Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2003 11:45
Мнения: 1542
Местоположение: London, UK
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 20 Окт 2008 01:13


Сравнението ти е подмолно и нечестно. Дързост и Красота са към 10000 часа филм, в които като нищо ще има 40-50 часа чист екшън. В този ред на мисли Дързост и Красота е по-екшън и от Рамбо. Една статистика на всички умрели братя, сестри, възлюбени, коварни конкуренти и прочие вероятно ще покаже дори един по-гоям dead count 8)

___________________________________
Chris написа:
Vermic написа:
Тъъъъъ тъъъъ дъъъъ дъъъъъъъъъъъ дъ дъ да да да па па да па па да дъъъъъ дааааааааааааааа!

Музиката от Star Wars ли е това или бъркам? Щото тя е Търъдъдъъън дъъън дъръдъдъъън а твойта версия някво различно ми звучи :?


Профил ICQ

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 20 Окт 2008 12:33


Аз съм напълно съгласен с Snowblind, но със сигурност:
-режисьорът не е играл играта, а е прочел резюме на сценария на играта и е вложил своя "гений" във филма.
-на продуцентите не им пука за феновете на играта, а единствено за паричките, които ще гушнат с комерсиално ориентиран филм. Не случайно няма хубав филм, направен по компютърна игра, това е сбор от фактори, които ще разочароват истинските фенове. Заглавието и правата над него гарантират допълнителни приходи, така че не се сещам кой би отказал да направи пари за сметка на разочарованието. Все пак да не забравяме, че Холивуд е една машина за пари и е ориентиран към средностатистическия промит американец, който би се кефил искрено на сцената със задника от филма "Идиокрация". Препоръчвам ви да се ориентирате към малкото шедьоври на азиатското или европейското кино.
-актьорският състав е подбран в актуален холивудски стил, така че въобще не се учудвам от рапърско присъствие. Колкото до Лупино само ще подчертая, че той е част от тенденцията за едностранните типични образи в американското кино, изплагиатствани от венецуелските сапунки. Тоест Лупино трябва да е огромно, всестранно зло, грозно, брутално, озверено животно, което да се озъби два пъти във филма, да покаже мускулите си и това колко е садистичен и да бъде убит.
-и пак повтарям, скрипта на играта е прекалено голям, за да бъде вкаран пълноценно в двучасов филм, а камо ли екшън сцените и монолозите, които желаЕМ. Моите забележки не бяха насочени към някой, а просто беше очевидно развитието на темата - преди и след и изтъкнах това, че не бива да се разочароваме от филма, само защото го свързваме с играта. На базата на последните десет екшъна, които гледах напоследък филмът излиза на първо място.

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2003 11:41
Мнения: 1578
Местоположение: Hashburry
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 20 Окт 2008 19:45


Какъв неуспял еротичен модел те гони бе ?! Още не съм гледал филма, но Мила Кунис според мен има актьорски потенциал. Верно играе в глуповати филми, но ако се появи в нещо стойностно според мен няма да е зле .. Да не говорим как озвучава Мег Грифин :)

___________________________________
http://wkoz.net - rap shit 24/7


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2005 20:38
Мнения: 723
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 20 Окт 2008 20:24


Snowblind написа:
пътят, който Rockstar-ци още преди години са начертали, всички щяха да бъдат доволни.

Какви Rockstar-ци?! Играта е на Remedy.

___________________________________
You can't kill me.
I'm already dead to this world.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 20 Окт 2008 20:50


MARiNZ0 написа:
Snowblind написа:
пътят, който Rockstar-ци още преди години са начертали, всички щяха да бъдат доволни.

Какви Rockstar-ци?! Играта е на Remedy.

Ко-продукция на Remedy и Rockstar. Но забележката ти е уместна, защото играта като сюжет е дело на финландците от Remedy.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 21 Окт 2008 11:37


Абе истината е, че си дадохме парите, за да гледаме поредното режисьорско изсиране :? :(.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2003 11:41
Мнения: 1578
Местоположение: Hashburry
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 22 Окт 2008 23:35


Мегатъп филм. Преди си мислех че историята и атмосферата на играта просто няма да позволят да бъдат зверски осрани, но грешах. Затова ще разгледам нещата двойнствено:

1.Ако не съществуваше играта - 5-6/10 - на нивото на War, Wanted и тем подобни холивудски блокбъстъри, но с малко по тъп сюжет. Като операторство, спец ефекти и качество на задължителната полугола пичка - всичко 6. Режисьора обаче не е решил да си дава особено зор и да вкара нещо наистина запомнящо се като сцена, Марк Уолбърг има мегатъпото изражение през цялото време, Мона Сакс можеше преспокойно да не съществува без това да има значение за сюжетната линия до момента в който не застреля оня дето щеше да застреля Макс. Поредният филм направен за да взима парите на средностатистическите овце в Америка и по света - единия от добрите приятели на главния се оказва пълен боклук, има нещо като булеттайм - яката работа. Тва с валкириите признавам беше добре измислено, но не можа да направи от филма нещо повече, а и американските тийнейджъри няма да го разберат, така че и пари няма да донесе.

