Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 20 Сеп 2017 14:15


А възлагах големи надежди и аз - последните игри бяха невероятно яки, както и новият образ на Лара. Алиша Викандер е абсолютна пращялка, също. Явно ще е боза, и то от лошите :)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 20 Сеп 2017 14:37


Добре, това го отписваме.
Може би сега трябва да прехвърлим надеждите на Uncharted филма...

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 20 Сеп 2017 14:41


AlShu написа:
Добре, това го отписваме.
Може би сега трябва да прехвърлим надеждите на Uncharted филма...

:live:

дано...

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6954
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 20 Сеп 2017 15:34


Къде са и циците на тая? Или ще и ги слагат и тях със CGI? :|
Филма изглежда толкова generic във всяко едно отношение... Посредствена и неинтригуваща история... :(

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 25 Сеп 2017 16:53


Ебати, Асасина беше греда, ама поне на ниво трейлър изглеждаше готин, не като тая тесла тука...
А Викандер все още ми изглежда като детенце, излязла от тийн лоботомия по Дисни Канала, дори и на 50 да стане.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 25 Сеп 2017 16:53


Ебати, Асасина беше греда, ама поне на ниво трейлър изглеждаше готин, не като тая тесла тука...
А Викандер все още ми изглежда като детенце, излязла от тийн лоботомия по Дисни Канала, дори и на 50 да стане.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 25 Сеп 2017 20:16


Gal Gadot щеше да е безбожно добър каст за тая роля.

Ясно, че това, което филмират, е рибуутът на поредицата и се стремят към някаква по-нормално изглеждаща мадама, но Alicia Vikander e ебати тоягата, сори.

+ че всичко смуче в тоя трейлър, не само Лара. Толкова ли е трудно в днешно време да се направи як приключенски филм в духа на Индиана Джоунс, деба?

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 17 Ное 2017 16:27


не ми харесва актрисата


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 17 Ное 2017 20:30


нелегален написа:
Маце Борко написа:
Gal Gadot


too old!!!

нах, шегата настрана, тая за пръв път я чувам. Потресаващо е колко много ми напомня на Натали Портман. Семитският ген не може да се сбърка.


Играе в Batman v Superman, Wonder Woman и сега Justice League.

Чаровни са тези еврейки :oops:

Spoiler for :
Image

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 17 Ное 2017 20:34


Последното нещо, което е Алисия Викандер, е тийнче. Мацката е супер яко милфче, а трейлърът изглежда на светлинни години от досегашните филми по играта, така че не виждам от какво се оплаквате.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 18 Ное 2017 00:03


Е оплакваме се от това, че трейлърът изглежда на ниво клип на гумени глави... Кое не е ясно? А и че мацката има визията на 11токласничка.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 752
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 18 Ное 2017 17:32


Скарлет Йохансон в продължението за вас тогава.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 18 Ное 2017 17:55


Маце Борко написа:
Играе в Batman v Superman, Wonder Woman и сега Justice League.

Три от най-тъпите филми за последните години. Да добавим, че игра и в Бързи и Яростни, та да станат четири тъпи филма, с които е известна :D

Всъщност никога не съм разбирал величаенето на жени като Гадот, Викандер, Лоурънс, Роби, Делевин и други подобни. Имат относителна хубост, не блестят с актьорски качества, кльощавички и млади са, ама това не ми се струват кой знае какви предимства. Викандер поне направи солидна роля в Бог от машината(или както там преведоха това заглавие на български).

Иначе ако зависи от Баце Морко, Гейлчето ще я избере да замести и Дани Трехо в следващия Мачете. Колко му е? Лепват и едни мустаци и и дават Оскара :oops:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 18 Ное 2017 23:58


The Wolf написа:
Маце Борко написа:
Играе в Batman v Superman, Wonder Woman и сега Justice League.

Три от най-тъпите филми за последните години. Да добавим, че игра и в Бързи и Яростни, та да станат четири тъпи филма, с които е известна :D

Всъщност никога не съм разбирал величаенето на жени като Гадот, Викандер, Лоурънс, Роби, Делевин и други подобни. Имат относителна хубост, не блестят с актьорски качества, кльощавички и млади са, ама това не ми се струват кой знае какви предимства. Викандер поне направи солидна роля в Бог от машината(или както там преведоха това заглавие на български).

Иначе ако зависи от Баце Морко, Гейлчето ще я избере да замести и Дани Трехо в следващия Мачете. Колко му е? Лепват и едни мустаци и и дават Оскара :oops:


Викандер на друго място прави "солидната" си роля, но ти май освен да гледаш тъпи филми и да се оплакваш след това, друг досег с киното нямаш.

