Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 11:49


Ох как искам един бета кий ама насекъде свършили Пуу ...


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Юли 2002 21:05
Мнения: 739
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 11:52


Swiftblade написа:
Вижте ся кво имам предвид за киковете-не да пускам вот за кикването на някого, а направо да го кикна без да се церемоня с разни кретени!!!



Офф... и някое педалче като реши да се направи на интересно, щото губи от добрия играч и айде киква го. Подобна власт на кретенчета не трябва да се дава. Мислиш ли изобщо с главата си?

___________________________________
evil knows no good


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 12:48


Пожелавам ви никога, ама никога да не се падате с простаци като тези, с които току-що бях в един отбор. Никакъв съпорт, братче, всеки ходи където си иска по картата, гледа собствения си гъз и въобще не го е еня за другите. Спечелихме, само защото от техния отбор напуснаха двама. Иначе щяха да ни изнасилят.

Ей, когато бяха още слаби, не натиснахме да приключим всичко бързо, ами чакаме. Кво чакаме... Самичък им изнесох трите кули в средата, двете до Sacrificial Shrine-a и самия Shrine. Не и без да умра 10 пъти и тотално да нахраня Madman-a им, де. Стана 25 level човека, взе си предметите и почна да ни трепе и петимата профилактично.

Аман от егоистични копелета.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Юли 2002 21:05
Мнения: 739
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 13:08


Аз с Гарена ДОТА-та кви ядове имам.. заеби. :lol: :lol: Губя 2 часа, губим Играта, онея нуубове, я 2-ма ще лийвнат, я 3-ма ще се псуват вместо да играят. Аман от лапета и тъпаци, аман! :roll:

___________________________________
evil knows no good


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 13:39


Против лапета нямам нищо против, братле, нека и те да си играят, ама с мисъл. Виждал съм 12-годишни, които правят цялата игра на отбора, и 20-годишни, които не могат да се ориентират в обстановката вече 22 игри. Затова по-скоро трябва да се казва аман от егоисти и (тва е вярно) тъпаци. Щото един да си гледа само своите статове, друг да не може да си управлява героя както трябва, и сме заминали.

Най ме е яд, че не можах и едно-единствено убийство да направя в играта, за която разправях предишния си пост. Бях 0/10/4. Как се прави това, особено със Soulstealer, ми е непонятно.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 14:05


следващото изречение е към всички leaver-и в игрите на HoN:
ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА!

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 14:41


Ех сега, когато напуснат по собствено желание, да, тогава може да се псуват, но на тези, които им е спрял нета... Като например вчера имаше масивен токов удар и на мен ми спря нета. Естествено, за повече от три часа. А тъкмо се бяхме засилили с моя отбор за последен удар върху Shrine-a на противниците. Така че вместо победа, се озовах изведнъж със загуба. Гадост.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 14:48


разбира се че се отнася към тези които излизат умишлено.
убият ги 1 път и решават че няма смисъл да играя повече...

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 16:17


Ей сега играхме една игра... не е за разправяне. Magmus, Hellbringer и Soulstealer срещу Accursed, Pyromancer и Magebane. Моите нахраниха противниковия отбор, станаха на по 20 ниво хората и ни почнаха, както си му е реда. Накрая - concede...

Ама колкото и да тичам по картата и да трепя онези гадове, не мога да спечеля сам срещу трима, бе. Те моите само да видят червена точка по картата, и беж към лагера. И докато бягат, вземат, че ги убият. Ами то така - какво правим? :icq20:

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 16:48


пикваш Валкирия и помпиш R :D

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 17:46


Ако некой има излишен beta key да праща лс :D Играя дота в гарена и не бих искал да пропусна шанса да я пробвам.


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 16:37
Мнения: 825
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 18:22


Хохохо тоя Magmus направо ги изнасилих :twisted:

+1 към бройката на герой с които мога да играя

ЕДИТ-една проста равносметка

Magmus(az)
Scout
Arachna
Thunderbringer
Pyromancer

vs.

Accursed
Pebbles
Pharaoh
Night Hound
Soulstealer

Кой би според вас?

