Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2009 16:34
Мнения: 523
Местоположение: Hangar 18
В момента играе: c няк'ъв евтин Jackson
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 02 Апр 2016 10:23


Der Meister написа:
Coprostasis ако имаш предвид, познавам барабаниста, а Атомна Туршия е велика песен! :D


Estestveno, a Blago e golem pich

нелегален написа:
https://www.youtube.com/watch?v=0T3maL8nx7A

Melissa - The Way.

Почти за всеки един риф мога да кажа откъде е бил краден, но айде ще се въздържа, защото ме кефят като цяло. :D Atheist биха се гордяли.


Tiq i te ot Shumen, ma veche sa durti pruchove i nikoi ne sviri. Ivo (barabanista na Concrete) mislq che e sviril za malko s tqh

Ira Deum - Lobotomy
https://www.youtube.com/watch?v=VH0SIaUlAj0
Tva e edna druga shumenska thrash sila ot vreme ono, nash Ivo na barabani :rockon:

___________________________________
Children of Bodom
angry are rising
Running amok, slaying
with a sense of desire
From the twilight of the past,
among the victims who died


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 25 Май 2016 18:10


Че те не би трябвало да са толкова дърти, че да се прощават бе :o И откога са траш тия, че да ги обсъждаме в тая тема :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 25 Май 2016 19:09


Къде-къде по-стари групи все още свирят, това ми беше идеята. Зависи, колко точно над 60 са, възможно е да са започнали на по-късна възраст.


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 25 Май 2016 23:41


Der Meister написа:
Къде-къде по-стари групи все още свирят, това ми беше идеята. Зависи, колко точно над 60 са, възможно е да са започнали на по-късна възраст.

На Ерик Адамс гласът му издиша вече. В последните години не е много приятна картинка. Дано минат и през България, за доброто старо време :)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 28 Май 2016 09:38


нелегален написа:
denik написа:
Дано минат и през България, за доброто старо време :)


подкрепям, само че да е по-добре от миналия път, га бяха преди Рамщайн.

Значи...
1-часов сет половината го пропиляха в обръщения към публиката и провлачени речи.
Прецакаха кавъра на Heaven and Hell
некви хора ги замерваха с бутилки
като цяло мех беше.

Донякъде съм съгласен за кавъра на Heaven and Hell, но всичко друго според мен не беше така :)
Но да, сета беше твърде кратък...

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 30 Май 2016 19:06


ще одите ли на слеар бе метали гадни :o


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 30 Май 2016 19:32


Не съм го слушал, не съм особен фен на бандата.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 30 Май 2016 19:34


Нямах представа, че имат нов албум, отивам да го намеря веднага :shock:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 01 Юни 2016 00:10


Slayeeeeerggggghhhhh

koito ne e odil e palen gei
basi mo6niq koncert
mega jega v zalata ma nali sme potni metali ne e problem tva


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 01 Юни 2016 19:42


Мен ми е сад, че и 2-те банди, които принципно са за стадиони, трябва да свирят в някви вмирисани соц зали ама какво да се прави. Фънки и компания явно са си направили точно сметките, тъй като капацитета на билетите не е изчерпан и за 2-те шоута (за Мегадет има шанс де). Цената на билетите едва ли голям фактор за ниската посещаемост. 60 лв. за Слейър и Антракс е без пари бе. И после Кери Кинг бил алчен задник. Предполагам, че просто повечето хора са ги гледали по няколко пъти тези групи и затова няма такъв интерес. Снощи се запознах с един пичага, който е бил на Содом през 91-ва и каза, че това бил най-култовия концерт, на който е бил, евър. Доколкото съм чел са събрали около 10к човека. А сега Содом, я съберат 1000 човека, я не. Пренасищането е проблема според мен. Още повече, че последните години сме заляти от най-различни концерти и фестивали в БГ.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 01 Юни 2016 21:06


Тва беше първият концерт на който съм виждал охраната да залива публиката с вода,за да не измрем от жега...и муушпитът който за малко не ме остави с бъбрек по-малко..абе доволен съм,беше лудница/касапница.
Досега не бях виждал всички хора дори и седящите да се разцепват на макс.Ама кво да се прави на концерт на Slayer няма случайни хора и с това си обяснявам,че беше в по-малка зала :rockon:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 01 Юни 2016 23:20


