Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: X360 Проблем
Публикувано на: 09 Авг 2011 23:25


Имам карта с RDR DLC, кода го ползваха за единия аккаунт, който не е мой и не мога да играя на него. Понеже играта е моя си искам контента, какво да правя?


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 01:10


Ми купи си го пак.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 02:01


iddqd написа:
Ми купи си го пак.


Картата ми вървеше с играта :[@$#]


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 12:16


Доколкото знам, нищо. Има начин да се прехвърлят лицензите към друга конзола, ама единично не става.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 12:33


X-ray е ти кво си мислиш? Че може да обиколиш всичките си приятели и да им активираш длц то на всички. То е ясно, че се активира на един акаунт и това е.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Фев 2010 00:49
Мнения: 391
Местоположение: Люлин, София, България
В момента играе: Ghost Recon: Future Soldier; Splinter Cell: Blacklist; Brothers - A Tale of Two Sons; Witcher 3, но само в моите мечти...
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 12:46


Microsoft Games са ебани и заради това си отмъщават на купувачите. Жалка работа. Слага се прозорец, който те предупреждава, че кода може да се използва минимум - 3 пъти(само един път? :lol:) и си вадиш изводите.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 12:56


Danivanov ти трябва да си малоумен за да мислиш че един код може да се активир за 3 юзера. За такива като теб не е предвиден хбокс лайв. Тои е предвиден за умствено нормални хора.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:04


iddqd това, че тоя педераст си го отключи по никакъв начин не значи, че съм малоумник. И стига си обиждал хората - Danivanov е прав за съобщението.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:13


Danivanov написа:
Microsoft Games са ебани и заради това си отмъщават на купувачите. Жалка работа. Слага се прозорец, който те предупреждава, че кода може да се използва минимум - 3 пъти(само един път? :lol:) и си вадиш изводите.

What? :shock: 3 пъти? Пич, от коя планета си?


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:17


Еми искаи си от ония педераст сега да ти го купи от хбокс лайв. Лесно става аз съм си купувал много игри и длц та от там. Също така е малоумно да мислиш, че може на повече от 1 акаунт да го активираш. То ако ставаше да се активира няколко пъти ти щеше да го продаваш сещаш ли се.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:21


X-ray написа:
iddqd това, че тоя педераст си го отключи по никакъв начин не значи, че съм малоумник. И стига си обиждал хората - Danivanov е прав за съобщението.

Protip: не давай на други хора достъп до download кодовете ти. Неслучайно трябва да се изтрият преди да се въведат.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Фев 2010 00:49
Мнения: 391
Местоположение: Люлин, София, България
В момента играе: Ghost Recon: Future Soldier; Splinter Cell: Blacklist; Brothers - A Tale of Two Sons; Witcher 3, но само в моите мечти...
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:23


Като ше е един път, да добавят опция за деактивиране на кода от едната конзола и активирането му на друга. Хора, вие сте от друга планета, щом си мислите че очевадното изнудване е нещо нормално. Къде са добрите, стари, завършени допълнения в кутии? Това не е остаряло и никога няма да остарее.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:25


Danivanov написа:
Като ше е един път, да добавят опция за деактивиране на кода от едната конзола и активирането му на друга. Хора, вие сте от друга планета, щом си мислите че очевадното изнудване е нещо нормално. Къде са добрите, стари, завършени допълнения в кутии? Това не е остаряло и никога няма да остарее.

Демек, в Steam примерно като въведеш код и след това можеш да си прехвърляш полученото колкото си искаш между няколко акаунта? :lol: Nigga, get real.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:29


То няма разлика дали купуваш длц то или го откючваш с код. То ако ставаше така декативирам го на моя акаунт за 2 часа играе го гошо 5 часа после тои го декативира и аз го играя. Бахаха тоя Danivanov сам дали си верва.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Фев 2010 00:49
Мнения: 391
Местоположение: Люлин, София, България
В момента играе: Ghost Recon: Future Soldier; Splinter Cell: Blacklist; Brothers - A Tale of Two Sons; Witcher 3, но само в моите мечти...
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:55


Еми не, просто е малоумно да плащаш за едно нещо няколко пъти, заради това че те прецакват без да знаеш. Не съм казвал, че броя на прехвърлянето между акаунти може да бъде безкраен. Кво да ви правим... фенбойове :lol: Ще ми се да спорех с по-умни индивиди, ама не ви знам. Може би, нарочно се правите на тъпи за да сте забавни, ама не сте.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 13:58


Danivanov написа:
Еми не, просто е малоумно да плащаш за едно нещо няколко пъти, заради това че те прецакват без да знаеш.

Ми ще плащаш за едно нещо няколко пъти, като си си дал кода на друг. Все едно да си взема един хляб, да го хвърля на земята и да ида да дигна скандал на магазина да ми дадат втори безплатно. Пич, доста си кух.
Danivanov написа:
Не съм казвал, че броя на прехвърлянето между акаунти може да бъде безкраен. Кво да ви правим... фенбойове :lol: Ще ми се да спорех с по-умни индивиди, ама не ви знам. Може би, нарочно се правите на тъпи за да сте забавни, ама не сте.

ДОСТА.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 14:01


Danivanov Абе ти стиим ползвал ли си? Там има ли такова нещо? Ти от коя планета падаш бе фенбойчета вика. Ти си тъпия защото само ти говориш безумия. Щяло ми се да прехвърлям по акаунтите игри? Утф каде го има тва бе? Ти не си купил нито 1 игра онлайн ми се струва. Защо даваш мнение като си пълна скръб от сякаде. Такива като тебе нямат право на глас само за флуд ставаш. Било фенбойско че не можело да се прехвърлят длц та по акаунти. Ебаси кухата лейка винаги може да си смените акаунтите ако толкоз искаш прехвърляне колко си прост бай ганио. Ако се мислиш за толкоз по умен от тези дето са го направили отиди да работиш в стиим или майкрософт кенеф такъв.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Фев 2010 00:49
Мнения: 391
Местоположение: Люлин, София, България
В момента играе: Ghost Recon: Future Soldier; Splinter Cell: Blacklist; Brothers - A Tale of Two Sons; Witcher 3, но само в моите мечти...
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 14:18


Сера ти на мнението! Само за това става :lol: :stooped:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2010 13:30
Мнения: 636
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 14:19


Danivanov написа:
Сера ти на мнението! Само за това става :lol:

Kill yourself.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Фев 2010 00:49
Мнения: 391
Местоположение: Люлин, София, България
В момента играе: Ghost Recon: Future Soldier; Splinter Cell: Blacklist; Brothers - A Tale of Two Sons; Witcher 3, но само в моите мечти...
Заглавие: Re: X360 Проблем
Публикувано на: 10 Авг 2011 14:23


John-117 написа:
Danivanov написа:
Сера ти на мнението! Само за това става :lol:

Kill yourself.


Кво съм ти казал на тебе? Отивай да играеш Lonewolf Halo или излез навън и се учи да приемаш чуждото мнение, без да флеймиш като лапе.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com