Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: X-Files
Публикувано на: 24 Мар 2015 20:05


http://www.fox.com/the-x-files/thexfiles

:o

Ебаси добрата новина. 6 нови серии ще има. И на Туин Пийкс обявиха, че ще има нов мини сезон :) Всички култови сериали от миналото се завръщат :)


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 24 Мар 2015 23:08


cough firefly cough

:cry:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 27 Яну 2016 00:16


гледах ги първите 2 серии, тъпи са ми нещо :?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 27 Яну 2016 18:55


Честно казано ако започнете да гледате старите серии сега, мнението ви няма да е много по-различно. Времената бяха други вече сме пренаситени от кино на подобна тематика. Но според мен трябваше да заложат повече на мистерията която винаги си е предпоставка за едно добро трилър усещане. Сега сякаш са претупали нещата за тези 6-епизода. Въпреки това ще се гледа.

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 28 Яну 2016 00:39


СПОЙЛЕРИ!

Абе аз честно казано сериала го гледах през 2012-та и въпреки това ми беше интересен. Проблема с новите серии не е, че са слаби сами по себе си, а просто, че след тези 9 сезона, сериала все едно започва отначало, все едно, че е римейк и нищо не се е случило. За тия 9 сезона доста неща са случиха, които все едно ги изтриват с лека ръка и се започва пак със същото като в първите сезони. Как така изведнъж пак се открива отдела, как така изведнъж Мълдър стига до извода, че не е имало извънземни на Земята и всичко са конспирации на хората като толкова пъти са виждали какви ли не видове извънземни - сиви, зелени, бенбени, вече съм забравил :D Как така Пушача е жив като беше взривен с хеликоптер. Някви такива работи, вместо да се развива сериала напред, той се връща назад с още от същото и с нелогични развръзки.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юни 2012 08:31
Мнения: 16
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 31 Яну 2016 00:24


Преди време гледах филма по телевизията с кеф, но това нещо заминава в кофата още след първия мъчително изгледан епизод. Не теория, а пародия на конспирацията....


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 31 Яну 2016 11:01


^По принцип нямам против да развиват такива конспирации, това все пак това е един от основните елементи в целия сериал ама как така на Мълдър изведнъж му присветна и разказа всичко за 5 минути. Или ги е знаел цял живот тези неща, или не ги е. Адски тъпо беше представено всичко.

И друго тъпо нещо се сетих - как така Скъли и Скинър отново го играят на скептици, като в първите сезони, относно паранормалните явления след всички тия 9 сезона щуротии, които са видели.

Просто се опитват хем да продължат сериала, хем да започнат отначало един вид. Явно искат да ни покажат класически X-Files епизоди като в добрите стари времена и затова всичко е така сякаш нищо не се е променило, но не мерси, предпочитам нещо ново и различно.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 31 Яну 2016 18:20


Ако е нещо ново и различно, няма да е X Files, а хората си искат X Files.

Това, което обаче не разбират е, че X Files е бил интересен за времето си, но в момента няма дори теоретичен шанс да се бори със сериалите от ново поколение, които като стойност събарят над половината Холивудски продукции.

Т.е. хем им се гледа нещо носталгично, хем носталгията няма как да сработи, щото просто стандартите вече са много по-високи.

Аз тоя сериал съм го запомнил с това, че е първата телевизионна продукция, която ме насираше от страх и направи така, че дори днес като чуя свирукащата мелодия, ме побиват тръпки по гърба.

Само дето оттогава минаха почти 20 години. Няма как да е същото.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 03 Фев 2016 10:15


Не гледайте епизод 3, за бога...
Опитали са да направят микс пародия на Grimm и Californication.
Ако Мълдър иска да вярва, аз пък искам да забравя този епизод, че изобщо е съществувал. :118: :118: :118:

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 04 Фев 2016 11:01


Не обичам сериала, но тези артове са велики - http://io9.gizmodo.com/the-truth-is-in- ... 1756956289

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 11 Фев 2016 13:38


AcTivE написа:
Не гледайте епизод 3, за бога...
Опитали са да направят микс пародия на Grimm и Californication.
Ако Мълдър иска да вярва, аз пък искам да забравя този епизод, че изобщо е съществувал. :118: :118: :118:


Я спойлни леко, ако е възможно? Че имам мерак да го почна, помня старите епизоди като се гледаха вкъщи, се насирах от страх, и аз като Морко се вцепенявах от мелодията. Онзи ден гледах първия епизод с гущера и, хареса ми, да почна ли от начало, или за изгледам този мини сезон и, ако е ок, да почна отначало?


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: X-Files
Публикувано на: 12 Фев 2016 18:35


На теория този мини сезон е продължение на 9-ти сезон. Най-добре почни от първи сезон и ако ти харесат първите няколко епизода, продължи. Общо взето целия сериал е в този дух. Имай предвид, че са 9 сезона, което за някои хора може да се стори прекалено много и да ги откаже, но реално погледнато ако не бързаш, не виждам къде е проблема. Гледаш си по 1 серия на вечер и така. Аз за 1 година горе-долу го изгледах.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com