Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: S.T.A.L.K.E.R. трилогия - на физически носител
Публикувано на: 02 Юни 2018 16:19


Така, след следкавичното и бомбастично разкритие, че СТАЛКЕРА не е напълно свършен, почувствах, че е време "да се прибера" в Зоната, край накладения лагерен огън и китарната песен, и ето ме тук -търсейки да възстановя старата придобивка, или иначе казано трите издания в серията във вариантите им на DVD.

Темата, естествено, отварям в случай, че някой продава въпросните - в ново или използвано състояние, стига да не е злоупотребявано със серийните номера или игрите да са били активирани в STEAM, което веднага би ги направило безполезни. Нещо повече, местата на които можеш да потърсиш такъв вид стока, са наистина ограничени - няколко форумчета и толкоз, не че геймърски ориентираните български уебсайтове се множат...

Изглежда единствените магазини у нас - Озон и Пулсар, не биха и имали интерес да поръчват бройки, а вноса от западни магазини не е опция за мен. Нямам нужда и от дигиталните копия поради стотици проблеми с обновяването и т.н. Иде реч за стандартните издания, не съм особен колекционер на фигурки и прочее.


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: S.T.A.L.K.E.R. трилогия - на физически носител
Публикувано на: 02 Юни 2018 20:12


Имам третия някъде в нас на двд. Твой е за 20лв + еконт разходи :lol: :lol:

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Заглавие: Re: S.T.A.L.K.E.R. трилогия - на физически носител
Публикувано на: 03 Юни 2018 12:14


За използвано или незползвано копие се касае? Ако е за неизползваното, можем да сключим ръце.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: S.T.A.L.K.E.R. трилогия - на физически носител
Публикувано на: 03 Юни 2018 12:35


има ли нек'ва логична причина поради която ти трябва строго неизползвано копие. :?

за един преател питам.

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Заглавие: Re: S.T.A.L.K.E.R. трилогия - на физически носител
Публикувано на: 03 Юни 2018 14:44


Samoth написа:
има ли нек'ва логична причина поради която ти трябва строго неизползвано копие. :?


Абсолютно не, но все пак е за предпочитане. Нека Мистър каже какво предлага.

Ashkenazi написа:
не знам нищо за играта освен че навремето като пробвах единицата се оказа безумно бъгава и лошо написана.

Но никът ти адски много ме кефи и веднага елиминира необходимостта да позная кой точно е любимият ти анимационен герой! :D


Начинът на изписване или стила са просто съвпадение. Не съм типаж с афинитет към комикси или все що е анимация.

Що се отнася ситуацията при оригинала, това е наистина така - поне през 2007-ма, вече може да се каже друго яче. Потребителите свършиха недовършената работа по техническата част с някои доста апетитни допълнения след премиерата - Zone Reclamation Project (ZRP) закърпва почти всички пробоини в Shadow of Chernobyl, докато при пролога и продължението са налични "Complete" варианти, отново пакети с поправки. И към момента се намира изобилие от разни добавки, усъвършенстващи различите аспекти - оръжия, ефектите на времето, визуалнния детайл общо взето, и още немалко коренни/обикновени модификации. Цяла работилница се завъртя около серията, все още има на къде - или поне до премиерата на STALKER 2.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com