Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Хазартни типове
Публикувано на: 13 Мар 2017 22:00


Момчета, сигурно има от останалите тук някой, дето все още като мен залага онлайн на някакви спортни събития, може ли някой да ми даде съвет за добър сайт за залагания, какви са плюсовете и минусите на efbet, betfair, bet365, bwin и тн...
Досега играех в marathonbet, но днес го спряха без предупреждение, и си търся нов сайт.
Ако е възможно, само коментари от хора, които играят или имат пряко наблюдение от други, които ползват различните сайтове, не ми се слушат разсъжденията на Хайчо за хазарта и тем подобни. Благодаря предварително :)


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 13 Мар 2017 22:37


тука има доста обширни ревюта и бонусни схеми и сравнение на ефбет, буин, 365 и бетфеър

аз навремето съм разцъквал рулетка (на живо) и си беше голяма мания като цяло

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 13 Мар 2017 22:45


Ей, начи таман започнах да бачкам като съпорт в такива сайтове...

Бягай от такива сайтове, това е моя съвет. Останал съм с впечатлението че болшинството от хората които отиват да залагат имат двуцифрен коефициент на интелигентност и на практика седя там да им храносмилам бонус офертите които вече са храносмлени по страниците (а те са сташно коварни; повечето ти дават бонус баланс който по нищо не се отличава от реалният ти баланс, с единствената разлика че няма никаква стойност и когато залагаш (на лоши коефициенти и в ограничено време, за да е валидна офертата) ти харчи първо истинските пари) и да им давам безплатни залози.

Зад кулисите, обаче, не е по-добре.

Точно днес един нещастник спечели 100 000 щатски долара от единият сайт който поддържам, обясних му как може да издърпа парите си (той беше от Чили и там са силно ограничени опциите му за теглене на пари) и 5 минути по-късно дойде шефа и вика че му затвориха акаунта и ако дойде да пита за парите си, да казваме че сме се заели със случая му и ще му пишем скоро.
Миналата седмица затворихме единия от сайтовете за Чехия. Във всички сайтове минималното количество за теглене е 20 пари. Иди му обясни на тоя с 19,78 евро че не може да си изтегли парите, не може нищо да ги прави, а само да си ги гледа през екрана.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 13 Мар 2017 23:46


Става въпрос за следното
в marathonet минималния депозит е 10 лева и минималната сума за изтегляне също 10, което е доста удобно, може да си теглиш по-малки суми без да се увличаш. В останалите водещи минимума е 30, което не е много удобно. Кой от 4те водещи позволява най-ниска сума за изтегляне? Отделно, знам за номерата, които въртят бет365, но въпреки това мисля да направя нова регистрация там, коеф ми харесват.
Бих искал да чуя и други мнения.

@Gen.Toast
предполагам разбираш какво точно ме интересува, ако може да ми помогнеш, но не искаш да става публично, драсни някой ред на ЛС ;)


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 342
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 14 Мар 2017 01:11


В sportingbull.com минималната сума за теглене е 10лв.

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 14 Мар 2017 06:20


А условията по залагането? Кешаут? Има ли възможност, ако извадиш луд късмет, съвсем случайно да свалят акаунта, или да ти дадат коеф 1, вместо да ти изплатят парите? Щото бет 365 правят тоя номер.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 14 Мар 2017 15:38


В моите сайтове не може да се залага от нашата скромна страна, 2 от тях са само за великобритания.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 18 Мар 2017 04:51


Какво му е та Еврофутбол ? :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Хазартни типове
Публикувано на: 23 Мар 2017 20:45


Апропо, тия сайтове, букмейкъри и прочие буквално се управляват от световната еврейска конспирация.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com