Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 13:34


Тук съм от лятото на 2005-та, а все още се чувствам като нюфаг. И какви са тия кардинални заявления от типа на "това ми е последна тема"??? Понякога се отнасям и забравям да вляза, но иначе ежедневно съм тук и следя нещата. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 13:45


Serious Sam написа:
Тук съм от лятото на 2005-та, а все още се чувствам като нюфаг. И какви са тия кардинални заявления от типа на "това ми е последна тема"??? Понякога се отнасям и забравям да вляза, но иначе ежедневно съм тук и следя нещата. :D


ама ти не беше ли админ?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 13:53


:D :D :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 14:09


The Arrow написа:
Serious Sam написа:
Тук съм от лятото на 2005-та, а все още се чувствам като нюфаг. И какви са тия кардинални заявления от типа на "това ми е последна тема"??? Понякога се отнасям и забравям да вляза, но иначе ежедневно съм тук и следя нещата. :D


ама ти не беше ли админ?

Е, това е от около три години. Някъде от края на 2014-та, когато получих модераторски права, а в началото на 2015-та - администраторски, за да мога по-ефективно да разчистя оная сган в главната страница. Тогава имаше тонове лайна под всяка новина и статия, и модераторските правомощия не ми даваха пълен достъп до опциите за управление на съдържанието и потребителите. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 14:58


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 15:15


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 20:00


Аз пък вече гледам да не изпитвам никаква носталгия към нищо, че само се депресирам. Гледам да мисля само за бъдещето и това е. Специално по форума, никога не съм изпитвал особена носталгия, тъй като влизам сравнително редовно, а може би и защото никога не е бил някаква съществена част от живота ми.

П.П. Паметника е на съветската (окупаторска) армия, не руската :wink:


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 22:04


Тя руската е имперска, което я прави етнически разнородна, тъй че пак не е руска.
И юридически погледнато влиза на територията на суверенна държава (Османската империя) и завзема чрез военна сила нейна територия т.е. окупира я. :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 26 Ное 2018 22:12


Ще се съглася с Майстора тук :!: Много се дразня от такива носталгични неща :!: Добре, че не съм алтернативен акаунт на някой стар потребител, който сега не пише :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 27 Ное 2018 14:37


Май неуспешен опит за шега предвид факта, че съм обвиняван за такъв :oops:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 27 Ное 2018 19:19


Като човек който не е напускал форума почти от самото му създаване, винаги сте ми били странни с тези носталгии и тази драма. От години насам всеки ден на работа минавам оттук да видя кое накъде и дори бих казал че в сравнение с низините, до които форумът е достигал през годините (като миналата година, когато си беше 50 на 50 дали като цъкна на иконката форумът изобщо ще се отвори), сега направо сме си добре. Ще изпитвам носталгия по форума като го оставите да умре. :arrow:

Иначе сте ми много смешни "очуканите от живота" сериозни господа, които толкова нямате една-две минути да хвърлите едно око на форума. :lol:

Каквото и да правите, не работите повече от 7 часа и половина и не ебете повече от 1 час, така че изобщо не се превъзнасяйте по забързания си живот. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 27 Ное 2018 19:21


Валентин I написа:
Като човек който не е напускал форума почти от самото му създаване, винаги сте ми били странни с тези носталгии и тази драма. От години насам всеки ден на работа минавам оттук да видя кое накъде и дори бих казал че в сравнение с низините, до които форумът е достигал през годините (като миналата година, когато си беше 50 на 50 дали като цъкна на иконката форумът изобщо ще се отвори), сега направо сме си добре. Ще изпитвам носталгия по форума като го оставите да умре. :arrow:

Иначе сте ми много смешни "очуканите от живота" сериозни господа, които толкова нямате една-две минути да хвърлите едно око на форума. :lol:

Каквото и да правите, не работите повече от 7 часа и половина и не ебете повече от 1 час, така че изобщо не се превъзнасяйте по забързания си живот. :lol:


+1

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 27 Ное 2018 20:41


Има някои дето ги е срам от форума, понеже "Какво ще си помислят момичетата за мен ако разберат, че влизам тук!?!?!" (предполагам някакъв майтап е било може би, аз понякога бавно ги стоплям нещата...). Имаше и хора, които бяха дълбоко убедени, че форума им пречи на личностното развитие. :D

