Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Ное 2009 18:53


И защо трябва да се радваш, че си правил убийства, докато си скачал на идиоти в Noob games?

Играй в Pro сървърите, да видиш какво значи бой. Аз си бях само там до миналата събота, когато PSR-a ми падна на 1589 заради егоисти в моя отбор. Всеки гледа да фарми, за да си направи build-a и да почне да обира убийствата, мамка му, никаква отборна игра не видях в последните си мачове.

Не ме е яд, че PSR-a ми падна от 1640, яд ме е заради K:D съотношението ми. От 3:0 падна на 1.8:0, мамка му... :x

Ами то така в тая игрица - или мачкаш, или те мачкат. Средно положение няма.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Ное 2009 21:44


В твоя чест се наврях в една игра за не-нуубове.
8-0 с Пести-какво повече може да искам :lol: :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Ное 2009 23:56


На Pro ли бе? Браво. :)

Ама пък той Песта е имба, откъдето и да го погледнем. Тоя негов улт, дето няма спиране... пък и Gore умението му... има ли малко повечко atk.spd., или по-добре - Elder Parasite, хване ли те натясно, и ако нямаш някакъв ултра escape mecha и си наврян в гробището... :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 01 Дек 2009 00:02


Ако искате след 30 - макс един час мое да се сберем да поиграем, само да се изкъпя. :)

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 01 Дек 2009 21:27


Draksis написа:
На Pro ли бе? Браво. :)

Ама пък той Песта е имба, откъдето и да го погледнем. Тоя негов улт, дето няма спиране... пък и Gore умението му... има ли малко повечко atk.spd., или по-добре - Elder Parasite, хване ли те натясно, и ако нямаш някакъв ултра escape mecha и си наврян в гробището... :)


Всъщност имах към 300 бейс демидж и направо скачах с полета и стън. Обирам пешкира, моите бият накрая ако някой избяга го погвам :lol: :lol:
Е не беше Про онли, но и не беше нууб онли :lol:
Вдовецоправячо, аз играя от 16-18 и 20-22. Поограничен съм с множество тежки фактори-училище, учене, баща ми... та така-ако имаш тогава време.
Я кажи как се пишеш?! Пак ли си Suzyty?

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 01 Дек 2009 21:37


Разбира се, че да. :)

И аз не играя много напоследък, по 3-4 игри седмично, което е хипер малко. :o

БТВ инженерът е супер добър! Още първата игра с него бях 13/2/11. А това напоследък рядко ми се случва. :D

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 17:11


Legionaire и Blood Hunter.Новите ми любимци за 1v1,2v2,3v3.За 5v5 Witch Slayer,Engineer,Pyromancer,Pestilence.


Бтв инжинера не мога да зема пукнат фраг с тоя бе :x И улта му и трета са му за съпорт,първа е за няква защита.


S2 Games няма ли да портнат още някои герои-Ursa,Phantom Lancer,Morphling...

Бтв много ще се изкефя,ако след тази игра излезе и някакво TD от S2 Games.Ако се случи,тотално се отказвам от Warcraft III

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 17:39


Amigo написа:
Бтв инжинера не мога да зема пукнат фраг с тоя бе :x И улта му и трета са му за съпорт,първа е за няква защита.I

Значи не мое да играеш. :lol: Прочети внимателно какво прави оръдието и може би ще разбереш защо е толкова добър. А улта му си е екстра. :D

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 19:36


И как по-точно да го прочета,след като няма описание? :)

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 19:36


Ся отивам да му правя сефтето на инженера.
Айде в петък да се събираме и да цъкаме.
Между другото, добави ме в клана, ама и да се насосам-може ли да ме повишиш до офицер, щото така и така май аз съм най-редовния...SaberFury

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 19:49


Трия играта и няма и да си направя труда да изпитам съжаление, разбираш ли...

Човек с 1689 PSR си избира Скаут. Прави му някакви абсолютно random предмети и през цялата игра не записа и едно убийство. Натискаме и тримата в средата, идва един Wild Soul, едвам не го убиваме и скаута тръгва след него. Последва го ВЪВ ФОНТАНА, разбираш ли, и си умря като пич, давайки на Moon Queen-a и Predator-а от другия отбор да ни изнасилят.

