Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 20:24


Бе то не знае...нета може да спре, тока...

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2009 18:36
Мнения: 165
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 21:49


макар че 99.99999999989999999979 не заслужават тази информация http://www.alienwarearena.com/event/hon-beta-giveaway/ от тук можете да вземете кей :rockon: :twisted:

___________________________________
Бог създаде света!
Бог създаде морето и земята!
Бог създаде и теб,
но явно и той прави грешки!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2009 18:36
Мнения: 165
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Дек 2009 20:17


срри за дабъл поста. може ли да аднете в клана някой слабак като мен. Ако да пиша се AnythinG4U :D :D :twisted: :twisted:

___________________________________
Бог създаде света!
Бог създаде морето и земята!
Бог създаде и теб,
но явно и той прави грешки!


Профил Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Дек 2009 21:00


Статсове :?
И естествено зегр повече няма да се мярне в играта, за да ме повиши. Баси.

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 22 Дек 2009 00:58


XaPu3maTu4eH
addnete me ako moje :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 03:36


http://www.heroesofnewerth.com/open_create_account.php

Ето ги и кейовете. :)

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 11:28


Аз се връщам към оригиналната Дота.S2 Games са се постарали за Heroes of Newerth,има лийв система и ала-бала,но НИКОГА няма да направят 1 нещо,което IceFrog го е направил от много време-да балансира героите.Защото в HoN ВСИЧКИ фаворити са Scout,Corrupted Disciple и Devourer.Тези 3 героя,а са взели 2 кила,а играта е gg.В DotA има баланс на героите и всичко опира не само до магиите,а и до скила.При HoN е точно обратно.Плюс,че няма МНОГО герои,а те само правят нови,вместо да портнат някой.Сървърите крашват редовно,а и ако сте забелязали навсякъде ви подканват да си купите играта,за да получите разни изгъзици.Не мерси,gl hf all

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 11:58


Amigo написа:
Защото в HoN ВСИЧКИ фаворити са Scout,Corrupted Disciple и Devourer.Тези 3 героя,а са взели 2 кила,а играта е gg.
Е ти чуваш ли се Дисайпъла и дивоуръра са 1:1 с резора и пудж-а,а скаута е 2 пъти по слаб от гондара...Сърварите поне при мене много рядко са крашвали и няма грам лаг,докато на дота винаги има дилей...И гарената крашва точно толкова колкото и сърварите на хон


Профил ICQ Skype

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 12:24


Wannabe написа:
Amigo написа:
Защото в HoN ВСИЧКИ фаворити са Scout,Corrupted Disciple и Devourer.Тези 3 героя,а са взели 2 кила,а играта е gg.
Е ти чуваш ли се Дисайпъла и дивоуръра са 1:1 с резора и пудж-а,а скаута е 2 пъти по слаб от гондара...Сърварите поне при мене много рядко са крашвали и няма грам лаг,докато на дота винаги има дилей...И гарената крашва точно толкова колкото и сърварите на хон




Ако скаута успее да вземе Runed Axe и/или Brutalizer играта свършва,защото останалото си го набавя чрез kills.Devour си взима Helm of the Black Legion и останалото са куки,слоу и devour.Corrupted си прави Sange & Yasha(която има AoE slow omfg) и си пуца първа и улта.И бтв в момента най-имба предмета,който взимат повечето Agi-Range герои е Sange & Yasha.Защо-защото има AoE slow от предмет.Виждаш ли за какъв дисбаланс говоря.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 14:16


Добре аз не ти казвам че са слаби,казвам ти че са същите като на дота...


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 15:37


@Амиго Спориш за глупости. Говориш ми за дисбаланс и некви лайна, но не осъзнаваш, че играта е все още бета, нали? Да не говорим за лиивърите и лага на дотата...

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 15:49


Вдовице,говоря ти,че ако така продължи бетата,играта няма да стане на нищо и моля те не ми минавай с номера,че е бета.Много игри,които са били в бета са имали някакъв баланс,малко от малко.Това,че има някакъв кирлив Leave System,не я прави по-добра-ако трябва да излезеш по работа,или поради някаква друга причина?На играта не и пука брои ти %.Лага е нормално нещо,защото не всеки може да си позволи най-висока интернет тарифа или Core i5,4gb RAM и т.н.HoN има своите предимства,но няма да се отличи,ако продължи със същите темпове.Много хора го казаха,мнението ми го затвърждава:

Defence of the Ancients > Heroes of Newerth

Play Dota.Stay Pro.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 16:01


Добре, бе, брат. Играй си скапаната дота. Кажи ми обаче какъв е баланса между Viper и Butcher.

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 16:44


Ооо да, баси баланса в Дота-вземеш трол или войд и няма излизане от стън. Не благодаря, аз ще си стоя в Нуърт.

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 17:49


Вдовице,DotA не е скапана,защото все пак HoN краде нагло от Дота.Или чакай,аз забравих,че тук не можеш да изкажеш мнение.В дота си зависи от скил и предмети,а не от безразборно свирене по Q,W,E,R.


@Dexter-няма излизане от стън?Взимаш Omniknight или някой предмет за Magic Immunity или Silence(Orchid) и стъна ти е оправен.И се казва Невърт :)

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 18:07


Amigo написа:
Вдовице,DotA не е скапана,защото все пак HoN краде нагло от Дота.Или чакай,аз забравих,че тук не можеш да изкажеш мнение.В дота си зависи от скил и предмети,а не от безразборно свирене по Q,W,E,R.


