Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Homeland
Публикувано на: 14 Юни 2019 12:10


Императора написа:
"внедрил", в смисъл че само се прави че е от тях, иначе си продължава да си е ЦРУ?
Щото ми е трудно да си представя че герой като неговия ще е turn-нал :shock:


Е естествено, че не е предал наистина ЦРУ/САЩ, то това е смисъла на думата "внедрил". :D

Иначе, аз лично, се определям като умерен патриот/националист, но като ме изкефи това със затворите, явно искат да кажат, че не са шега работа и лошите ще видят бая зор там. Само дето пропусна да им спомене, че могат да избягат през централния вход докато чистачката ги гони както се случи наскоро. :lol:

Общо взето, самият сезон 5 беше доста як, имаше интересни сюжети, които като цяло ме изкефиха и искам да гледам още такива работи. Единствено последният епизод беше супер тъп, щото реално неутрализираха заплахата в предпоследния епизод и в последния почти нищо не се случи.

Спомням си, че имаше някви реторики от сорта на no Brody - no Homeland, ама мен лично и така си ми хареса много сериала, пък и сюжета с Броди тотално се беше изтъркал вече. Сега ще гледам предпоследния сезон, че да съм подготвен за излизането на последния сезон в края на годината. :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Homeland
Публикувано на: 21 Апр 2020 22:33


Да ти кажа, сезон 5 беше последният, който гледах беше супер як, но следващият не ме грабна толкова, не го доизгледах и така.

Иначе, и 4ти и пети сезон ги препоръчвам определено.

PS: гледам най-новият епизод на Flash, има Homeland-refence :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com