Мен, едно нещо много ме кефи на концертите на Слейър - не губят много време в празни приказки с публиката и четки как са най-великата публика, която са виждали ами просто свирят, размазват всичко живо и си отиват, без бисове мисове и т.н. простотии. Е не могат да се сравняват с Рамщайн в това отношение, които на концертите, които съм гледал дори и 1 думичка не казаха, но те вече са краен случай, а е възможно и да не знаят английски ддз :D Но за мен Слейър е най-"концертната" група, която съм виждал. Колкото и да ме кефят да си ги слушам в домашни условия, на живо звучат 1000 пъти по-бързи и брутални. Тъпото е, че вече някои техни песни започнаха да ми омръзват след толкова слушане. Но за сметка на това пък вадят нови хитове като Repentless, която вече май ми е фаворит. Адски ме кефи. Бърз, безкомпромисен, типичен Слейъъъъъррр :o


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 02 Юни 2016 13:04


нелегален написа:
Der Meister написа:
Пренасищането е проблема според мен. Още повече, че последните години сме заляти от най-различни концерти и фестивали в БГ.


Хм, проблем ли е всъщност? :shock: Нека има по нещо за всеки.

Казвам проблем в контекста на темата защо световно известни групи като Слейър, Антракс и Мегадет са в малки залички. Ти сам каза, че садваш за Мегадет в Универсиада.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 02 Юни 2016 14:19


venenum написа:
Тва беше първият концерт на който съм виждал охраната да залива публиката с вода,за да не измрем от жега...и муушпитът който за малко не ме остави с бъбрек по-малко..абе доволен съм,беше лудница/касапница.
Досега не бях виждал всички хора дори и седящите да се разцепват на макс.Ама кво да се прави на концерт на Slayer няма случайни хора и с това си обяснявам,че беше в по-малка зала :rockon:

Къде са заливали публиката? Аз не видях подобно нещо, ама и бях доста напред, почти до сцената, назад не знам какво е ставало.

Абе забавление имаше, ама чак лудница/касапница да е ставало? Някак малко бяхме хората за подобно определение. И погото накрая беше под всякаква критика. Тъкмо да се наканя да се включа и да си пробия път между дърветата и то взе че свърши :( Даже нямаше много блъсканици или поне мен не ме блъскаха почти изобщо, с изключение на някакъв дребен културист, който явно не знаеше къде е попаднал и се опитваше да мине през нашата групичка като през храсти, ама не му се получи :) Всичко друго си беше обичайно. Оглеждах се постоянно за познати лица в публиката наоколо, тъй като стърчах с около глава над останалите, ама явно Мейстера не е бил наблизо, защото други високи люде липсваха в този периметър :D

И не трябва да се учудваме, че метъл бандите, било то и най-великите, които идват у нас пеят по някакви малки залички. Напълно нормално е, защото сме малка държава. Трябва да се радваме, че въобще са ни уважили, защото със сигурност не са на печалба от подобни концерти в държави като нашата. И трябва да се радваме, че не сме на мястото на кънтри и джаз феновете, които ако се случи да бъдат уважени веднъж на високосна година от някой певец в жанра, то това става в клаустрофобичен клуб с надути билети или на някоя полянка в паркчетата за без пари.

До края на тази година остават още два концерта, заслужаващи внимание: на Nightwish и Amon Amarth, като и на двата ще се отвлека, макар за последния да не съм сигурен колко хора ще успея да навия да дойдат.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 02 Юни 2016 17:36


Вълк, по принцип си прав, че сме малка държава (по-скоро малък град, което е от значение), което предполага и разбира се по-малко публика. Въпросът е, че предишни години пак в София/БГ, групи от такъв калибър са събирали с пъти повече хора.

Иначе аз бях по-назад, някъде около средата, спрямо сцената и входа на залата. И не съм "Мейстер", "Майстер" :D "Ei" на немски се чете "ай".

Що се отнася до поготата (без да съм бил участник), и аз мисля, че на предишните 2 Слейъра в СФ, бяха къде-къде по-брутални.

