Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 17 Мар 2018 22:15


Преди две денонощия, малко след като си е тръгнала от работа Ралица Николова, едно от HR момичетата във фирмата, където бачкам изчезва и ни вест ни кост. За повече инфо:
https://www.blitz.bg/kriminalni/ralitsa ... 86660.html

Ако някой случайно я види да сигнализира!!! :?

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 18 Мар 2018 11:21


Тегава работа. Дано да я открият :(

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 18 Мар 2018 23:38


Buttersa написа:
Преди две денонощия, малко след като си е тръгнала от работа Ралица Николова, едно от HR момичетата във фирмата, където бачкам изчезва и ни вест ни кост. За повече инфо:
https://www.blitz.bg/kriminalni/ralitsa ... 86660.html

Ако някой случайно я види да сигнализира!!! :?

Добре де, хубаво ни извести за тази трагична новина, но защо не ни и каза, че са я намерили и е добре? Поне така пише в новината, която си ни линкнал....


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 19 Мар 2018 00:05


The Wolf написа:
Buttersa написа:
Преди две денонощия, малко след като си е тръгнала от работа Ралица Николова, едно от HR момичетата във фирмата, където бачкам изчезва и ни вест ни кост. За повече инфо:
https://www.blitz.bg/kriminalni/ralitsa ... 86660.html

Ако някой случайно я види да сигнализира!!! :?

Добре де, хубаво ни извести за тази трагична новина, но защо не ни и каза, че са я намерили и е добре? Поне така пише в новината, която си ни линкнал....

Защото новината е ъпдейтната, а той не е намерил време да влезе във форума.

По обяд като отворих линка още я издирваха

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 19 Мар 2018 00:33


Това е стара новина, открили са я още в петък миналата седмица, виж датата на фейсбук постът. Три дена не се ъпгрейдва информацията от автора на темата и хора като теб биват заблуждавани. Както и да е, важното е, че момичето е живо и здраво.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 19 Мар 2018 16:54


Намерили са я вчера следобяд. Бях извън града и нямах време за форуми.
Днес все още не беше на работа, дали са й няколко дена да се възстанови, явно е било травмиращо, каквото и да е било. Благодаря на всички отзовали са, темата е за ключ. :arrow:

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 20 Мар 2018 16:58


Представям си колко странно си звучал, след като хора, които искат да открият близък, предпочитат да не си контактуват с теб :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Бацета, колежката ми изчезна! ( сериозна тема !! )
Публикувано на: 21 Мар 2018 20:09


нелегален написа:
The Wolf написа:
Това е стара новина, открили са я още в петък миналата седмица, виж датата на фейсбук постът. Три дена не се ъпгрейдва информацията от автора на темата и хора като теб биват заблуждавани. Както и да е, важното е, че момичето е живо и здраво.


Значи да сумаризирам това, което аз разбрах:

* Момичето "изчезва" четвъртък, 15ти март, като за последно е видяна в 17:30 от камерите на изхода на работата си.
* Само 3 часа по-късно, нейни близки вече са готови с фейсбук пост, в който умоляват хората за информация за нея; Това е въпреки че все още не е станало някое безбожно късно време на денонощието, а официалният срок (доколкото знам), за да може лице да се води официално "Изчезнало" е 24 часа от последното му виждане.
* Само 14 часа след това, в 11 часа сутринта в петък, 16ти март, нейните близки вече са готови и с поста, в който обявяват че вече са я открили и всичко е наред.

Явно е че става дума за разиграване на съвестните хора чрез вдигане на гюрюлтия за едното нищо, с цел привличане на внимание или не знам и аз какво.
Пълна глупост, но както каза Волфа - добре че момичето все пак е жива и здрава. Макар че ако пак тръгнат да повтарят такива номера, вече не знам дали бих ѝ пожелал същото. :lol:

Не вярвам, че целта им е била да привличат внимание на гърба на свой роднина, най-малкото защото нямат никаква полза от това. Все пак момичето може да ги е известило по някакъв начин, че е в опасност и на това да се дължи бързата им реакция. Не вярвам цялата работа да е била, за да се скатае от работа няколко дни...

Друго нещо ми направи впечатление - как почти всички читатели на Блиц и доста съфорумци не забелязаха явното разминаване в датите и информацията във връзка със ситуацията. Ей така Блиц и други уж известни и коректни онлайн новинарски сайтове дезориентират, заблуждават и откровено мамят хората чрез тяхната интерпретация на дадени случки.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com