Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Размисли и Страсти за игрите на XBOX 360
Публикувано на: 04 Сеп 2010 19:22


Здравейте. Реших и аз малко да споделя някои неща в този Форум. След като бе дадена информацията относно играта Quantum Theory а именно:

"Европейският офис на издателската компания Tecmo Koei съобщи, че играта Quantum Theory ще излезе в Япония на 30 септември, а в Европа с една седмица по-рано - на 24." Играта излиза за платформите PS3 и XBOX 360.

Това означава, че играта няма да бъде пусната на пазара в САЩ! Добре няма проблеми. Обаче някой може ли да ми обясни какво ще правим ние потребителите и собственици на XBOX 360? И защо ще трябва да даваме изобщо по над 100 лева пари за годишен абонамент на XBOX LIVE GOLD?

Първо играта изобщо е няма като заглавие в каталога на XBOX 360, както и в сайта им, както и в XBOX LIVE GOLD.

Второ искам да попитам при това положение къде е задължителното ДЕМО на играта за XBOX 360 след като играта ще излиза за тази платформа? Някой може ли да ми обясни? А играта изобщо е няма в каталога на XBOX 360. Това сигурно е така, защото няма да излиза за САЩ. Но какво от това. Тогава ние европейските потребители на конзолата на MICROSOFT какво ще правим, за нас какво остава? Трябва играта задължително да се продава в САЩ, за да има всички екстри и за нас ли? От тук веднага пак идва въпроса защо тогава се продава изобщо XBOX 360 в Европа и защо сме длъжни да плащаме по над 100 лева за XBOX LIVE GOLD, а за нас да няма ни едно ДЕМО на която и да било то игра, защото нямала да се продава в САЩ? Аз не мога да разбера иобщо европейския отдел на XBOX 360 какво прави въобще и с какво се занимава?

Quantum Theory излиза на 24 септември за Европа и на 30 септември за Япония.

Също така подобен е случая и със заглавието Sniper: Ghost Warrior. Играта щеше да излиза за PC и XBOX 360 и накрая какво стана? Играта наистина излезе, но само за PC, за Xbox 360 изобщо няма никакво издание. После след като бе обявена офицялно в сайта на XBOX 360 заедно с Трейлъра на играта и изведнъж това заглавие изчезна изобщо от сайта на XBOX 360. Нито има такава игра, нито такова заглавие, нито Трейлър нито нищо. И накрая какво стана? Никой не ти дава никакви обяснения, защо и по какви причини играта изленза само за PC и толкова.

А може ли някой да ми каже, кой ще ни обясни всичко това, защо е станало така? И за Quantum Theory и за Sniper: Ghost Warrior?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 04 Сеп 2010 22:54


Вероятно кашонските версии на игрите са били отменени по една или друга причина. Когото и да обвиняваме няма какво да направим.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 05 Сеп 2010 10:25


В кой регион си регистриран в лайва? И по-важния въпрос - за какво ти е японския Gears of War като имаш американския? Също така авторите на една игра не са задължени по никакъв начин да пуснат демо - техен избор е.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 05 Сеп 2010 19:25


Не мога да разбера какво значение има, в кой регион съм регистриран в XBOX LIVE и как мога да резбера всъщност, в кой регион съм регистриран фактически? Единственото нещо, което знам е, че като купих XBOX 360 от MICROSOFT ми дадоха бонус при логването в интернет един месец XBOX LIVE GOLD после като изтече мина на XBOX LIVE SILVER, обаче игрите не можеха да се играят в интернет в МУЛТЕПЛЕЪР режима. И си купих карта за абонамент за 12 месеца + 1 месец бонус за XBOX LIVE GOLD. Картата е европейско издание и отзад на нея пише Made in Ireland като се активирва чрез менюто от софтуеара на самата конзола по описания вътре в пакета на картата начин!
Е как мога сега да разбера и откъде да знам, в кой регион съм регистриран като всичко това става автоматично тука?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 05 Сеп 2010 21:04


Е при първото ти пускане на кашона със сигурност е трябвали да си направиш акаунт. От там не може да не си попълнил информацията за това откъде си. За да разбереш влез в сайта на кашон 360, логни се и си виж профила какво пише.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 05 Сеп 2010 21:57


Цитат:
Sniper Ghost Warrior XBOX360-GLoBAL

Има я,има я,бъркаш нещо :59: И има доста голямо значение в кой регион си регистриран.Най-малкото че ако си с Американски акаунт,европейските точки не работят и обратното,понеже точките са регионално заключени за разлика от лайва.