Иначе що се отнася до бъдещи концерти тази година - ще ходя със сигурност на Черно Фередже тази събота, на Wrong Fest-a края на този месец и на Мегадет началото на юли. Също ми се ходи на Foreigner, Toxic Holocaust, Scorpions, S.A.R.S. и Jaya the Cat, Summer Chaos фестивала, Nightwish, Katatonia, Pero Defformero, Moonspell и Ian Gillan :D Някой ако има желание да ходи на някой от тези концерти да свирка. Последно време си поднових концертния живот, че поне 2 години на почти нищо не ходих.

Едит: И не разбрах, какъв е проблема с джаз фестивала в Южния парк. Не стига, че за без пари гледаш сериозни имена от сцената.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 02 Юни 2016 18:40


Ний бяхме точно пред Кинг-а,един метър вляво от тонколоната щото много пукаше ушите.
Още с първите рифове на РЕпентлес почнаха да ни блъскат,прибрахме две-три по-нисички момичета пред нас да не ги премажат и вече към 2-3-тата песен почнаха здраво да блъскат.
В началото мислех да седя встрани,щото около мен се бяха събрали бетонни блокове,даже някои бяха четвъртити и с моите 70 кила щяха да ме развяват като парцал.
Помня,че до момента в който някой почна да ръси бира и ми влезна в очите като временно ослепях,вече не ме ебеше за нищо.Точно в тоя момент охраната почнаха да ни пръскат с вода от ШИШЕТА и тук-таме раздаваха чаши,щото пак се бяха осрали с температурата.
Не знам за теб,ама до момента,в който не започнах да се блъскам в погото около мен беше станало толкова тясно,че не можех да си извадя ръцете,щото беше станало толкова тясно,че изядох косата на поне 3 метъла(потни)и след тва с бирата му теглих майната.
Муушпита беше айляк,пак пред КЕрито около 30-40 човека.И на други места имаше,ама бяха по-слаби(в средата и от другата страна на сцената).Имаше две мацки,които разнясяха като прани гащи,ама въпреки тва се кефеха сигурно повече от мен.Видях поне двама човека дето паднаха на земята и по едно време като се засилвах с гръб и гъз,някой ме изръга с лакът в бъбрека,след което отидох малко по-назад до пулта да реанимирам и не можах да си хвана перце :cry: :cry: :cry:

Възможно е да преувеличавам нещата,щото тогава адреналина ми беше в повече и като цяло се размазах от кеф,ама все пак питче си имаше на всяка песен,въпроса е,че първите три реда си пазеха местата и не се включваха,поради което само ги блъскаха в огражденията. Пък и все пак първи концерт на Slayer...

А пък Megadeth къде ги забрави??Ако можех и там щях да ида,но изпити...Мама им :notfair:
БТВ,Скорпионите кога ще свирят???


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 02 Юни 2016 22:02


venenum написа:
А пък Megadeth къде ги забрави??Ако можех и там щях да ида,но изпити...Мама им :notfair:
БТВ,Скорпионите кога ще свирят???

Ако на мен говориш, написал съм, че ще ходя на Мегадет :) Скорпионите са на 17. юли в Армеец.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 02 Юни 2016 22:06


Мерси,на Скорпионите им пропуснах последния концерт и им се точа от много време.
Иначе поста беше насочен към ВОЛФА


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 15 Юни 2016 22:17


без да искам да обидя никого и въпреки че недолюбвам термина "dad rock", Foreigner за мен наистина са една от най-пенсионерските групи

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: ТРАШ ТЕМА ЗА МЕТАЛИ - THRASH BUTCHERY I
Публикувано на: 18 Юни 2016 13:16


нелегален написа:
Някой беше ли на Форинър? Гледам доста стабилни кадри от ютуб, яко ли беше? :)

На мен ми се ходеше много, но нямаше с кой. Уж щях да ходя с една приятелка, но нещо се отказа в последния момент.

Иначе това dad rock за втори път го чувам в този форум и никъде другаде. Каква е тази простотия така и не разбрах? А стара музика си слушам доста, не ми пука на кое му викате dad rock и на кое grand dad rock. Форинър са мега яки.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com