Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 19:27


kadishona, научи се първо да пишеш неграмотнико и тогава си поствай глупостите по форумите. Ти си от тия палячовци които до 2030 година пак ще си цъкат cs 1.6 и старкрафт 1 , щото са безплатни и щото сте толкова зациклили че чак вече сте затъпели . Ходи си играй дотата с пикселите и квадратите и нарисуваната като от 15 годишен графика. На нас HoN си ни харесва повече . Ходи си тегли там безплатните игри от замунда и тн. и се радвай.

Истинските геймъри се превърлят на нови игри когато нещо ново и добро излезе. Погледни про играчите на wc3 , на unreal ,quake и на сума ти други игри. Почти никой от старите про геймъри вече не ги играе и си напуснаха кланове и тн. Само полуидиоти като теб циклят на една и съща игра по 10 години .


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Фев 2006 23:15
Мнения: 1436
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 20:47


Аз пък се кефя на War3 и на Цс 1.6 и на Диабло, а и на квадратите.

Проблем ?

___________________________________
.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 20:54


Романс, щеше да има проблем ако плюеше новото само защото е ново, както прави типа, когото откровено плюем.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Фев 2006 23:15
Мнения: 1436
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 20:59


Sentry написа:
Романс, щеше да има проблем ако плюеше новото само защото е ново, както прави типа, когото откровено плюем.


Просто тоя Saifur дразни.
Цитат:
Ходи си тегли там безплатните игри от замунда и тн. и се радвай.


Ти не си ли теглил ? А и тръгнал да ми разправя за някакви про геймъри ...

___________________________________
.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Сеп 2009 21:09


Романс написа:
Sentry написа:
Романс, щеше да има проблем ако плюеше новото само защото е ново, както прави типа, когото откровено плюем.


Просто тоя Saifur дразни.


Просто си обяснявам :)

Иначе и мен Saifur ме дразни малко, но като се сравни с тоя другия индивид е цвете.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Сеп 2009 20:54


Saifur написа:
kadishona, научи се първо да пишеш неграмотнико и тогава си поствай глупостите по форумите. Ти си от тия палячовци които до 2030 година пак ще си цъкат cs 1.6 и старкрафт 1 , щото са безплатни и щото сте толкова зациклили че чак вече сте затъпели . Ходи си играй дотата с пикселите и квадратите и нарисуваната като от 15 годишен графика. На нас HoN си ни харесва повече . Ходи си тегли там безплатните игри от замунда и тн. и се радвай.

Истинските геймъри се превърлят на нови игри когато нещо ново и добро излезе. Погледни про играчите на wc3 , на unreal ,quake и на сума ти други игри. Почти никой от старите про геймъри вече не ги играе и си напуснаха кланове и тн. Само полуидиоти като теб циклят на една и съща игра по 10 години .
хмммм, само ми кажи кое ми е "неграмотното". Аз играя всичко "ново", което излиза, стига да е хубаво. И аз като вас с нетърпение очаква D3,SC2,WoW:C , но въпреки, че е нова HoN просто не ми харесва.

Ти какви "Pпро геймъри" видя на новите игри? Кажи ми едно геймърско име, което да е известно на CoD, Crysis, Prototype? Аз също мога да ти кажа поне 15 имена oт SC, DotA, WoW.

Аз също ги играя "новите" игри, но те така са направени, че стават качествени!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Сеп 2009 21:00


Sentry написа:
Романс, щеше да има проблем ако плюеше новото само защото е ново, както прави типа, когото откровено плюем.

Ще съжалявате за двойният пост, но не мисля, че ще ви затрудни.


Така изглежда IQ-то ти не е достатъчно голямо за да ме разбереш, но ще направя последен опит!

Аз изказах мнение, с което казвам, че не харесвам играта, като споменах нейните отррицателни страни. Аз не плюя новото, аз го тествам и си казвам мнението там където трябва. Играта не е направена и това може да ви каже всеки, който е добър на DotA. Вие 13-14 годишните пишлемета, които преценявате играта само от графиката и като видите стара игра с перфектен геймплей и нова игра с готина графика и шибан геймплей избирате новата. Ако играта беше толкова добра вече нямаше да има играещи DotA..

Очаквам Вашият отговор и съм готов да споря с дни :) :devious:


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Сеп 2009 23:57


kadishona, повярвай ми, не искаш да намесваш IQта в общата картинка.

Колкото до това, което стана, мога да го обобщя така - ти изказа мнение, аз изказах противоположно на твоето мнение, като показах недостатъците в твоята логика и тогава ти започна да ревеш и да говориш пълни глупости. Играта има абсолютно същия gameplay като DOTA, има по-добър интерфейс и графика. Също така тя е в beta версия, което значи, че е в изпитателна версия, в която се проверява дали са балансирани добре статистиките на всичко в играта, търсят се бъгове и се отстраняват. Това е сложен процес и не става от веднъж.