2.В реалната ситуация - ВТФ ?!?! Никой ли от балъците които са правили филма не си е пуснал поне веднъж шибаната игра, или всички само са прегледали набързо сторилайна и са написали евтино сценарийче което да вкара всяко холивудско клише в сюжета. Преживях факта че Джим Бравура ще го играе Лудакрис, но ич не ми хареса че изведнъж се оказа някакъв тъпак от Вътрешния отдел, който само се разхожда по екрана. BB уби Джак Лупино и се оказа че е убил Мишел Пейн ?!?! Самия Лупино пък ест. трябваше да е бивш военен, а не просто откачено копеле, което лично на мен ми се струва много по интересно. Нещото което не можах да възприема - в цялата игра вървиш и избиваш, във филма екшън сцените се броят на пръстите на едната ръка, а клишетата в сценария не позволяват да се направи добър филм без да има яко пуцаница. Краен резултат - Макс Пейн, макар и да не предполагаме това от името му, е някъв бастун дето обикаля говори с хората и го бият по някви места.

В общи линии - по добре да не беше излизал въобще този филм. Сега ше има и още по разводнени продължения и въобще ше си ебе капаците от тъпни ... Добре че не е нещо особено дори като холивудско блокбъстърче, та да няма голям хайп и да се забрави по бързо. Имам една едничка надежда останала - да дадат продължението на добър режисьор и той да се фане и да зачете играта като източник на нещо повече от имената на героите. Принципно и Марк Уолбърг и Мила Кунис имат потенциал да направят от героите нещо повече от това което видяхме в този филм.

___________________________________
http://wkoz.net - rap shit 24/7


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 23 Окт 2008 08:23


Ето откъс от статия в imdb.com:

Цитат:
Videogame Maker Shoots Down Max Payne

21 October 2008 10:30 AM, PDT

The head of the company that produces the Max Payne video games has joined the criticism of the movie based on the game. 3D Realms CEO Scott Miller told the video-game magazine Edge, "There are several fundamental story flaws ... in the film that have me shaking my head in bewilderment."

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 23 Окт 2008 23:18


Човек би си помислил, че е било неочаквано. :)

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Авг 2008 14:31
Мнения: 501
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 23 Окт 2008 23:36


Хах да определено беше очаквано,но хората обичаме да вярваме :)

___________________________________
BULGARIA AIR - леФски ПАДА, НИЕ НЕ!!!


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Юли 2008 18:08
Мнения: 508
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 24 Окт 2008 11:58


progata написа:
Хах да определено беше очаквано,но хората обичаме да вярваме :)

Това ми хареса, слагам го на подпис !
Страшно вярно.

___________________________________
And now, the time is here
I see the Templars everywhere
The Freedom Call is drawing near


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Фев 2006 23:15
Мнения: 1436
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 25 Окт 2008 19:03


Не беше чак толкова зле.

Мила Кунис е красива и се справи, но Амаури Ноласко като Лупино - определено не.

___________________________________
.


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 27 Окт 2008 08:52


Последно какво решихте става или не става филма ? Като ви гледам коментарите май е по-добре да не го тегля.

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2003 15:57
Мнения: 2620
Местоположение: в БИАД
В момента играе: на сигурно...
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 27 Окт 2008 09:37


Щом са противоречиви мненията - теглиш и виждаш на коя страна клони твоето.

___________________________________
"Съединителят е връзката между двигателя и усмивката...

Все агенти сме!


Профил ICQ Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 27 Окт 2008 09:38


Squiz написа:
Щом са противоречиви мненията - теглиш и виждаш на коя страна клони твоето.


Точно това мисля да правя :)

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 27 Окт 2008 12:10


Ако си фен на играта - не тегли, само ще ти стане кофти.
Ако не харесваш играта или не си я играл изобщо - изгледай го, ще е поредния тъп екшън ала Долф Лундгрен или Майкъл Дудикоф, който си гледал ;).

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2007 21:20
Мнения: 460
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 27 Окт 2008 20:52


Казаха ми че не е лош мисля да го гледам на кино

___________________________________
Dance In Peace Jacko


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 28 Окт 2008 12:21


Gipo написа:
Ако си фен на играта - не тегли, само ще ти стане кофти.
Ако не харесваш играта или не си я играл изобщо - изгледай го, ще е поредния тъп екшън ала Долф Лундгрен или Майкъл Дудикоф, който си гледал ;).



GIPO не лъжи човека в филмите с Долф Лундгрен или Майкъл Дудикоф има повече екшън :>
За съжеление филма е пълна боза не видиях нищо добро в него... напразно изхарчени 8лв дори музиката от играта която беше уникална я няма...

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
26 Апр 2006 11:01
Мнения: 1750
Местоположение: България, запад-юг
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 28 Окт 2008 16:51


Тъп филм. Ебаси. Искам поне някоя готина милфка в главната роля да оплакна окото, а не някаква пикла като Мила Кунис. :x

___________________________________
Това на аватара не съм аз :/


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: Max Payne - The Movie
Публикувано на: 31 Окт 2008 12:38


Еми ще го гледам нямам избор.

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com