Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 16:06


Saifur prati i na men igraq ot dosta godini dota oshte ot 5 iii neshto si ne pomna to4no i moga da igraq s vas prosto 4akam klu4 ot 15 dena i ve4e neznam kfo da naparvq.Za vseki slu4ai maila mi e : abxasxb@abv.bg


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 16:12


gladey написа:
http://www.xfire.com/profile/gladiator1231 играех ДотА до преди 2 месеца някъде и се отказах, все се намираше някой да прецака играта и ми омръзна само да се нервя. Преди няколко дни разбрах за HoN и ми се иска да е играя, като гледам доста добре са е направили с множество подобрения, пробвах да се сдобия с бета ключ, но явно е твърде късно сега. Та надявам се на твоята помощ за ключа :wink:. Доста играех ДотА преди, към 2 години с прекъсвания, сега само трябва свикна няколко дни с новите имена и шарениики и може играем зедно, мисля че играя доста добре та ще се сработим :)
gladey@abv.bg това е майл-а ако прецениш, пращай ключа :) ще се разберем допълнително ако искаш да играем заедно (skype, xfire). Благодаря предварително! :D


Добър мазник си :) !


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 17:17


Draksis написа:
angelbg написа:
Аз се нуждая от 1 покана ако някои има моля да ми я прати на тоза маил : abxasxb@abv.bg ще съм му много благодарен.Благодаря предварително.


Нямаме. Никой няма. Изразходвахме ги. Като пуснат други, тогава ще трябва да си вземеш, братле. Съжалявам.
Аз иам 6.Който иска да ме ПМ щото темата не я следя


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Сеп 2009 13:41
Мнения: 2
Местоположение: Пазарджик
В момента играе: Call of Duty 2
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 17:46


chrizZo написа:
gladey написа:
http://www.xfire.com/profile/gladiator1231 играех ДотА до преди 2 месеца някъде и се отказах, все се намираше някой да прецака играта и ми омръзна само да се нервя. Преди няколко дни разбрах за HoN и ми се иска да е играя, като гледам доста добре са е направили с множество подобрения, пробвах да се сдобия с бета ключ, но явно е твърде късно сега. Та надявам се на твоята помощ за ключа :wink:. Доста играех ДотА преди, към 2 години с прекъсвания, сега само трябва свикна няколко дни с новите имена и шарениики и може играем зедно, мисля че играя доста добре та ще се сработим :)
gladey@abv.bg това е майл-а ако прецениш, пращай ключа :) ще се разберем допълнително ако искаш да играем заедно (skype, xfire). Благодаря предварително! :D


Добър мазник си :) !

Вярно ли ве.. не знаех :shock:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 18:46


Към момците напиращи да играят:ТОВА НЕ Е ДОТА!!!
А едно тъпо, глупаво, но страшно зарибяващо копие :lol: :lol:


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 04 Сеп 2009 19:21


Chrizzo i Anomaly свържете се с мен на скайп bgsaifur вероятно ще ви дам 2 ключа. Angelbg , мисля и на теб да дам един бета акаунт , свържи се с мен на посочения скайп.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 05 Сеп 2009 01:14


Току-що изиграх една от най-отчайващите игри в целия ми стаж на HoN.

Играем трима на трима. Избирам си аз Jereziah, барем го видя на какво мяза. Моите идиоти си избират Scout и Arachna. Паднахме се срещу Zephyr, Soulstealer и Succubus.

Знам какво си мислите. С малко мисъл щяхме да ги изнасилим толкова яко, че да concede-нат още на петата минута. Но не би. Аракната ни си направи като първи предмет Helm of the Black Legion и си остана с него, Скаута си взе просто един Soulscream Ring и после един Battlehammer, и това им бяха целите инвентари. Аракната нахрани толкова зверски противниковия Soulstealer, че докато аз едвам кретах към 12 ниво, той вече беше на 20-то, с Shieldbreaker, Warpcleft и Dancing Blade в арсенала си. Скаута си остана на 8 ниво.

Излишно е да казвам, че Zephyr и Сукубата бяха напълно ненужни. Срещу такъв Soulstealer четирима не могат да се справят, камо ли ние.

По принцип избягвам да се впускам в такива произволни битки, когато не знам дали мога да разчитам на хората до мен и затова дебна да играя само с приятели. Но от време на време ме хващат дяволите, впускам се в "една игра само"... И си плащам за това.

Иронията беше в това, че в началото Скаута обиди абсолютно всички в чата, крещейки неистово заради факта, че видиш ли, избрали сме си грешните герои и той, ТОЙ, избирайки персонажа си, означава по default разбираема победа за нас. И какво се оказа? Че глупакът е въздух под налягане.

Многократно съм ви пожелавал да не попадате на идиоти като тези, с които аз ежедневно играя. За съжаление, шарената графика привлича много лапетии, които, както се изрази Сейгар, имат тактическа боеспособност от -67%.

Тъжно, но факт.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 05 Сеп 2009 08:08


Nqkoi moje li da mi obqsni kak stavat tezi pokani na 5 lvl za da pomolq 1 fr da go napravim ?


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 05 Сеп 2009 14:59


ako nqkoi iska da pi6e moga vi ponau4a kak se igrae :P:P:P aJlkOxoJluK mi e nika


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Фев 2006 19:55
Мнения: 15
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Сеп 2009 11:35


Някой може ли и на мен да ми прати бета кей?
Маила ми е dilian_velev@mail.bg


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Сеп 2009 22:07


Ще съм благодарен ако някой прати и та мене бета кий
мейла ми е newromancer@abv.bg


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 08 Сеп 2009 13:31


OMG ВСИЧКИТЕ МИ ПИКОВЕ ОТИДОХА НА КИНО:
Цитат:
ERROR 403 - Disabled access

Вие сте баннат от Pic-BG.NeT. За повече информация се свържете с нас на: support@pic-bg.net.

За да премахнете бана си, изпратете СМС с текст "pay pbg" (без кавичките) на номер 1703 след което ще получите обратен СМС с код, който трябва да ни изпратите на имейл: support@pic-bg.net като в писмото напишете вашето IP и ни уведомите, че сте бил баннат! Цената на смс-а е 4.80лв с ДДС.


WTFFFF?
да ги еба в простите лами.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 08 Сеп 2009 14:17


Ааа баси бе. Що са те баннали?


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 08 Сеп 2009 14:24


щото искат пари лакомите...

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 06:23


Последните игри, които играя, всичко живо си прави Nullstone. Баси, добре, съгласен съм да негативира една магия, насочена към притежателя, но поне "охлаждането" му да не беше 20 секунди, бе да еба... Използвам Ултимат, то ми го негативира и после - нъцки, на мен умението след това ми се зарежда за "някакви си" 2 минути, докато на оня само се е обърнал за секунда и хоп! - пак неуязвимост.

Тъпо, поне минута да беше "охлаждането".

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 10:58


тука даже е повече, на дота е 16 секунди :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 11:41


преди беше 1 минута, както вика дарксис (на дотата), но предмета беше безсмислен и затова намалиха значително цд-то

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 19:24


angelbg, написах в поста си да се свържеш по скайпа с мен за да ти дам key . ако го беше прочел досега вече щеше да цъкаш играта . хем искате ключове хем не четете когато някой ви предлага .


Профил

Аватар
Регистриран на:
23 Авг 2009 17:10
Мнения: 528
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 19:30


Някой ако има key да ми го изпрати на sylar66666@mail.bg


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Сеп 2009 22:57


къде е Виндоумейкър и какво става с клана?
някой репортнал ли е положението?

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com