Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Movies 2023/2024
Публикувано на: 18 Юни 2024 22:44


Фюриоса-та ми хареса много. Не беше така епично-екшънски филма (в сравнение с Лудия Макс), но ми хареса как представиха ориджин историята ѝ. Не мога да си обясня слабото представяне по отношение на приходите.

Едит: всъщност мога - филм във вселената на Лудия Макс без Лудия Макс + че киното генерално сякаш замира...

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2009 19:18
Мнения: 18
Местоположение: София
Заглавие: Re: Movies 2023/2024
Публикувано на: 11 Авг 2024 06:14


Наскоро ми стана носталгично и се присетих за "Ченгето от Бевърли Хилс", та реших да ги изгледам и трите. Много се изкефих и си спомних, че тази година "Нетфликс" пуснаха нов.

Гледах го и... ми хареса? Очаквах да е пълна гавра, но всъщност много добре се е получил! Героите са много добре изпипани, има някои наистина силни сцени, Еди Мърфи е все още страхотен като Аксел Фоули (макар да няма същата енергия като на младини) и сюжетът е на ниво!

Естествено, има препратки към старите части, както и немалко cameos, но това е първият римейк, който виждам, където cameo-тата са смислени и на място. Не се сещам и за едно cameo, което да не придвижва действието напред.

По-добър ли е от първия филм? Не, разбира се, че не. Но на мен лично ми хареса повече от втория и третия. Като малък много се кефех на втората част, защото имаше повече екшън, но сега като голям, не бях толкова впечатлен. Третият филм е една идея по-добър от втория, но там пък няма много сцени, в които Аксел Фоули импровизира, за да получи това, което иска, а на мен това ми е любимата част от тези филми.

Така че за мен класацията е: Првият филм >> Новият филм > Третият/Вторият

Ако имате Нетфликс (или пък нямате скрупули да теглите от Замунда :D), горещо ви го препоръчвам :)


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com