@Dexter-няма излизане от стън?Взимаш Omniknight или някой предмет за Magic Immunity или Silence(Orchid) и стъна ти е оправен.И се казва Невърт :)


Ти май трябва да отидеш на уши-нос-гърло?!
Произнася се "Ноуъът" със специфичното за англичаните "р". Но тъй като не е хъм...етично да се напише "Ноуъът" пиша Нуърт, щото е яко.
"Невърт" ще се пише Nevert(h).

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 18:22


Аз изразих мнението си и се отказвам от HoN.Играйте го и gl hf

Той Omega-X се изрази много правилно:

"Козметични промени,нищо повече..."

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 18:39


Единственото, от което не съм доволен, е сравнително малкият roster. Всичко друго си е наред.

Амиго, явно си бил бит само от тези три героя напоследък и те е яд заради честите им избирания при игра. На мен пък именно тези тримата са ми много лесни, стига, естествено, да не ги нахраните тотално. Специално за Скаута съм забелязал, че само идиоти го избират. Ау, имам стелт, мога да бягам от битката. Ха! Купуваш едно оче и скаута си е заминал, ако ще Brutalizer и пет Doombinger-a да си е купил. CD? В началото е много лесен за мачкане, заради малкия си mana pool и невъзможността да направи повече от две Electric Tides. Ако се паднеш в една пътечка с него, просто викаш някой от твоите, който stun-ва/забавя и оня е месо. Devourer? Тормоз отдалеч, ако си ranged-spec, ако не - гореспомения ганк със CD.

То че някои герои си имат отявлени контри, си е истина. Но и тук, както в Дотата, си зависи как играеш. Един лек пример - Армадон, който по принцип не е як dmg-dealer, веднъж в една игра един пич записа 16 убийства с него. И не защото взимаше последния удар при групови битки, а защото си преследваше героите самичък човека и си ловуваше поединично.

Въпросът, че всеки пач S2 тотално омазват положението с променени статистики/умения/предмети/персонажи, е различен. Мен лично това ме изнервя много, понеже като вляза в игра и някой се избере с даден герой, вече нагласям стила си на игра за него и изненадата ми, когато не се получи поради променените скилове на героя, е голяма. Но няма какво да правя, измислям друга стратегия, нагаждам се.

И като за последно - веднъж направих Annihilation със Soul. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 19:00


Amigo написа:
Вдовице,DotA не е скапана,защото все пак HoN краде нагло от Дота.Или чакай,аз забравих,че тук не можеш да изкажеш мнение.В дота си зависи от скил и предмети,а не от безразборно свирене по Q,W,E,R.


@Dexter-няма излизане от стън?Взимаш Omniknight или някой предмет за Magic Immunity или Silence(Orchid) и стъна ти е оправен.И се казва Невърт :)

Има си опции, пич. Като ти е кеф мое си нагласиш копчетата на P,G,M,Z.

Не ми отговори какъв е баланса между Viper и Butcher, маймуно! Нали има баланса в стандартната дота си е на шест? Е, ае де, казвай.

Едит: ха-ха козметични промени... Това за лефтването и за сървърите козметични промени ли са? Това пък е точно най-големия минус на дотата. Влизаш и некав педал на БТК е хостнал игра и не му пука, че на останалите им лагва или пък влизаш и некой лефтне. Да това е супер яко, пич.

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 20:42


Wido'makeR написа:
Amigo написа:
Вдовице,DotA не е скапана,защото все пак HoN краде нагло от Дота.Или чакай,аз забравих,че тук не можеш да изкажеш мнение.В дота си зависи от скил и предмети,а не от безразборно свирене по Q,W,E,R.


@Dexter-няма излизане от стън?Взимаш Omniknight или някой предмет за Magic Immunity или Silence(Orchid) и стъна ти е оправен.И се казва Невърт :)

Има си опции, пич. Като ти е кеф мое си нагласиш копчетата на P,G,M,Z.

Не ми отговори какъв е баланса между Viper и Butcher, маймуно! Нали има баланса в стандартната дота си е на шест? Е, ае де, казвай.

Едит: ха-ха козметични промени... Това за лефтването и за сървърите козметични промени ли са? Това пък е точно най-големия минус на дотата. Влизаш и некав педал на БТК е хостнал игра и не му пука, че на останалите им лагва или пък влизаш и некой лефтне. Да това е супер яко, пич.



1 единствен минус...а предлага много плюсове.Изразих мнението си.Също така ми е много интересно,защо крашва сървъра и причината е Unknown?Баланса м-у Butcher и Viper си е перфектен защото Viper няма начин да избяга,както и Pudgе-и двата героя имат slow.

@Draksis:не,не ми е там проблема.Вчера играх vs. тези герои-всички ги нахраниха ЗВЕРСКИ.

Скаут-много хора го фармят,преди да влязат в line-battle.Точно там се взима Runed Axe и общо взето ти пика на очето.
CD-Взимаш Hellflower и малкият mana pool е готов.Плюс това тъпото хрумване Sange & Yasha да има AoE slow го прави перфектен chaser на мелета.
Devourer-вчера играхме Armadon,Devourer(аз) и Thunderbringer срещу Puppet Master,Accursed и Kraken.За нещастие Puppet ми се падна соло на мене и ми правеше споменатия тормоз.Е да ама не.След като умрях 1 път,си изфармих Helm и като го почнах...

И btw-предпоследното ти заключени,че омазват положението-ами точно това се опитвам да вкарам в главичката на Widow,но уви-той не вдява.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com