се харесва на някои хора, още повече като те дразни с някви сцени където някъв психопат смелва главата на някой с бухалка и очакваш повечето време от филма да гледаш как Алдо Рейн и компания ебават майките на германците, а вместо това някви си говорят и чат пат става нещо. Идеята на Тарантино е да направи някъв полу-уестърн, полу-военен филм, което си личи още от началната сцена, а в хубавите уестърни доста голяма част е диалога, който те подготвя за бруталния stand off, където чичо Клинт Истууд пръска главите на 5-6 човека или всички се изпозастрелват ( !спойлер! : както е в бар сцената тука) и ти оставаш с отворено чене известно време.

Затова донякъде идеята е въобще да отидеш в киното с нагласата да гледаш филм в стил Тарантино (най-добър пример - Криминале). Според мен няма как да останеш разочарован ако е така, какъвто се радвам че е и случая при мен. На мен това нещо като цяло ми беше душевна чикия. Единственото което донякъде ме издразни е че за да постигне някаква негова си идея за финал на филма е навлязъл в сферата на измислици с исторически личности, но предвид бруталния край - донякъде си заслужава. Скоро очаквам смешните скинарчета да почнат горят постери, двд-та и портрети на QT :lol:

___________________________________
http://wkoz.net - rap shit 24/7


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Дек 2008 21:37
Мнения: 297
В момента играе: Mafia.
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 00:43


slim_k написа:
Gipo написа:
Ами какво да кажа за филма...
Много смесени чувства имам. Филмът е режисиран добре. Но с ръка на сърцето мога да кажа, че само два пъти ми е било по-скучно в киното - на "Алатристе" и "Тропическа буря". Толкова скучно, че чак неприятно.
Идваше ми да си сваля скалпа с ключовете от вкъщи по едно време :113:. Това, че не бях спал от 36 часа като го гледах, не беше определящ фактор явно, защото чух доста подобни отзиви.


Ей сега се връщам от киното и затова мога да те разбера тебе и всички които остават с такова впечатление (включително и един от аверите с които бяхме). Това си е Тарантиновски филм - той прекалява много с диалозите, което определено не се харесва на някои хора, още повече като те дразни с някви сцени където някъв психопат смелва главата на някой с бухалка и очакваш повечето време от филма да гледаш как Алдо Рейн и компания ебават майките на германците, а вместо това някви си говорят и чат пат става нещо. Идеята на Тарантино е да направи някъв полу-уестърн, полу-военен филм, което си личи още от началната сцена, а в хубавите уестърни доста голяма част е диалога, който те подготвя за бруталния stand off, където чичо Клинт Истууд пръска главите на 5-6 човека или всички се изпозастрелват ( !спойлер! : както е в бар сцената тука) и ти оставаш с отворено чене известно време.

Затова донякъде идеята е въобще да отидеш в киното с нагласата да гледаш филм в стил Тарантино (най-добър пример - Криминале). Според мен няма как да останеш разочарован ако е така, какъвто се радвам че е и случая при мен. На мен това нещо като цяло ми беше душевна чикия. Единственото което донякъде ме издразни е че за да постигне някаква негова си идея за финал на филма е навлязъл в сферата на измислици с исторически личности, но предвид бруталния край - донякъде си заслужава. Скоро очаквам смешните скинарчета да почнат горят постери, двд-та и портрети на QT :lol:


Не съм гледал филма още,но очаквам,че ще убият Хитлер в него.

___________________________________
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best".O.Wilde


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 08:13


Странното е, че аз доста харесвам Криминале. Оценявам култовите му диалози, сцени, персонажи... В копилетата не открих нищо от това.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 14:47
Мнения: 1233
Местоположение: София
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 21:19


Моито лично мнение е ,че това е филм шедьовър !Тарантино като режисиор за пореден път НЕ успя да ме разочарова ,но за жалост филмите му (включително и този) ,като че успяват да се харесат на по-тесен кръг от зрители.
Историята беше ,колкото налудничава ,толкова и оригинална - като същото се отнася и за героите .Хюго Щиглитц може и да не каза много ,но присъствието му на екрана беше простооо зверско. Но за сметка на това диалога в началото и въобще всяко едно изречение изречено от Ловецът на Еврей ,Ханс ,бяха душевна чикия!Филмът трябва да се гледа най-малкото защото е различен от останалия шит с които ни заливат напоследък.
Аххх и саунтрака - без Енио Мориконе ,филмът нямаше да бъде същият !

Малко съм превъзбуден :lol: ,но смятам ,че точно това е чувството което трябва да носи киното на един човек !

Едит : Пичове ,не мога да се сетя за по-нелеп начин да гътнеш Фюрера. Яко олово му се сипе отгоре ,а отдоле го тъпче елитът на Вермахта TOTALLY OWNED ! :lol:

Едит : Слим К ,рече всичко неизречено от мен - преди мен. :lol:

___________________________________
Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.


Профил

Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 21:35


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 21:39


Обратно на очакванията ми,филмът наистина е супер добър.Много ми хареса,може би щото очакванията ми бяха много ниски,но определено в последно време не съм се забавлявал толкова на филм.А ходя на кино сяка седмица


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8407
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 21:55


И на мене ми хареса , гледах го снощи. А съм прост и не разбирам от кино. :P

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2003 15:57
Мнения: 2620
Местоположение: в БИАД
В момента играе: на сигурно...
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 23:08


Днес го гледах.Наистина ми хареса.Имаше много добри моменти, диалозите те изнервят до краен предел, и след това стане нещо и хоооп - ти стане едно такова, яко...Много добър филм!

___________________________________
"Съединителят е връзката между двигателя и усмивката...

Все агенти сме!


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 23:12


бе да взема и аз да го гледам тоя филм


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 23:14


Squiz написа:
диалозите те изнервят до краен предел
Мене па точно те много ме сцепиха :P Особено тоя Ханс - най мазния тип :lol:


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8407
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 03 Сеп 2009 23:24


Да, този играеше най-добре.

На Брад Пит типичния американски redneck атитюд на моменти не се вписваше, но като цяло беше търсен ефект и не дразнеше.

Иначе - всичко беше майсторски пипнато. Не моем се оплачем .

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
03 Сеп 2009 16:45
Мнения: 57
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 04 Сеп 2009 01:55


Супер е.


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Авг 2009 18:08
Мнения: 453
Заглавие: Re: "Гадни копилета"
Публикувано на: 04 Сеп 2009 09:48


Линк?

___________________________________
Minotaur King написа:
гаменче


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com