___________________________________
rome will burn when it's time has come
ottoman tribes fate away
the social cults empower puppet men
leaving me to pull the strings


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 18:28


Извинявай, ама Magmus е най-небалансираното животно в тая игра, дори Accursed-а не е толкова imba, а при положение, че имате Arachna и Thunderbringer в отбора не виждам за какво да си говорим.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 18:40


magebane> magmus
legioner> magmus
predator> magmus

и изобщо всякакъв герой с ескейп мека и маджик имуни бие магмуса.
отделно че можете да си направите предмета за аватар който също ви дава magic umunity.
не виждам какъв е проблема :D

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 18:45


Току-що изиграх страшно шибана игра. Айде, в началото беше добре, ама след десетата минута, пази Боже. Всеки ходи (буквално) където си иска, прави каквото му е на акъла, бие неутрални крийпове (уж щото много му трябват нива) и аз бях оставен на произвола на съдбата. Добре, да бъда с някой боен герой, разбирам. Ама аз бях с Glacius. Съпорт герой. Срещу Valkirye, Thunderbringer, Magebane, Magmus и Arachna. Такъв бой още не бях ял. Викам им "Айде малко съпорт бе мамка му, помогнете ми", те "GTFO". Добре, то на какви хора трябва да се паднеш в игра, за да биеш, бе мамка му? На хора, които ти разчитат мислите ли?

Най-лошото е, че нахраних противниковия отбор. И аз опрах и боя, и псувните на съотборниците си.

Коефициента ми просто се срина. Няма да се изненадам някоя сутрин да съм под 1100...

A Magmus-a е простак. Не мога да му правя никоя магия, пусне ли си улта. Извращение.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 18:49


аз вече отивам към 1700 :P
и не е трябвало да се пикваш с глацирания при такива противници.
ако е било AR мод по-добре да беше репикнал :)

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 19:02


Не, въобще не трябваше да се присъединявам към тия простаци, заеби. Аз отначало си избрах Soulstealer-a, ама един от моите ми вика "Моля те, дай ми го на мене, избери си друг", и аз, каквато съм добра душа, му го давам. А противниковия отбор изчакаха до последния възможен момент да си изберат персонажите. Тоест - чакай, Пенке, пък избери имбав герой срещу другите.

Е, моите бяха Madman, Pyromancer, Soulstealer (споменах го вече), и Accursed. С малко повечко късмет и отборна игра щяхме да ги бием, макар и с малко зор, защото моите бяха добри. Наистина добри. Но в същото време и адски егоистични.

Добре, как по дяволите очакват аз сам да задържа петима, докато те си крийпват на рандъм места из картата? Как изобщо са се научили да играят, не ми е ясно.

Нямам късмет аз, не ми се падат добри играчи често... по-скоро много рядко.

Поздравления за тебе де, ти си добър играч. Но пък да си кажа, на мен ми идва малко нагорно всеки път да се падам с идиоти.

Някой ден ще взема да изпуша и ще гръмна някой, да знаеш. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 19:39


абе хора вчера играх с "вашата звезда" Spine 1 в 1 ем този ме заби в земята играем Keeper vs Keeper убивам го и тои почва да спами омръзнало му да пада от бъгове в бета версиите под улт можело да се бие направо сам се смял 15 мин сиг а ако ш праим някои клан гаме така да го наречеме пишете ми на skype pro_gamer_1 защото ме мързи да отварям поста а widow нета от онези дни беше страшен отваряше ми вбокса 3 мин но се пак Батлантис Нет та аи cya и пишете щото като гледам как се ваикат някои от какви са падали ми става лошо :lol:


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 19:47


Ей, иддяд 2, успокой се малко. Какво за Widow приказваш, а и на всеки му се случва да падне. Бтш от къде си и на Атлантис нет ли си?


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Авг 2009 19:59


Уиски, то едно на едно ако си добър, няма начин да не биеш, ама ако попаднеш на четирима идиоти, които правят каквото си знаят, и онези дойдат, докато се мъчиш да направиш нещо сам, я да видим дали и ти няма да псуваш.

Нейсе, ще почнеш и ти да спамиш на какви простаци си попаднал, споко.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com