Иначе +1 за Вальо и от мен.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 27 Ное 2018 23:12


И аз не ги разбирам тия прехласвания и хиперболи. В смисъл това е просто един шибан форум, какво толкова ? Разправяте колко е готино е било, ама сега сме очукани от живота и затова нека това мега яко нещо да умре и аз никога няма да влизам тук... щот ми е вече голяма работата. Като толкова те кефи нещо защо трябва да го оставяш в миналото ? Това при условие, че става дума за някакъв форум, да напишеш нещо от време на време едва ли е чак такъв непосилен ангажимент за мега развития, отрудения и пълен с анжажименти възрастен човек :D

п.п От всички форумци тук, май на живо съм виждал само Данте - в един фитнес у Варна. Беше голям майтайп щот аз го зяпах бая време, чудейки се откъде ми е познат. След фитнеса влязох в темата "с кого коментирате" и той ми беше написал , че правя грешно упражненията :D
Втория път беше като се разминахме в морската градина.

Като цяло не познавам никой от тук лично и никой не ме познава мене, така че ми е напълно ясно че ще си остана нюфаг ако ще да минат и 50 години. Мен това си ме устройва, защото аз предимно използвам форумите да разтоварвам пишейки булшитове, удобно "прикрит" зад някакъв аватар и никнeйм.

Да си призная обаче ако не бяха проблемите с логването които имах доскоро, може би щях да се навия да дойда на последната форумна среща, която беше това лято. От две години съм в София и от тогава досега животът ми е пълно еднообразие (работа , вкъщи, спане, работа...). Това става аутистично даже и за моите стандарти. Освен колегите, нямам други познати тук, а малкото останали хора от форума(както и тези които вече не влизат и си ги спомням ) ми изжлеждат готини или най-малкото интересни :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 28 Ное 2018 01:24


Dante написа:
И влязох във форума за пръв път от минимум година, очаквайки да е тотално умрял. Попаднах обаче на темата на Rico и почувствах призив да напиша нещо.
Rico - чичи - да си жив и здрав, другото ще се оправи. Ти си пичага, виждали сме се няколко пъти през годините и съм останал със супер впечатление. Видях ти и постовете във Фейса и са много надъхващи и оптимистични - продължавай все така. Съжалявам за случилото си - това е животът и на всеки от нас ще му се случат подобни неща - за съжаление. В момента пиша документална книга, заради която трябва да се виждам с хора с много, много по-тежки съдби, които продължават - не се отказвай. :)


И аз така случайно влезнах във форума покрай разговор с Distа с който се видяхме преди месец и се заприказвахме за старите дни.

Shit happens nigga but only one way to move, forward ;) Жив и здрав.

Иначе споделям мнението ти, покрай форума на PC Mania се запознах с толкова хора, а покрай тях с още коооолко хора. Реално прекарах my late teenage years / early adulthood с половината немска/френска покрай хора от форума. Was fun times, paintball турнирите и прочие. Даже тия дни ще ходя на рд на приятели с които се познавам заради хора от форума.

Definitely marked my BG experience for sure.

Serious Sam написа:
Тук съм от лятото на 2005-та, а все още се чувствам като нюфаг. И какви са тия кардинални заявления от типа на "това ми е последна тема"??? Понякога се отнасям и забравям да вляза, но иначе ежедневно съм тук и следя нещата. :D


Човека като мен не е влизал от мега много време и споделя емоция. What's the issue?

Валентин I написа:
Като човек който не е напускал форума почти от самото му създаване, винаги сте ми били странни с тези носталгии и тази драма. От години насам всеки ден на работа минавам оттук да видя кое накъде и дори бих казал че в сравнение с низините, до които форумът е достигал през годините (като миналата година, когато си беше 50 на 50 дали като цъкна на иконката форумът изобщо ще се отвори), сега направо сме си добре. Ще изпитвам носталгия по форума като го оставите да умре.

Иначе сте ми много смешни "очуканите от живота" сериозни господа, които толкова нямате една-две минути да хвърлите едно око на форума.

