Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 29 Юли 2012 03:07


Целия четвърти сезон изтърпях да ми серат върху безумно якия сериал и накрая и за Старбък нищо не разбрах, ма съм му ебал майката, щото тва ми е любимия сериал на всички времена и всеки капацитет, който твърди друго, му пращам специална покана да ми го глътне до ташаците.

Що сериали съм изгледал преди и след него и пак никой не го измести.



А, да - Джеймс Олмос най-вероятно е баща на няколко милиона дечица, щото забременява жени само с поглед през екрана, да ЕБА.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 29 Юли 2012 10:06


Тва е някаква тенденция, накрая да се остават половината неща в положение '' ми вие си решете батки''. Не мога да разбера толкова ли не могат да се напънат и да ти обяснят всичко във финала на дадено произведение, че се оставят огромни неясноти. При БСГ не са чак толкова големи, но имаше неща, които можеше да се дообяснят и да се подходи по-добре към финала. Тоя дето е правил сериала Муур, е нямал и ни най-малка представа, какво иска да се случва в тоя сериал, но резултатът му накрая е повече от добър. Лично за мен финала на сезон 3 показа, сценариенно безсилие и ми беше ясно, че ще се случват някакви изумени неща по-нататък. Сезон 4 си беше силен, но финала можеше да е доста по-добре. Иначе едно от нещата, които са ми определящи дали харесвам даден сериал е развитието на героите през годините, а като изключим тъпата президентка, за всеки имам коренно различно мнение от това в началото. Не броим старбък, защото за нея не знам какво да мисля.


За мен такива скандални ендинги, не се правят само от липса на идеи, а и за да се говори дълго за нещо след това. На Лост примерно, беше толкова тъп финала, че даже хората нямаха сили да го обсъждат вече.... Иначе галактиката, може ли такъв безинтересен туист последните 2 минути....

Има ли смисъл да гледам Каприка ?


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 29 Юли 2012 11:07


Най-големият

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 05 Авг 2012 03:40


Моридин написа:
Целия четвърти сезон изтърпях да ми серат върху безумно якия сериал и накрая и за Старбък

Не съм съгласен за целия. The Oath и Blood on the Scales са определено сред най-добрите BSG епизоди. Същото се отнася и за Exodus епизодите в началото на трети.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 07 Авг 2012 18:50


Tiny написа:
Най-големият


Така и не разбрах защо му е на някой да носи слънчеви очила толкова далеч от слънцето.
Или от която и да е звезда. :D

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2678
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 16 Авг 2012 11:27


Трети и четвърти сезон на BSG са абсолютна боза. Направиха ги само за пари. Иначе си остава един от най-добрите sci-fi сериали.
Stargate-а е много умряла работа. Трябваше да го спрат след SG 1, но решиха да го правят като Дързост и Красота :lol: Еми до тука бяха с правенето, рейтингите на Universe спряха сериала и тотално закопаха всякакви бъдещи проекти.
Като искате човешки взаимоотношения гледайте Deep Space Nine. Може и да не е толкова лъскав и епичен като BSG, но персонажите в него са изключително добри.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 16 Авг 2012 16:44


Тва за взаимоотношенията всеки си го тълкива както си иска братче. Имам предвид че в сериала се набляга на хората, а не на битките и извънземните и технологиите, а повече на интригите и начина на мислене на персонажите. Не е най-яркият пример за това, но в тоя жанр Sci Fi, това което прави галактиката е повече от добре.


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 17:06


абе тва струва ли си да се гледа

http://www.zamunda.net/details.php?id=289210&hit=1

някой, ако го е гледал да каже дали се е изкефил :)

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 17:08


бива, жалко че го спряха

___________________________________
Dalinda mi alma te llama, Ven a mi cama, Quiero amarte dulce niña, Dame tus besos, Mirame a los ojos, Jurame tu amor...
a.k.a Alcatraz


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 17:17


The Chameleon написа:
абе тва струва ли си да се гледа

http://www.zamunda.net/details.php?id=289210&hit=1

някой, ако го е гледал да каже дали се е изкефил :)


Абсурд, братче, зверски безсмисления сериал. Са обаче за теб не знам, щото гледам, че се кефиш на секви простотии :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 17:38


напомни ми да ти отговоря след като го изгледам

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 18:17


Я Моридин, или някой друг, който се интересува от жанра повече от мен... да каже някакъв друг сай фай филм, сериал, защото тоя жанр съм хващал само пумии и евтини костюмчета, като детски приказки, направо им се хиля на хората, които ги боготворят. Визирам Стар Трек, Фарскейп и тем подобните раоти. Даже за фарскейп не знам точно него ли гледах.... Пълни глупости. Даже и стар уорса ми е някъв лемав. Нещо подобно на галактиката, ако се спотайва някъде... А да другиата простотия, която хванах по цифровата беше Вавилон 5, направо за 5 мин ми се изприщи цялото тяло, гнусотия на кутийки.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 18:30


Обичам Фарскейп :?

Иначе гледай Каприка ффс


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 18:38


Е не ща да гледам едно и също. Гледах Галактиката стига ми, предисторията не ме интересува.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 18:49


Ми доста различни са. Каприка е толкова за предисторията на BSG колкото и за чисто новите персонажи и техните истории.

Иначе сай фай със толкова голям акцент върху драмата като Galactica е доста трудно да се намери, поне по телевизията. Виж Firefly. Няма много общо с BSG обаче е много добро.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 19:33


Firefly наистина го виж, ама имай някакви резерви да не приемаш култовия му статус за даденост, щото може да се разочароваш. Аз изгледах пилотния епизод, дето е час и нещо, но толкова ми приличаше на неква евтина сай-фай-уестърн-сапунка, че не продължих.

Приемам, че вината е в мене и няма да споря с никого колко е добър, обаче ти си имай едно на ум. Пък и е дузина епизоди само, няма да изгубиш кой знае колко време.

Друго в тоя жанр просто няма.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: BSG
Публикувано на: 25 Авг 2012 20:56


Моридин написа:
евтина сай-фай-уестърн-сапунка


smh


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com