Бива, бива тъпаци в тая игра, ама пък чак толкова, разбираш ли... Да имаш 4:0 K:D и да нямаш и представа как да управляваш скаут... Това ми идва в повече.

И как става така, че само в един от 20 мача трябва да се падна със свестни хора? Малко не го схващам.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 20:44


Просто се е лигавело педерастчето му жалко. Заеби го. Заеби и триенето.
А относно свестните хора-най-лесни начин е да се научиш да печелиш сам играта :lol: :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 22:06


Не става. Както казах, когато ми скочат три и повече наядени копелета заради тъпите ми съотборници, не смогвам.

А играта започна толкова хубаво... Пет убийства до десетата минута и оня почна да се прави на интересен. Крадял съм му убийствата с Electric Tide, видиш ли. Идиот.

Ще влезна да изиграя една две на две, барем усетя малко победа... Може и едно на едно.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 22:47


Draksis написа:
Не става. Както казах, когато ми скочат три и повече наядени копелета заради тъпите ми съотборници, не смогвам.

А играта започна толкова хубаво... Пет убийства до десетата минута и оня почна да се прави на интересен. Крадял съм му убийствата с Electric Tide, видиш ли. Идиот.

Ще влезна да изиграя една две на две, барем усетя малко победа... Може и едно на едно.




Аз току-що ги разсипах самичък с Pyromancer
2 Warpcleft,Sacrfacial Stone,Staff of The Master и наполовина сглобена рапира.

Бтв с кой герой си бил?

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Дек 2009 23:23


Corrupted Disciple. На разположение имах ей тоя тъпия Скаут и Андромеда. Срещу Wild Soul, Moon Queen и Predator.

Пази боже от играта и на двамата, честно. Андромеда тръгна да прави Abyssal Skull. Представи си.

Както и да е, ей сега ги разсипах с Predator. Добра игра стана - 9/2/5. Двата пъти умрях, щото ми скочиха петима, а моите се дръпнаха назад и ме оставиха на произвола на съдбата. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Дек 2009 11:08


Добре, сега как мога да играя. На страницата където си правиш акаунта има поле за кей, а в началото на темата линка за кей не работи. Покана ли трябва ?

___________________________________


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Дек 2009 13:21


Finito написа:
Добре, сега как мога да играя. На страницата където си правиш акаунта има поле за кей, а в началото на темата линка за кей не работи. Покана ли трябва ?



Да.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Дек 2009 15:58


Draksis написа:
Corrupted Disciple. На разположение имах ей тоя тъпия Скаут и Андромеда. Срещу Wild Soul, Moon Queen и Predator.

Пази боже от играта и на двамата, честно. Андромеда тръгна да прави Abyssal Skull. Представи си.

Както и да е, ей сега ги разсипах с Predator. Добра игра стана - 9/2/5. Двата пъти умрях, щото ми скочиха петима, а моите се дръпнаха назад и ме оставиха на произвола на съдбата. :)


Ама Драк, вие не сте имали особено големи шансове срещу онез тримцата. Е ако Андрото беше добър можеше и да ги начукате, ама Предатора може да се оправя прилично със Скаут.А Дивата Душа си е такова самосиндикално шибаняче, че и сам сигурно ще ви бие :lol: :lol:
Иначе с Инженерчето ги разсипах-12/1/3.
Обаче беше ултимативния сеир накрая.Нас ни изнесоха, обаче ни оставиха дръвцето на 200 хп. Мойте тръгнаха да кънсийдват и аз им викам "Чакайте малко, сега ще дойдат на фонтана да ни убият.Като го направят всеки да стънва както може".
35 секунди по-късно SaberFury направи Hat-trick :lol: :lol: :lol:
Tва беше ебаси гаврата. Един от другия отбор ми вика "Respect, bro". Обаче най-бруталната гавра беше, че двама от съотборниците ми завършиха с по два кила и два с по един.Имахме общо 20убийства и съм участвал в 15 от тях :lol: :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Дек 2009 15:59


Bellgarion написа:
Може ли някой да ме покани в клана :) ? Пиша се Altav .

Да му еба майката бе! С тебе съм играл, имам те сред приятелите си и дори не знам че си бг :lol: :lol: :lol:
Ти май влезе в някакъв гилд...

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 03 Дек 2009 16:22


Finito аз имам покани и ако ти трябва ми пиши ще ти пратя


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com