Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 747
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Alien: Covenant
Публикувано на: 03 Авг 2017 19:50


Стига дигахте тая тема, че ми става лошо кат се сетя за тоз филм, wasted-ния potential на franchise-a и че отидох на кино на всичкото отгоре, въпреки че знаех че ще е зле ама не толкова, да сe еба :?

KATO NQMA HUBAV SCI-FI DA EBA MAIKA IM DA EBA SAMO PROSTOTII PRAQT.

Така да го осерат, не не...

Отивам днеска на новия филм на Christopher Nolan поне , хуу че е и N. Blomkamp -

Tрупонерезис ли какъв беше, уж дето е хванал Господ за хуя, форумния clerk --- да идва с кандилото и да мята в таз тема светена вода...

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2678
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Alien: Covenant
Публикувано на: 04 Авг 2017 00:02


Днес най-накрая го гледах, понеже когато го въртяха по кината не ми остана време за него иииии... радвам се, че не дадох пари :D
Ефектите са доста яки (дизайна на кораба и снимачните декори <3), начина по който е заснет също, но всичко останало куца здраво. Е има и доста яки убийства/ gore (backbusters <3), но само това не може да го спаси.
Малко повтарям горните коментари, но тъпотията с учените от Прометей я имаше отново и този път всичко беше умножено по 100. Не разбирам как тези продължават да си завират лицата където им падне без никакви съображения за сигурност. Също така CGI извънземните, колкото и да бяха яки, нямаше никаква тръпка просто.
С изключение на първият инцидент в lander-a/ сцените в коридора/ med bay-a (които бяха адските бтв) филма ми се стори доста скучен.
Ииии филма отново постави повече въпроси, отколкото да разберем нещо смислено за plot-a :lol:
Spoiler for :
Колкото и да ме кефи Дейвид, някак си не мога да го приема, че е успял сам да създаде "перфектният организъм". Доста тъпо беше това.

И другото нещо, което ме издразни много беше в началото, когато слязоха на планетата- на никой не му направи никакво впечатление, че имат възможността да се разхождат по планета подобна на Земята и всички се разкарваха, все едно не е станало нищо.
5/10

Edit:
Spoiler for :
Още нещо, което ме издразни- фейсхъгърите и цялата работа с chestbusters/ full grown xenomorphs се случиха невероятно бързо, което е супер измишльотина и не би трябвало да е възможно......

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com