Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
24 Ное 2009 09:16
Мнения: 18
Заглавие: Re: Безсмислените филми
Публикувано на: 31 Юли 2010 22:07


Pineapple Express и Grandma's boy.Първия е филма на който най-много съм се смял, втория също е много забавен ако харесваш този вид хумор.

___________________________________
Always outnumbered, never outgunned


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Безсмислените филми
Публикувано на: 04 Авг 2010 22:21


Филмите за Първата и Втората световна. В тях всеки път се разказва как американците/руснаците спасяват Света от "those baby-eating huns" т.е. германците.
През Първата световна Съглашението прави повече зверства от Централните сили (в които е била и Татковината, който е чел "Крадецът на праскови" ще знае)
През Втората световна американците просто са разстрелвали онези от Волксщурма (14-16 годишни момчета и ветерани от Първата световна), а руснаците просто са убивали всеки мъж, жена и дете на запад от Прусия (т.е. от там започват етническите германци).
Германската армия никога не е претърпявала повече загуби от противника, въпреки че Discovery; History; National Geographic и безброй многото"Nazi shooter"-и ни кара да мислим обратното, камо ли есесовците.
П.П. и това е безсмислен филм
П.П.П Не знам как се прави изображението по- малко.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Заглавие: Re: Безсмислените филми
Публикувано на: 04 Авг 2010 23:25




Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Юли 2010 23:05
Мнения: 445
В момента играе: с мерника и мушката на кремъклийката
Заглавие: Re: Безсмислените филми
Публикувано на: 09 Авг 2010 16:08


Extreme Movie - тъпня голяма, гигантска и тотална. Това е една гавра с киното и човечеството. Този, който е създал филма, заслужава да бъде завързан на кол и изгорен жив.

___________________________________
Времето е в нас и ние сме във времето


Профил

Заглавие: Re: Безсмислените филми
Публикувано на: 12 Авг 2010 13:08


High_voltage написа:
Billy Madison ми е любим :D

http://www.youtube.com/watch?v=fEkWH8DB7b0&NR=1

Жалко, че не можах да намеря пълната сцена, дето е и с отговора на Били. :twisted:



Двата филма Mortal Kombat също рулират. Колко жесток трябва да си, за да плюеш по тия филми? Необременяващ кеф с маса екшън, смешни моменти и готина музика. Знам ги наизуст. :lol:

The Earth was created in six days! And in so shall it be destroyed. And on the seventh day mankind will rest... IN PEACE!


Тоя играе в Терминатор, в ролята на единия от тримата пънкари в началото.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com