Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Нещо странно
Публикувано на: 15 Яну 2018 19:50


Сетих се нещо странно, което и досега не мога да си го обясня, така че ще го драсна тук :!: Преди близо 20 години (бях още начален ученик тогава) реших да извикам един приятел да пограем с топка. Звънях на звънеца, никой не отваряше, обаче външната врата беше отворена леко. Постоях така и нали съм бил малък келеш си влезнах вътре и го викнах от коридора. :arrow: Никой не се обади. Почудих се какво става и тръгнах да излизам, но си казах, че явно не ме е чул. Подадох се към кухната/хола и видях дядо му, който седеше пред мен без никаква реакция, приближих се да се извиня и да питам дали внукът му е вкъщи, но не последва никаква реакция :!: Седеше на стола пред масата и гледаше у една точка. :shock: След около 5-10 секунди, сепнат от създалата се ситуация, се обърнах и си излязох. И до ден днешен не знам какво беше това, даже толкова се бях изплашил, че дори спрях да се виждам с него :!:

Някакви предположения какво му е имало на този човек :?:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 15 Яну 2018 21:57


Много тъжно... само на 46 :cry:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 16 Яну 2018 14:44


Щом е гледал, най-вероятно е ступор. Има няколко вида. Не е бил мъртъв, щеше да усетиш и да викнеш хора; ако това питаш де.

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 16 Яну 2018 20:39


Благодаря за включването, Трупо :!: Звучи логично като симптом. Стар човек - може да е симптом на редица заболявания, които да са го провокирали :arrow: Иначе си спомням, че години след това си беше жив, което си е някакво успокоение :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 16 Яну 2018 22:56


Според мен има голямо значение на колко години е бил старецът. Ако е бил доста възрастен(над 70) може да се е изплашил/стреснал от това, че има непознат човек в дома му(било то и дете).


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 16 Яну 2018 23:49


Тая тема ме подсети за една такава мрачна детска историйка.

Като бях да кажем на 7-8 годинки, лятната ваканция в селото на баба ми и дядо ми, всяка сутрин се събирахме при едно приятелче от съседната къща да играем на телевизионната му игра. Телевизора беше в хола, там беше и кревата където дядо му спеше. Баба му всеки път ни казваше да не правим много шум, щото дядото бил болен и искал да си почива. Бяхме 5-6 лапетии, правехме бая дандания, не само че цъкахме на терминатора и силно крящахме когато супер марио мине през гъбка, която го смалява, освен това се боричкахме и всякакви такива лапешки простотии. По едно време ми направи впечатление, че дядото не се събуждаше каквото и да правим, след няколко дена даже забелязах че бяха накацали мухи около устата му, а той и не помръдваше, ама всички прекалено се вълнувахме от "Терминатора", че това да ни направи впечатление. След няколко дена срещам тоя съсед на улицита. Питам го "кво става" и той ми отвръща - дядо ми почина.

Цитат:
Споко, братле. И аз съм виждал неща в най-ранна възраст, в естество и количество, и в стадий на живота, в които по принцип никой не трябва да ги вижда.


Давай, ти си наред :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 17 Яну 2018 02:11


Не е фейк, а това за купчината тухли не си го спомням, сигурно се бъркаш :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 17 Яну 2018 07:57


За нищо ми благодариш, Аз ))

Темата наистина е много привлекателна, има в ранното ни детство много необясними спомени. Проблемите са два - че тук останахме мн малко народ, а това ме натъжава яко. И второто е, че подобни неща се споделят само на свещеник или лекар специалист ...


Хубав ден, пичове. Бегам )))

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 17 Яну 2018 23:31


Ами тя бабката си беше бая изкуфяла и не знаеше де се намира. И нали ти казвам - ние си се вълнувахме от играта и от това да си олигофренясваме там, нищо не ни правеше впечатление. Даже май само аз забелязах нещо нередно, ама чак след време като превъртях лентата назад се усетих какво е станало.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 28 Яну 2018 14:55


Това не ми се вижда чак толкова фрапиращо. Иначе да, прав си че тия теми са малко тегава работа :D


Профил

Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 30 Яну 2018 00:09


Не го мисли. Така е трябвало да стане


Профил

Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 30 Яну 2018 00:22


Много странна история...


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 01 Апр 2018 10:26


Аз имам една странна история като бях студент първи курс от която до ден днешен ме побиват тръпки... Бях в такъв период от живота си, че ми се бяха струпали хиляди проблеми на главата. Както може би на повечето младежи около 20-те си години. Общо взето един от най-тежък и трудни периоди в живота ми до тогава. Качих се във влака на път за лекции, влезнах в едно купе в което имаше само една възрастна жена. Седнах до прозореца... В главата ми отново почнаха да се блъскат всички тегави проблеми от които бях заобиколен в този период, в опит отново да намеря най-правилните решения. Така неоусетно минаха 30-тина минути, влака започна да гарира в Пловдив, аз станах облякох се и се запътих към вратата на купето, при което изведнъж възрастната жена се обърна към мен и ми каза:
-"Всичко ще се оправи мойто дете....Ти си интелигентно момче!"

При което аз бях така :shock: :shock: :shock: :shock:

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 01 Апр 2018 17:59


Все пак е похвално човешкото отношение, което е проявила към напълно непознат човек :!: Това се случва сравнително рядко в обществото ни и тази жена има моите аплаузи :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 08 Юни 2018 18:23


някакви големи езотерики и конспирации се разиграват тука, майката си е ебало. :o

на vanmx историята ме потресе малко, честно казано, оправдавам го че са били лапета и толко им е бил акъла, ма пак е притеснително, дагое'а...

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Нещо странно
Публикувано на: 08 Юни 2018 19:46


Ashkenazi написа:
^ ако си ми писал ново лично да знаеш че не съм го получил щото ми беше пълен инбокса. Пробвай пак, ако ти е зор, макар че според мен нещо са ти объркани спомените. :P



видех че ми седи в "изпратени", файда да има, вярно може да съм се объркал, но човека с този ник го помня. :D

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com