Цитат:
И защо ще трябва да даваме изобщо по над 100 лева пари за годишен абонамент на XBOX LIVE GOLD?
Като толкова искаш безплатно мулти да си си купил PS3.Лайв винаги е бил,и ще бъде,платен(даже на скоро обявиха че дигат цените)

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 06 Сеп 2010 12:43


В случая това няма знячение с какъв акаунт съм това си е мой проблем. И точките не ме интересуват особено. След като картите за XBOX LIVE стават за всички акаунти тогава не виждам какъв е проблема. Това, че при мен Quantum Theory не е дават в сайта на XBOX 360 и в LIVE също е няма не е кой знай какъв проблем. Важното е, че играта на 24 този месец излиза на пазара във България! А колкото до Sniper: Ghost Warrior в крайна сметка се оказа, че е има за XBOX 360, но при търсенето е необходимо да се търси задължително в секцията MARKETPLACE! И там се появява и с един Трейлър за нея. Обаче не мога да разбера, защо в крайна сметка след като вече отдавна е излезнала тази игра е няма изобщо на Българския пазар за XBOX 360?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 06 Сеп 2010 13:04


Има значение. Има значение и какъв ти е акаунта. Голд мембърите получават демота със около седмица по-рано. Иначе за Quantum Theory:
http://www.connectedconsoles.com/xbox-oxm-reviews-quantum-theory-and-it-isnt-good.cfm
"like Gears of War 2 but infinitely worse"
:shock:


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 06 Сеп 2010 20:20


Какво значение има какъв ми акаунта толкова немога да разбера? И какво като Голд Мембарите получавали по - рано Демотата с около сезмица? Много важно. Аз съм Голд мембар. И какво от това. За мен не е от значение дали Демотата ще ги получа с една седмица по - рано или по - късно! Така и Акаунта ми е United States! Така и какво от това? И сега какво правим а?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 06 Сеп 2010 22:11


Човек ти си тотално неадекватен, дай на линчо номера на дилъра си и кво точно зимаш.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 07 Сеп 2010 07:44


Бати пича, пита за помощ и се сопа :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 07 Сеп 2010 23:29


Omega-x написа:
Човек ти си тотално неадекватен, дай на линчо номера на дилъра си и кво точно зимаш.


Взех си BATMAN - ARKHAM ASYLUM и WET! На 24 - ти чакам Quantum Theory всичко оригинал! До тука номера на дилъра е 237 лв. с ДДС. Всичко ми го доставят на личния адрес! Нещо друго? Ако има няма проблем...............................................................

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 07 Сеп 2010 23:31


Nathan Drake написа:
Бати пича, пита за помощ и се сопа :lol:


Така ли , а аз каква помощ получих от вас в този Форум? Колко пъти Ви питах какво значение има какъв ми е акаунта, обаче досега никой нищо не ми каза за този акаунт? Нали така?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 08 Сеп 2010 08:51


240 лева за 3 игри, 2 от който са на по една година :shock:
Пич, аз за толкова пари ще ти взема 3 чисто нови и ще ми останат, дилъра ти е баси наглия


Профил

Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 08 Сеп 2010 10:16


Точките които се купуват са отделни за всеки от трите региона - Европа, Америка, Азия.
Съответно ако си си регистрирал Американски акаунт а си си купил Европейски точки - прецакал си се . Допълнителни - в зависимост от кой регион си се пуснал има значение какви демота, игри за сваляне и екстри имаш като в някои случаи няма да имаш достъп до някоя игра която официално не е излизала в региона дори и да си сложил диска. Спасение има - просто си правиш нов акаунт с местоположение Великобритания и няма да имаш никакви проблеми.
Повечето хора имаме по 3 акаунта - по един за всеки регион за всеки случай за да имаме достъп до всички екстри.