Нали ти беше унтерменша, който беше изтеглил релийз от КАМЕРА на Wonder Woman от замунда и го беше пуснал от средата, гледал с триста зора и много мъки няколко сцени и след това омрънкя форума? Представи си, че некви хора гледат тъпи филми и се кефят, след това гледат и яки филми и се кефят, щото и от едните, и от другите, знаят какво да очакват. Не ти ли е малко тъпо да си толкова тъп? Викандер е слаб избор за ролята, щото на филма идеята му е да бъде забавно глупав, за което се изисква визуално мощна актриса, а не тъп като галош, подобно на постовете ти, като изпляка някаква талпа с нелоши актьорски талант, на който филмът така или иначе по никакъв начин няма да даде шанс.

По скалата от 0 до Волтаж те оценявам на 0, щото Волтажът се е възнесъл до ниво, на което сам искрено вярва на тролежа си, докато ти още се напъваш да бъдеш някакво елитно аотистче, което си демонстрира високите филмови стандарти във форум за компютърни игри, сякаш сме 2009-та.

Не ме почвай, че си на два поста живот бе, момче. Още ти помня нечовешките драми, лигавщини и излагации докато беше с другия ти ник и целият форум беше пропищял от простотията ти.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 19 Ное 2017 01:41


Ментора много се бътхъртна нещо, брей :D Ама така ще да е - срещу Гей(л)чето лоши думи са забранени и ако изкажа негативно мнение за нея аз:
1. Автоматично троля несполучливо, защото е невъзможно да съм прав в мнението си за нея
2. Не разбирам нищо от филми, понеже не се кефя на тъпи такива и въпреки че знам, че те са тъпи и открито го заявявам, уви - липсва ми правилната нагласа да ги разбера :D
3. И понеже помниш предишния ми ник и как някакви хора, които от 100 века вече не пишат във форума са ми сипвали и съм се излагал(нещо което не крия, щото и постове не съм трил от това време, подобно на истински тролове, върлували тук) сега трябва да съм амеба без мнение и да мълча като комунист на разпит щом съм на различно мнение с някого?

Айде стига празни приказки, не е нужно да влизаш с бутоните всеки път, когато някой мисли различно от теб. Заформи дискусия, още повече, че имам сравнително високо мнение за теб и не съм те обидил с нищо, освен ако не се казваш Гал Гадот. Като и нея не съм обидил всъщност - то момичето си знае, че не може да играе - затова гледа да натрупа пари и се снима в тъпи блокбастъри, защото младостта е до време :)

ПП: Волтаж - Марго Роби - игра Харли Куин в Самоубийствен отряд.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 19 Ное 2017 17:36


Ще ти го обясня съвсем просто - тъжно и жалко е, когато зяпаш само тъпи филми и влизаш по форуми, за да се оплакваш колко са тъпи.

Това означава, че интелектуалният ти капацитет не достига, за да оформиш представи и очаквания спрямо това, с което се занимаваш.

Не може десет години след като супергеройските филми станаха мейнстрийм и се видя от тоя жанр каквото можеше да се види, ти да продължаваш да ги гледаш и всеки път да те разочароват.

Смени филмите, които гледаш бе, брат ми.

Ето Волтажа - той дори не ги знае какви са тия. Що? Ми щото са му през фара, със сигурност ще са му тъпи като ги гледа и е решил да не си губи времето с тях.

На мен някои са ми яки, други са ми тъпи. Междувременно разнообразявам и с друг тип кино, имам да кажа доста неща - хубави и лоши както за тоя жанр, така и за другите.


В случая сме влезли в контекста на тъпите филми и обсъждаме как могат да станат по-гледаеми за тези с нагласи, че ще гледат нещо глупаво.

Ти очевидно имаш нужда да гледаш нещо като The Light Between Oceans, примерно и нямам никаква представа какво го търсиш в тая тема. Така че, знаеш си - :arrow:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 19 Ное 2017 20:25


Няма нищо тъжно и жалко в това да оплюя даден филм, който не ми е харесал. Това е най-естествената реакция на света. Далеч по трудно би ми било да се мъча да го харесам поради една или друга причина, след като цялостното ми мнение е негативно.

Не гледам само тъпи филми и също не пиша за всеки филм, който съм гледал. Това са си твои интерпретации на ситуацията и си далеч от истината. Нормално е също и повечето филми, които гледам да не ми харесват. На година излизат минимално количество качествени пълнометражни филми и 20-30 сносни, понякога и по малко. Тоест твоя съвет да спра да гледам тъпи филми е неприложим, защото означава да се откажа от киното или да се превърна в сноб, който се впечатлява от определени продукции на конкретни режисьори.