Каквото и да правите, не работите повече от 7 часа и половина и не ебете повече от 1 час, така че изобщо не се превъзнасяйте по забързания си живот.


Драма няма бро, people sharing experiences and emotions. Не съм те виждал на нито една форумна, so you were never part of it I suppose. Most people have moved on from the forum in one way, shape or form. Не е въпрос на "нямане на време".

Serious Sam написа:
Има някои дето ги е срам от форума, понеже "Какво ще си помислят момичетата за мен ако разберат, че влизам тук!?!?!" (предполагам някакъв майтап е било може би, аз понякога бавно ги стоплям нещата...). Имаше и хора, които бяха дълбоко убедени, че форума им пречи на личностното развитие. :D

Иначе +1 за Вальо и от мен.


Lmao. When has that ever happened?

vanmx написа:
И аз не ги разбирам тия прехласвания и хиперболи. В смисъл това е просто един шибан форум, какво толкова ? Разправяте колко е готино е било, ама сега сме очукани от живота и затова нека това мега яко нещо да умре и аз никога няма да влизам тук... щот ми е вече голяма работата. Като толкова те кефи нещо защо трябва да го оставяш в миналото ? Това при условие, че става дума за някакъв форум, да напишеш нещо от време на време едва ли е чак такъв непосилен ангажимент за мега развития, отрудения и пълен с анжажименти възрастен човек :D

п.п От всички форумци тук, май на живо съм виждал само Данте - в един фитнес у Варна. Беше голям майтайп щот аз го зяпах бая време, чудейки се откъде ми е познат. След фитнеса влязох в темата "с кого коментирате" и той ми беше написал , че правя грешно упражненията :D
Втория път беше като се разминахме в морската градина.

Като цяло не познавам никой от тук лично и никой не ме познава мене, така че ми е напълно ясно че ще си остана нюфаг ако ще да минат и 50 години. Мен това си ме устройва, защото аз предимно използвам форумите да разтоварвам пишейки булшитове, удобно "прикрит" зад някакъв аватар и никнeйм.

Да си призная обаче ако не бяха проблемите с логването които имах доскоро, може би щях да се навия да дойда на последната форумна среща, която беше това лято. От две години съм в София и от тогава досега животът ми е пълно еднообразие (работа , вкъщи, спане, работа...). Това става аутистично даже и за моите стандарти. Освен колегите, нямам други познати тук, а малкото останали хора от форума(както и тези които вече не влизат и си ги спомням ) ми изжлеждат готини или най-малкото интересни :D


Again, няма смисъл да коментираш при положение, че не познаваш никой от форума. За мен лично 80% от познанствата ми в бг се базират на хора от форума (хора които отдавна не пишат тук вече) и хора които познавам покрай тях. Няма как да relate-неш при положение, че не си бил на нито една форумна и години случки с хора и прочие. А сега дори и да има форумна трудно ще събереш ядрото на форума онова което беше преди години.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 28 Ное 2018 01:25


Имахме си тема със снимки, де да знам.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 28 Ное 2018 11:26


Напротив, постнах си там една снимка, няколко дена преди да се видим с Dante у фитнеса във Варна :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 28 Ное 2018 11:54


Rico написа:
Не съм те виждал на нито една форумна, so you were never part of it I suppose...

Сéди малко. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 28 Ное 2018 12:51


Rico написа:
Lmao. When has that ever happened?

Няма да цитирам имена. Първото съм го виждал като коментари от разни хора, които вече не пишат тук, второто - от един конкретен човек, който уж поради тази причина си наложи да не влиза.

Rico написа:
Човека като мен не е влизал от мега много време и споделя емоция. What's the issue?
Dante написа:
Форумът вече е труп, това сигурно е последната ми тема тук, но изпитах нужда да я пусна.

Като изключим наистина стойностната оценка на случилото се през години, както и равносметката, която си дава Dante, този ред не го разбирам. Просто поредния драматичен коментар с лайтмотив "Това е последната ми тема", "Тръгвам си", "Сбогом"... Само за да мине след една година и да напише нова тема "Как сте пичове, кво си правите"... :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: Д'еба таз носталгия
Публикувано на: 29 Ное 2018 00:14


:D :D :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com