Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Maggie
Публикувано на: 18 Май 2015 09:48


Представям ви Maggie - http://www.imdb.com/title/tt1881002/
Най-пацифистичния зомби филм, който някога съм гледал :lol:.
Една драма за баща, чиято дъщеря е болна... но в случая от зомби вирус :lol:
Вероятно Арни и като губернатор е участвал в повече екшън, отколкото имаше в този филм.
Ако все пак решите да го гледате, не го правете на кино, защото няма нито една причина да си дадете парите за този филм.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Maggie
Публикувано на: 18 Май 2015 15:00


Тази евтиния въобще ще я пускат ли по кината?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Maggie
Публикувано на: 18 Май 2015 17:26


Нямам идея, аз съм длъжен да предупредя :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Maggie
Публикувано на: 03 Юни 2015 12:40


Уви, наложи ми се да го изгледам този отвратителен и протяжен филм. Събрахме се 4 човека да пием бирички и да лафим. След което решихме да изгледаме някой тъп филм. Веднага предложих Джурасик Сити и вече си представях епичната простотия: Динозаври в града брат! Уродска работа, литри кръв и курвета без гащи в тази евтиния 8) Но не би.

Другото предложение беше дадено от момиче. Точно за филма Маги. Гаджето и я подкрепи естествено, другият ми приятел пък заради Арни и той даде гласа си. Веднага си спомних премъдрите слова на Гипката, който в онзи момент изскочи в съзнанието ми досущ като Оби Уан Кеноби и ми каза: Не ставай Цензура заради предложение на някаква Цензура да го гледаш тоя филм и вземи си пусни орг. с жувотни :oops: Ама на, бях изпил солидно количество бира, пък в главата ми се зараждаше и пъкления план да симулирам разстройство ако филма не ми хареса и да им отцепя пътя към тоалетната за наказание, че са го избрали :twisted: . А също и да пропусна част от простотията.

Филма започна учудващо поносимо... в първите пет минути. След това простотия след простотия. Стоях и гледах с отворена уста и празен поглед, но не защото бях прекалил с бирата, а защото филма беше правен с бюджет от 3 лева и 50 стотинки. Поне някое пиче да беше в главната роля, а те взели някакъв бивол. Приятелката и беше една кривоноса, с това се изчерпват и жените във филма. А няма ли мацки в прост филм, то той няма никаква стойност и не струва пукнат лев.

Имаше минути, в които просто героите от филма се взираха в нищото с привидна тъга. Половината филм откара така. В другата половина сценария беше на толкова елементарно ниво, че нищо чудно да го е писал самия Арни. Този тъп филм умишлено се опитва да те подтисне под куц претекст и със сбъркана история, ама не успява. Все пак настроението ми наистина беше меланхолично, от една страна това е отявлена подигравка с хора в реалния живот, които губят деца, заради истински коварни болести.

От друга страна беше ми жал и за Арни, опита се на няколко пъти да заплаче, но само по премигна веднъж-дваж и изкара нещо подобно на слузна течност при конюнктивит. Игра си пак като дърво и не се знаеше тъжен ли е, ядосан ли, или замислен. За тия 90 минути изпих 2-3 литра бира и главната героиня взе да ми харесва...точно към края като почна тотално да се превръща в зомби :shock: И си рекох да спра. Тогава някъде и свърши филма за мое щастие, понеже очаквах Арни да се колебае дали да я гръмне още поне половин час и филма да ме умори от скука. Гипката е прав, както почти винаги на тема филми мнението ми се припокрива с неговото: Не го гледайте! 4/10.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Maggie
Публикувано на: 03 Юни 2015 12:57


The Wolf, верно си попрекалил с бирата ... Jurassic World e филма и няма да е в града, пак ще си е парк.

По темата:
В момента в който видях постера на филма из торентите без да му чета и резюмето реших да му бия хикса :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Maggie
Публикувано на: 03 Юни 2015 13:07


Zlob написа:
The Wolf, верно си попрекалил с бирата ... Jurassic World e филма и няма да е в града, пак ще си е парк.

По темата:
В момента в който видях постера на филма из торентите без да му чета и резюмето реших да му бия хикса :D

http://www.imdb.com/title/tt2905674/?ref_=nv_sr_6
Пич, новия Джурасик още не е излязъл дори по кината, как очакваш да го гледаме у дома, да не съм син на продуцента на лентата. И ти си пиян малко :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Maggie
Публикувано на: 03 Юни 2015 13:37


ахахахаха
Аз като никога бях решил да съм крайно сдържан относно филма, ей така, от уважение към Арни. Но ти пък сипа подобаващо, доволен съм :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Maggie
Публикувано на: 04 Юни 2015 13:44


Всичко ми се изясни. Аз говоря за това: http://www.imdb.com/title/tt0369610/?ref_=nv_sr_1 , то излизало некъв шит подобен на него :lol: Иначе изобщо не съм гледал кога излиза Wolrd-а по кината, мислех че го има вече. :D


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com