Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 14:25


Danivanov написа:
Кво съм ти казал на тебе? Отивай да играеш Lonewolf Halo или излез навън и се учи да приемаш чуждото мнение, без да флеймиш като лапе.

Нищо. Просто виждам какви глупости пишеш и изразявам моето мнение.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 14:40


Danivanov мнението ти не струва пукната стотинка. Да можело 3 пъти да се изпозлва кода и некви такива. Утф ти малоумен ли си бе откаде ги измисли тиа глупости. Купуваш си 1 игра с длж за 3 игри. Гениално бате логиката ти е като на пичка в пубертет.
Най тъпото при теб е че изразяваш мнение абсолютно неподготвен. Точно такива като теб трябва да си мълчат. Ходи пиши за игри които си играл и за неща от които разбираш, колкото и да са малко ще си намериш мястото там, но като изтърсиш супер неадекватно мнение е така за да се кокажеш просто колко си кух нищо друго няма да получиш освен хулене и псуване. Това сам трябва да си го разбрал, а не аз да ти го обсяснявам.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Фев 2010 00:49
Мнения: 391
Местоположение: Люлин, София, България
В момента играе: Ghost Recon: Future Soldier; Splinter Cell: Blacklist; Brothers - A Tale of Two Sons; Witcher 3, но само в моите мечти...
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 15:05


Иди се оплачи на мама за хората които трябва да си траят.
За професионалните ми ползи, не се притеснявай. Ако един ден станеш човек, мога да те взема на работа, за да не се притесняваш и за себе си. Учи се, развивай макса, дръж се възпитано с останалите като мъжага и ще ти дам шанс да запишеш името си в историята :rockon:

Много време си пропилял по тези форуми. Отдай се на живота.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 15:42


Хайде пак флеймуор! Само DJ Cat да се появи и получавам доживотна доза смях.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 15:45


Danivano Ти си много зле, а опитите ти с 3д макс са смехотворини. Нищо не вдяваш дори от тива с което се занимаваш. Кофти ми беше да ти го кажа за да не ти убия ентисуазма, но ти нямаш дори такъв така че вече знаеш истината. Аз ако имах толкоз дървени 3дмакс творения щеше да ме е срамн да ги покажа.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Фев 2010 00:49
Мнения: 391
Местоположение: Люлин, София, България
В момента играе: Ghost Recon: Future Soldier; Splinter Cell: Blacklist; Brothers - A Tale of Two Sons; Witcher 3, но само в моите мечти...
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 16:05


iddqd написа:
Danivano Ти си много зле, а опитите ти с 3д макс са смехотворини. Нищо не вдяваш дори от тива с което се занимаваш. Кофти ми беше да ти го кажа за да не ти убия ентисуазма, но ти нямаш дори такъв така че вече знаеш истината. Аз ако имах толкоз дървени 3дмакс творения щеше да ме е срамн да ги покажа.


Винаги съм оценявал мнението ти. Не можеш да го отречеш. Уви, не обиждаш и не ме разубеждаваш. Някой ден, когато се осъвършенствам в 3D моделирането, ще се обадя :rockon: И все пак, не си видял и зрънце от работата ми. Тя се базира повече на идеи, отколкото на завършени творби.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 16:16


Аз не искам да те обиде или нещо такова. Просто премълчавах това което мисля за да не те откажа да се заниамваш. Сега просто реших, че да ти кажа истината. Ти се опитваш да ме засегнеш обидиш с глупости, но истината боли много повече от всички измишлиотини които може да измислиш.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com