От чисто техническа гледна точка Heroes of Newerth може да се развива неограничено, докато DOTA е карта на Warcraft 3, което значи, че е ограничена от възможностите на map editor-а на съответната игра, както и от техническите и възможности като цяло. Колкото и добър да е един editor, той не може да стъпи и на малкия пръст на човек с компилатор, който разбира какво прави. Още по-малко може един единствен map maker да стъпи на малкия пръст на студио от опитни програмисти, имащи зад гърба си три издадени печеливши игри. Има и още един фактор - S2 Games нямат издател, което значи, че нямат ограничения във времето да завършат проекта си, от което пък можем да кажем, че ще балансират и правят играта по-добра и по-добра, докато не се хареса на феновете, които ще я купят. Те в много отношения са като тима, който работеше по Mythos - хора, които се вслушват в съветите на тези, които играят игрите им и се стремят да ги задоволят. Пичът, за когото говориш с такава възхвала, може би прави същото, но той е сам и не може да смогне на цял екип създатели на игри. Огромната преднина, която имаше DOTA като content е вече стопена и само за няколко месеца HoN ще има много повече опции, герои и предмети, отколкото в прословутата War3 карта.

Така, след като изяснихме няколко основни неща около играта, мисля да погледна и забележката за 13-14 годишните пишлемета, и обещанието ти за неколкодневен спор. По този въпрос ще бъда кратък. Явно се мислиш за много голям, но мога да те уверя, че не е така. Ти може и да имаш времето да спориш с дни и да упорстваш, да си тракаш по клавиатурата без да четеш и да се мислиш за велик, но за жалост моето време ми е прекалено ценно, за да се занимавам с такива детински неща. Каквото имах да казвам - казал съм го. Доколко то е вярно - всеки четящ темата може да ти каже. Ти нямаш аргументи, с които да го обориш, и всеки следващ твой пост в тази тема просто ще покаже, колко незрял си всъщност. Така че, моля те, спести си псувните на много хора, които харесват играта, и отиди да се занимаваш с нещо по-продуктивно.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Сеп 2009 11:15


Не следя темата но имам 2 Keya, който му трябва да пише в темата.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Сеп 2009 11:51


chrizZo написа:
Не следя темата но имам 2 Keya, който му трябва да пише в темата.


плс дай един 6ото не ми отваря линка на мене :(


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Сеп 2009 12:15


И аз бих го искал
мейла ми е
newromancer@abv.bg


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Сеп 2009 12:18


snyk1i написа:
chrizZo написа:
Не следя темата но имам 2 Keya, който му трябва да пише в темата.


плс дай един 6ото не ми отваря линка на мене :(


ако може на ЛС или на скайп - courage789


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Сеп 2009 17:27


kokyto, готов си!
snyk1i, готов си!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Сеп 2009 19:52


мерси братле спести ми много 4акане


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2008 17:53
Мнения: 1499
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 15 Сеп 2009 16:08


Никой ли няма кей-че? ):

___________________________________
Brenda, LaTisha, Linda, Felicia, Dawn, LeShaun, Ines, and Alicia, Teresa, Monica, Sharron, Nicki, Lisa, Veronica, Karen, Vicky, Cookies, Tonya, Diane, Lori and Carla, Marina, Selena, Katrina, Sabrina, About three Kim's, LaToya, and Tina, Shelley...


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Авг 2009 09:32
Мнения: 16
Местоположение: ...
В момента играе: DotA , LoL
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 15:00


Не .


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 15:02


Sentry написа:
kadishona,...
Няма да ти цитирам поста, за да не оспамваме темата.

Всяка една игра се прави с определен баланс. В игри като Age of Myths, Red Alert 3 etc. просто са направени подобни единици за расите/героите, издателите са си играли една година, дали са $ 1 000 000 бюджет, очакват $ 2 000 000 печалба така и става. И такива като теб си копуват играта, радват и се и я изтриват след някой друг ден. Игри като StarCraft, DotA, WoW, и може би W3, всеки един детайл е от голямо значение, защото в тези игри, играчът може да вникне, а не просто да се радва на светулките и "красивата" графика.Сега сигурно ше ми кажеш, че и в тези игри има недостатъци. Може би игра, която също се играе, но аз не харесвам, поради липсата на мисъл в нея е Counter-Strike Например на последния голям турнир на w3, победителят изнесе всички с Militia на Human. В WoW, на всеки пач има няколко доминиращи класа над останалите. В момента в DotA, има почти непобедими отбори. Но мога да ти кажа, че тези грешки в кода се намират, защото някой толкова много е играл играта, че накрая ги е открил, и е станал толкова добър, че за него тези грешки да важат. Перфектният баланс на игра е НЕВЪЗМОЖЕН, но компанията BLIZZARD до сега се е доближавала най-много до "перфектното"
Ето ти един сайт - http://www.gosugamers.net (може и да си го чувал), да видиш какви игри се играят на турнири и от "истински" геймъри.