Цитат:
Обаче не мога да разбера, защо в крайна сметка след като вече отдавна е излезнала тази игра е няма изобщо на Българския пазар за XBOX 360?

На Българския пазар много неща няма. Наивно е да се надяваш на него.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 08 Сеп 2010 13:19


Nathan Drake написа:
240 лева за 3 игри, 2 от който са на по една година :shock:
Пич, аз за толкова пари ще ти взема 3 чисто нови и ще ми останат, дилъра ти е баси наглия


Оффффф човек как така ги говориш ти тези работи. Като новите игри са по 60 $, а у нас струват по 109 лева. Три игри 327 лева. Естествено като са на по една година е нормално цената им да падне на 60 - 70 лева.

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 08 Сеп 2010 13:26


Ето ти готовата сметка:
Wet - 31 лева
Arkham Asylum - 42 лева
Quantum Theory - 83 лева
Доставка: 2 лева и 30 стотинки
Общо: 158 лева и 30 стотинки
Време за доставка: 8-10 дена
Всички цени са от тука.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 08 Сеп 2010 13:30


Радостин Стефанов написа:
Точките които се купуват са отделни за всеки от трите региона - Европа, Америка, Азия.
Съответно ако си си регистрирал Американски акаунт а си си купил Европейски точки - прецакал си се . Допълнителни - в зависимост от кой регион си се пуснал има значение какви демота, игри за сваляне и екстри имаш като в някои случаи няма да имаш достъп до някоя игра която официално не е излизала в региона дори и да си сложил диска. Спасение има - просто си правиш нов акаунт с местоположение Великобритания и няма да имаш никакви проблеми.
Повечето хора имаме по 3 акаунта - по един за всеки регион за всеки случай за да имаме достъп до всички екстри.





Цитат:
Обаче не мога да разбера, защо в крайна сметка след като вече отдавна е излезнала тази игра е няма изобщо на Българския пазар за XBOX 360?

На Българския пазар много неща няма. Наивно е да се надяваш на него.




Благодаря колега. В общи линии честно казано това го знам, но от друга страна досега интереса ми не се е опирал на тези игри, които са в черния сектор за България и у нас просто ги няма. И не искам да имам повече от един акаунт, защото искам точките, които събирам от всяка игра да ги трупам на едно място. Все пак мерси.

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 08 Сеп 2010 13:32


Nathan Drake написа:
Ето ти готовата сметка:
Wet - 31 лева
Arkham Asylum - 42 лева
Quantum Theory - 83 лева
Доставка: 2 лева и 30 стотинки
Общо: 158 лева и 30 стотинки
Време за доставка: 8-10 дена
Всички цени са от тука.



Тук, обаче задължително с кредитна карта. Благодаря колега това ще го имам напредвид. А това ли е сайта, който продава най - евтино игрите в интернет?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 08 Сеп 2010 13:34


DEMO_DICK написа:
Nathan Drake написа:
Ето ти готовата сметка:
Wet - 31 лева
Arkham Asylum - 42 лева
Quantum Theory - 83 лева
Доставка: 2 лева и 30 стотинки
Общо: 158 лева и 30 стотинки
Време за доставка: 8-10 дена
Всички цени са от тука.



Тук, обаче задължително с кредитна карта. Благодаря колега това ще го имам напредвид. А това ли е сайта, който продава най - евтино игрите в интернет?

Не знам дали е той, обаче е един от сайтовете със най-евтината и бърза доставка до България. Иначе ако търсиш втора ръка полезни сайтове са 2play.bg, BGBitak имат секция за Xbox 360 игри и Aukro.bg.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com