Супергеройските филми ги гледам, защото съм фен на някои герои. Чел съм доста комикси, гледал съм анимации и тн. Не ми харесва как представят любимите ми герои на голям екран, разбира се.

Spoiler for :
Прекалено детинеят повечето Марвелски филми, дават грешна представа за героите, които участват в тях. Не съм се оплаквал от всички техни филми обаче - Доктор Стрейндж беше ок филм с добра актьорска игра и ефекти. Сценарно беше "алеле майко", но се преживява на фона на останалото. Civil War-a ми хареса много, повечето герои получиха нужното екранно време и се вписаха идеално в историята. Вярно, че края беше предвидим, но всичко останало беше стойностно. Новия Спайдърмен, Пазителите и новия Тор не съм ги гледал, защото прецених, че ще са фейл - прекалено пародийни са, без пародията да е спомената като жанр, към който тези продукции се стремят. Ако някога на по късен етап ги изгледам, едва ли ще ги плюя, макар че мога доста обстойно да го направя.


Spoiler for :
При вселената на DC работата е съвсем друга. Там некадърието е издигнато на пиедестал и няма как да се подмине, ако не си краен техен фен(а точно тогава не би трябвало да го подминаваш, защото си правят ташак с любимите ти герои). Изгледал съм и Батман срещу Супермен(3/10) и Жената чудо(4/10) целия и трябва да ти кажа, че не видях нищо положително в тези филмови проекти. Нито дебилен фън, нито нормален диалог, като подчертавам нормален, ефектите са като в треторазряден сериал, бойните сцени са ужасяващо забързани, човешкото око не успява да проследи нищо, което се случва на екрана, битката с Дуумсдей е показателна - още помня как навсякъде хвърчаха искрици без обяснение и на места имаше зелени точици :lol: Също филмите се снимат на боливудски принцип и се акцентира върху дългите сцени, в които нищо съществено не се случва - примерно Батман минава покрай поле и стига до крипта - 5 минути върви и нищо не се случва. Още толкова прекарва в криптата - отново нищо. Камерата се държи неадекватно, показват се елементи, които не допринасят с нищо, след това пък оператора залепва в близък кадър опулената физиономия на Гал Гадот и задържа до безкрайност. Отвратително и негледаемо е. Точно затова си причинявам почти всички DC филми - да видя кога ще се поучат от грешките си.


Едно му признавам на Волтажа обаче - един пост няма в тоя форум, в който да не бъде споменат :D Тук стана нещо като негов блог. Иначе - какво всъщност ме интересува ще ги гледа ли Волтажа, през курягата ми е. Той например ще предпочете да изгледа някой политически трилър или конспиративна мистерия, а за мен подобни няма да представляват интерес като зрител. Още повече аз като нямам опит с тези нишови жанрове, които са любими да речем на Волтажа, няма да мога да изкажа адекватно мнение. И тогава ще можеш да твърдиш, че троля, дебил съм или плюя просто ей така - да се развличам и досаждам. Сега имам какво да кажа.

Ъъъ, как пък прецени, че имам нужда да гледам The Light Between Oceans, на фона на това, че оплюх няколко надценени актриси? Аз и Викандер не я харесвам, не само Гадот. Не съм ок, че тя ще замества Анджелина Джоли като Лара Крофт, обаче няма какво да се направи. Изразих мнение, че Гал Гадот ще е още по неподходяща за ролята. Това е. Романтични драмедии като цяло не гледам, освен ако не ме принудят. Въпрос на време е една прилична фентъзи романтика за гледане с половинката, ако мога да отворя една скобичка, след като тъй-тъй се заговорихме на тази тема.

И да се изкажа накратко за Томб Рейдър-а: Трейлъра носи духа на последните игри за кака Лара определено. Предполагам ще бъде интересен приключенски филм с множество каскади и надявам се прилични бойни сцени. Вероятно сценарият ще бъде некадърен и историята няма да ни грабне, напълно възможно е и Викандер да преиграва през по голямата част от филма. Очакванията ми са за 6/10 филм, но е възможно и да е доста по зле. Предстои да видим какво ще излезе.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Tomb Raider (2018)
Публикувано на: 24 Мар 2018 11:25


Очаквах този филм да е много тъп, но се оказа, че е просто нищо особено. Това е доста степени по-добре от очакваното. Мацката наистина изглеждаше като 11токласничка, както бях казал по-рано, но в същото време беше в пъти по-подходяща за ролята на Лара от анджелина, която никога не съм харесвал. Доста по-подобаващо звучи тая да ходи да се бута по разни дупки и гробници, отколкото спържата джоли. С други думи - добър каст.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com