Защото до сега истински турнири не са се провеждали по-игра, която не е на близ, като изключим CS.

Не само 1 човек, намира баланса, това се парви от милиони играчи, и стотици тестъри, които пишат ежедневно на IceFrog, който (не сам) се справя с DotA-та, докато екипат на HON, сам решава какво да прави...

Колкото до HoN, пожелавам им успех, нека направят нещо, нека баланса им да заприлича на близардския, но мога да ти кажа, че НЯМА да има популярни турнири, заради нястнотиите в графиката.
Само не спори с т'ва което казах на горния ред, защото както виждаш игрите които се играят по турнири не от вчера(осен ако не ги прави blizz както сега ще стане с Diablo и SC2, даже за SC имам предчуствие че при него ще има баланс но ще има и много светлинки) !!! дори те и да имитират по-стари

Regards

едит: виш коментарите тук http://www.gosugamers.net/dota/features/2473

едит2: Извадих 2 последователни коментара, за тези които не им се отваря линка:

#24 [DotA] [Netherlands] Muga_Riptide 1
Appart from the grafics and the reconnect it's inferiour to dota in every single way. Play dota stay pro.
4 days ago

#25 [Orc] [Bulgaria] Feel_My_Pain 1
YEA SO NICE GAME NOT . When you play 2 games in a row your head will explode cuz of "gorgeous" graphic and everything sux.

и още един :) :

DotA successor? Pffttt get a life. I already played almost 80 games and my conclusion about HoN are :

- The graphic is too much.
- Sometime you cant identified a hero since the color are the same.
- I always lost in the jungle every time I want to runaway from enemy.
- The casting animation is not clear.
- Terrible shop. Terrible item icons.
- The atmosphere is so gloomy all over the game either night or day time.
- The only best thing about this game is if you dc, you can reconnect again.

HoN>DotA = only for pubs!!!!

Да не говорим за обикновенните хетърски коментари от рода на HoN Sux, DotA Rlz...


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 15:32


kadishona написа:
В момента в DotA, има почти непобедими отбори.

Винаги е имало. Thank god за -cm :D

Цитат:
Перфектният баланс на игра е НЕВЪЗМОЖЕН, но компанията BLIZZARD до сега се е доближавала най-много до "перфектното"

Не съм съгласен. Има доста игри с баланс на такова ниво.
btw Warcraft за 1v1 може да е балансиран, но примерно 4в4 има доста непобедими експлойти.
Цитат:
Ето ти един сайт - http://www.gosugamers.net (може и да си го чувал), да видиш какви игри се играят на турнири и от "истински" геймъри.
Защото до сега истински турнири не са се провеждали по-игра, която не е на близ, като изключим CS.

И тук не съм съгласен. Halo, доста файтър игри ( особено по азия), Project gotham racing , Age of empires, CоD, Quake, UT и още множество заглавия са имали и някои продължават да имат големи турнири. Дори гледах по eurosport турнир между отбори от цял свят, където нямаше игра на близърд.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 15:34


ако някой има допълнителен beta key да праща invite на e-mail: sp1r00@yahoo.com на един приятел му се играе


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Сеп 2009 15:44


kadishona написа:
...


Братле, дори и да се скъсваш да рекламираш ДотА, дори и да си счупиш пръстите от копиране на чужди коментари, за да ни "убедиш", че ДотА е по-добрата, ние няма да ти обърнем внимание и ще продължим да си играем на HoN. Защо ли? Защото ни харесва повече. Кво като има по-шарена графика и онези прословути "светулки"? Аз лично играя, за да си правя кефа, не защото масата идиоти са се лепнали за една игра и тръпнат някой да не я обиди, в следствие на което вадят тефтерчетата със заучени фрази и хукват да я защитават като легионери - Рим.

През кура ми е какво ще стане с HoN, разбираш ли? Може и да я спрат десет минути след като съм си я купил, не ми пука - ще се преместя на нова игра. Играя, за да ми е приятно.

А ти, ако беше малко по-умен, нямаше да стоиш в тоя форум и да сипеш суперлативи за ДотА, тръпнейки в очакване най-накрая да кажем "ми прав си, мамка му, кво праим с тая игра, давай да се местим на ДотА-та", а щеше да теглиш една благословия на глупостта ни, да излезеш, да се разтъпчеш и да се забавляваш с приятелки.

Просто приятелски съвет.

Та да се върнем на темата - любителски въпрос - бихте ли се съгласили, че Runed Axe (демек Battlefury на DotA май) е добър избор за една Аракна?

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com